Перейти до змісту

Шукаю програму для обліку товарів і замовлень


Demeter

Рекомендовані повідомлення

Людина займається продажем і доставкою товарів під замовлення з різноманітних інтернет-магазинів і хоче якось "автоматизувати" трохи процес обліку складу і клієнтських замовлень. Я не сильно в цьому шарю і думав про Ексель який вже, на жаль, успішно вдалося забути. Отож, буду вдячний за поради по вибору софту для виконання наступних задач (в порядку пріоритетності):

1. Облік замовлень клієнта (замовлення, аванс, борг)

2. База клієнтів (телефони, адреса, явки, паролі, історія замовлень, заборгованість)

3. Облік доходів і витрат

4. Звіти (за період, по менеджеру)

5. Бажано попростіше (освіта невідповідна)

5. Звичайно ж, бажано щоб нахаляву :) 

6. Бажано щоб в хмарі, або із зрозумілою синхронізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрсклад, але то доволі потужна штука.

А так, можна і Acces застосувати, там база то на декілька полів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив почати з Excel і налагодити процеси. Потім буде легше зрозуміти чи сформулювати що потрібно. Ну і в будь якому випадку людина має зрозуміти що все ітеративно і що треба буде вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На практичному досвіді скажу пункт пять суперечить ... емс пункту пять :) 

Дешево, просто і функціонально заточено під Ваших менеджерів, емс тут буде конфлікт ... 

Або людині доведеться розбиратися із якоюсь системою і пізнавати  суть її роботи, або це зроблять за неї але це вже не безкоштовно. 

 

Давайте я Вам про практичні сторони: 

 

Технічна інфраструктура. 

Тут ще роль відіграє як людина бачить суть обліку і технічну інфраструктуру.  Є чудові онлайн сервіси зі зручним інтерфейсом де можна бачити гарні аналітичні звіти але проблема приходить коли: опа потрібна можливість роботи точки офлайн, чи підключити обладнання: електронні ваги, РРО чи термопринтер. Можливість роботи програми як додатку IOS, Android, WP.

 

Тепер база клієнтів: Як правило це питання конфіденційності інформації. І тут вже Ви прийдете  до поняття групових політик безбеки. 

 

Замовлення клієнтів: Не сьогодні завтра Ви зрозумієте що тримати 10 дівчат яки перепічатують цифри з однієї формочки в іншу нераціонально. І спробуєте автоматизувати процес замовлення технологіями обміну  файлами\HTML протоколами тощо. 

 

Тому з ростом Ви зіткнетеся з питанням доопрацювання. 

 

 

Якщо є наснага пробувати  ось приклад https://erpnext.com/?campaign=GoogleAdsOnline&gclid=CIna2uTcsc4CFWUq0wodsccAgw

А так в гуглі по запиту "OpenSource ERP" або "онлайн erp"  Ви знайдете багато рішень. (возновному країни окупанта). 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться на ТЦУ Старт (безкоштовна) від Андрійка.

 

http://andriy.co/shop/default.aspx?hl=uk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...