Перейти до змісту

Radmin 3.01 і NAT


Prescott

Рекомендовані повідомлення

Поставив на домашній машині сервер Radmin 3.01. На модемі зробив форвардинг портів, оскільки модем настроєний роутером. З роботи за допопомогою Viewer 3.01 хочу підключитись і нічого не виходить! :ok2: Скоріше всього шо проблема у налаштуванні модема але не певен (можливо і прога не настроєна толком).

Хто щось схоже юзає - відгукніться будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Поставив на домашній машині сервер Radmin 3.01. На модемі зробив форвардинг портів, оскільки модем настроєний роутером. З роботи за допопомогою Viewer 3.01 хочу підключитись і нічого не виходить! :ok2: Скоріше всього шо проблема у налаштуванні модема але не певен (можливо і прога не настроєна толком).

Хто щось схоже юзає - відгукніться будь-ласка.

Насколько я вижу у тебя выделеного айпишника нету. Прикупи и будет тебе счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так не робить то з тим тоже не буде... От коли заробить з цим - тоді статичний куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

:)

Без статичної IP адреси працювати небуде.

Нема маршрутизації, ти не попадеш на сірий IP адрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... суть то в тому шо коли мод налаштований як брідж то все робе! :)

Такшо, гуру, радьте шось толковіше.

Сборник с видео и TВ онлайн, веб камеры, телепередачи, телевидение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Хм... суть то в тому шо коли мод налаштований як брідж то все робе! :)

Такшо, гуру, радьте шось толковіше.

Бридж просто инициирует соединение изнутри, потому и работает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... суть то в тому шо коли мод налаштований як брідж то все робе! :)

Такшо, гуру, радьте шось толковіше.

Бридж просто инициирует соединение изнутри, потому и работает.

Ну а як заставити рутер ініціювати з'єднання зсередини? Якось модем можна ш настроїти (типу port maping, trigers), чи таке неможливо взагалі? :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію ти про калісто кажеш. Незнаю у мене спокійно виходили кинуть 80тий порт через нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пробував Веб морду Мула - і ніче не канає... і коли Апач стояв то тоже не робило... цікаво як в тебе і шо налаштовано???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Хм... суть то в тому шо коли мод налаштований як брідж то все робе! ;)

Такшо, гуру, радьте шось толковіше.

Бридж просто инициирует соединение изнутри, потому и работает.

Ну а як заставити рутер ініціювати з'єднання зсередини? Якось модем можна ш настроїти (типу port maping, trigers), чи таке неможливо взагалі? :o

Який модем? В деяких ніякий портмап не проходив, лише використовуючи "virtual server" модема-роутера получилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В назві теми Callisto 821+ - налаштований рутером і прокинуті порти. Нада шоб робив через нього Radmin, але чота не "паддаецца".

Help me please! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

рекомендують прошити другою прошивкою

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=42:16830-3

Roman V.M.

Откуда: Київ, ненька-Україна

Я как бы в Херсоне в Укртелекоме работаю, АДСЛ занимаюсь, по поводу Калисто могу сказать, что мы их сходу перепрошиваем, т.к с Искрателовской прошивкой он напряжно живёт в режиме роутера

Прошивкой не поделитесь?

Slavius

http://xavisupport.guideband.net/X7721r/2-...http-upload.tar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов пару ссилок, але всі мертві... Та вичітав шо в мене прошивка поновіше тої, такшо непомоглоб.

Хто реально знає як настроювати такого звіра (той нат грьобаний, і переброску портів)?

Вот для мула переброс потра паше тикі для закачок - Low ID відсутній, а от веб морда не канає...

Tum@n, якщо можеш опиши детальніше як ти його настроїв ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз просто модем не в тій підмережі, так що в подробицях незможу. Там все просто. Дестінайшн ІР не чіпаєш бо воно видається через ДНСР телекомом, ІР з якого ідуть запити це ІР твого компа вбиваєш його туда ну і порт ренж всі можливі порти.

Доречі! Не суди про нероботу проброса. Якщо ти скажем пробросиш через модем 80тий порт на свій комп і повісиш там веб сервер то коли ти в браузері свого компа напишеш свій зовнішній ІР калісто ніфіга тобі не покаже. Але при цьому все це буде видно з інета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і без статичного IP обійтись. Заюзати сервіс DynDNS.org

в ADSL модемах Zyxel в прошивці вже закладена підтримка цього сервіса...просто вписав туди дані з динднс, промапив порт в локалький комп і соваюсь радміном з доми на роботу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив на домашній машині сервер Radmin 3.01. На модемі зробив форвардинг портів, оскільки модем настроєний роутером. З роботи за допопомогою Viewer 3.01 хочу підключитись і нічого не виходить! :) Скоріше всього шо проблема у налаштуванні модема але не певен (можливо і прога не настроєна толком).

Хто щось схоже юзає - відгукніться будь-ласка.

Пробуй через HAMACHI, проверено на серой айпихе, работает.

http://softportal.com/download/download.php?id=4655&t=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значіть так... Прошу не радити всякі там треті сторони зв"язку типу dunDNS чи HAMACHI.

Хто знає як користуватися Radmin чи Remote Desctopом віндовса через NAT, опишіть як налаштовувати. NAT на роботі і вдома і ше прокся на роботі. Модем Калісто 821+ там і там. Треба здому попасти нароботу.

Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значіть так... Прошу не радити всякі там треті сторони зв"язку типу dunDNS чи HAMACHI.

Хто знає як користуватися Radmin чи Remote Desctopом віндовса через NAT, опишіть як налаштовувати. NAT на роботі і вдома і ше прокся на роботі. Модем Калісто 821+ там і там. Треба здому попасти нароботу.

Буду дуже вдячний.

Ты не умничай, а подробнее объясни структуру сети дома и на работе. В плане таком: разные провы или один и тот же, комп на прямую к модему подключен или модем в switch подключен, айпихи с 2-х сторон серые или есть одна белая, подробнее, пожалуйста. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше: я не умнічаю а лише прошу не радити те шо не просив...

По-друге: допомога типу - ай да з динамічним іпом робить не буде або вот на ссилку (яка мертва) - це не допомога а і вправду "вумнічання"

По-трете:

Провайдер дома і на роботі один - Укртелеком;

На роботі іп статичний,

Вдома - динамічний,

На роботі сетка і проксік - модев в світч втикнутий.

Вдома сетка - модем в світч втикнутий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даній картинці показано приклад пробрасування портів від 8070 до 8090 на ІР 192,168,1,2 по 2м протоколам

r1.GIF

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таким макаром прокинув на мула і на Радміна. З мулом все ОК - LowID відсутній, а Радмін не канає...

Може якійсь віртуальний сервіс замутитина в модемі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу найти такої настройки ;). Тільки можу виставити порт на якому будуть прийматись з"еднання

Радмин 3.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу найти такої настройки :D. Тільки можу виставити порт на якому будуть прийматись з"еднання

Радмин 3.0

Радмин настраивать не надо, у меня тоже дома сетка и тоже укртелеком, модем зиксель, в модеме, а именно в НАТ я настроил таким образом, айпи: 192.168.0.5 (адрес компа на котором сервер), порт 4899. Важно чтобы был открыт порт и указана айпиха, вот и всё настройка, а чтобы узнавать айпи твоего домашнего компа, тобиш айпи модема так сказать можно у меня работает скрипт на перле, который каждые 5 минут отсылает данные на сайт на бесплатном хостинге, тоесть заходишь на сайт, смотришь домашнюю айпи, прописываешь в рвиевере и коннектишся домой. Проблем не было, НАТ настроил методом записывания в 2 поля айпиху и порт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...