Перейти до змісту

Radmin 3.01 і NAT


Prescott

Рекомендовані повідомлення

Так вот я таким макаром настроїв Калісту на порт 4800 і шось відмовляється працювати... Може сам провайдер закрив порт 4800 - може таке бути?

От коли пробую з"єднатися до локальної машини напряму через 192.168.1.2 - то робить нормально. Але коли вписую айпішнік який дав телеком то Вівер каже : "Не удалось подсоединиться к серверу" і на цьому все

Зробив порт по стандарту 4899, але перевірити не можу поки бо нема другого компа.

post-1168-1189322810.jpg

Вроді все правильно, порт TCP... - завтра буду пробувати.

Доречі я тоже так хочу зробити як ти описав. Десь мені вже давали скрипт (тикі не помню куда засунув)

Яким хостом користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Так вот я таким макаром настроїв Калісту на порт 4800 і шось відмовляється працювати... Може сам провайдер закрив порт 4800 - може таке бути?

От коли пробую з"єднатися до локальної машини напряму через 192.168.1.2 - то робить нормально. Але коли вписую айпішнік який дав телеком то Вівер каже : "Не удалось подсоединиться к серверу" і на цьому все

Зробив порт по стандарту 4899, але перевірити не можу поки бо нема другого компа.

post-1168-1189322810.jpg

Вроді все правильно, порт TCP... - завтра буду пробувати.

Доречі я тоже так хочу зробити як ти описав. Десь мені вже давали скрипт (тикі не помню куда засунув)

Яким хостом користуєшся?

Навіщо скрипти, якщо для цього є dyndns ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот я таким макаром настроїв Калісту на порт 4800 і шось відмовляється працювати... Може сам провайдер закрив порт 4800 - може таке бути?

Укртелеком не закриває портів взагалі. Ти краще перевірь всі фаєрволи, а віндосовський вируби зовсім. Від нього користі 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаєрволи всі виключені трафік виходить і входить без обмежень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хостинг http://hut2.ru/

Сделан отдельный сайтец, выложен скрипт на сайте, и на локальной машине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хостер однозначно рулить :boks:

Тикі вот прийшов на роботу, попробував законектитись і ЛАЖА! (тут ше смацлік який ридає)

Шош таке? як же ш налаштувати... Вроді все настроено... Чи може для клієнта також тре робить проброс порту шоб він міг прослуховути? І ше не бачу настройок в радміні по проксіку - може також іза цього не канає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Radmin настраивать не надо. Я коннектился к своей домашней тачке и с Визора, и с Фотакома, даже с обычного диалап модема с Киева, также с внутренней подсети, что-то не пускает, закрыт порт, если есть сервак то посмотри, мож он не пускает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так доступа до проксі-сервака якраз і нема... можу тикі на модемі порт відкрити для клієнта. Як думаєте, поможе? Чи все впреться якраз в проксік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо модем віткнутий в свіч а проксі юзає саме модемний НАТ то поможе.

Сьоня заглянув на роботі в модем - а там взагалі з"єднання по Rfc-Bridget. Ната нема взагалі... якось навіть розгубився... :o Шо то за з"єднаня і взагалі :

"Шо мені рАбить?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шо мені рАбить?"

підняти тунель (як уже пропонувалось) і не тра*ати мізки ні собі, ні матінці природі

заодно і секурніше вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з хати до хати нарешті замутили зв"язок.

Прийшлось переназначіти правило для форвардингу портів і шо саме головне переставити радмін з 3.0 на 2.2.

Відать цей новий радмін глюкавий бо з 2.2 вийшло зразу законектитись...

От не знаю чі гризти далі новий чи чекати новішу версію і не тратити час та не портити нерви ;).

А так однозначно 2,2 - рулить!

Залишилочь перевірити на роботі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...