Перейти до змісту

Допоможіть з лебедем


vicit

Рекомендовані повідомлення

Жила пара лебедів, часто плавали біля берега, люди їх інколи годували. Минулого літа ця пара виростила двох малих лебедів, плавали до пізньої осені, і скоріш за все зимували на очисних. Минулого тижня знову прилітали на ставок, ходили по кризі, я їм пів буханки хліба зкормив, а в п'ятницю бачив як їх підгодовували біля мосту що на "Красному".

Сьогодні зранку помітив одного з них, який плавав на кічкарівці, а йдучи додому побачив що лебідь (великий самець) плаває там непросто так а біля своєї самки. Самка нажаль була мертва, не знаю що сталось, просто плавала на воді, в трьох метрах від берега, положивши голову під крило. На звуки не реагувала, я кинув поруч камінь у воду - нуль реакції, самець почав шипіти і плисти до мене - захищав її.

Почитав Вікі - результати невтішні - лебеді створюють пари на все життя і після смерті одного інший також гине. Можливо хтось знає що можна зробити в цій ситуації, може в зоопарк пристроїти, чи подзвонити в організацію яка цим займається, та навіть незнаю куда дзвонити.

Лебідь плаває ось тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попиталася в старших людей - кажуть, що за таких умов найкраще нічого не робити. Якщо птах виживе - то виживе, якщо ні - то так і буде. Про загибель другого з пари після загибелі першого - дещо перебільшена гарна легенда. Цей птах - дикий, його ніяким чином не приручити/здати в зоокуточок. Погодувати можна, а рухати кудись - ні. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попиталася в старших людей - кажуть, що за таких умов найкраще нічого не робити. Якщо птах виживе - то виживе, якщо ні - то так і буде. Про загибель другого з пари після загибелі першого - дещо перебільшена гарна легенда. Цей птах - дикий, його ніяким чином не приручити/здати в зоокуточок. Погодувати можна, а рухати кудись - ні. ІМХО

Напевно, так і треба.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...