Перейти до змісту

Шукаю інтернет-оператора для зовнішньої дротової повітряної лінії (40-вий квартал)


Рекомендовані повідомлення

чи є у Луцьку інтернет-оператор

здатний самостійно прокинути (або під'єднати вже прокинуту)

зовнішню повітряну самонесучу (або інший надійний варіант) виту пару

над лініями звичайних міських електропередач

(на зразок вже існуючих телефонних ліній)

на 40-ому кварталі, на третій поверх приватного будинку (приватний сектор)

від пятиповерхівки навпорти (вул. Наливайка, 10) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене знайомий звязався з підрядчіками які проводять інтернет домовився з ними про підключення. Провів кабель від 5-етажки до свого будинку позвонив до оператора який надає інтернет і замовив на неіснуючу квартиру. Вартість підключення в межах 100 грн ( платив підрядчікам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как бы у знакомого узнать номерок подрядчиков, тож проблема с подключением нета в частном секторе. Заранее спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как бы у знакомого узнать номерок подрядчиков, тож проблема с подключением нета в частном секторе. Заранее спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи є у Луцьку інтернет-оператор

здатний самостійно прокинути (або під'єднати вже прокинуту)

зовнішню повітряну самонесучу (або інший надійний варіант) виту пару

над лініями звичайних міських електропередач

(на зразок вже існуючих телефонних ліній)

на 40-ому кварталі, на третій поверх приватного будинку (приватний сектор)

від пятиповерхівки навпорти (вул. Наливайка, 10) ?

законно ніхто такого не зробить. Тим більше ОПЕРАТОР.

Існуючі телефонні лінії з багатоповерхівок не кидаються на нижні будинки. А перетини з існуючими лініями електропередач облаштовуються захистом.

Вам, я так розумію, потрібно перекинути не просто через "звичайну" лінію електропередач, а через дорогу, і через лінію електромережі постачання будинків, і через лінію вуличного освітлення... Уявляєте, що буде з вашим компом, якщо та вита пара від 10-поверхівки обірветься і впаде на це все?! А якщо ще й хтось в той момент до компа притулиться?!

Краще подивитись можливість пройти по існуючим телекомунікаціям Укртелекому, і тихенько зробити. Навіть якщо й колись хтось побачить, то максимум обріжуть...

(невже нема вдома звичайного телефону, щоб підключити ОГО? чи в сусіда...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

законно ніхто такого не зробить. Тим більше ОПЕРАТОР.

Існуючі телефонні лінії з багатоповерхівок не кидаються на нижні будинки. А перетини з існуючими лініями електропередач облаштовуються захистом.

Вам, я так розумію, потрібно перекинути не просто через "звичайну" лінію електропередач, а через дорогу, і через лінію електромережі постачання будинків, і через лінію вуличного освітлення... Уявляєте, що буде з вашим компом, якщо та вита пара від 10-поверхівки обірветься і впаде на це все?! А якщо ще й хтось в той момент до компа притулиться?!

Це вже більш компетентна відповідь.

Тоді - коректуємо задачу:

перекинути через вулицю, нижче лінії електропередач.

Як додаток, до моєї легальної телефонної лінії,

що існує в такій спосіб вже більше 10 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

городского телефона нет, юзаю интертелеком, да и соседи скорее всего тем же пользуются...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна кинути виту пару в любому випадку, тільки обовязково зі сталькою яка добре закріплення з двох кінців але це додаткові затрати.

Стосовно підрядчіків. Взнайте який оператор надає інтернет в тому будинку і я постараюсь вам допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто такі речі обговорювати в пабліку.

Не думаю, що Київстар, Датагруп, або інші провайдери до яких плануєте 'врізатись' дуже зрадіють дізнавшись про такі включення, ще й адресу запалили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто такі речі обговорювати в пабліку.

Не думаю, що Київстар, Датагруп, або інші провайдери до яких плануєте 'врізатись' дуже зрадіють дізнавшись про такі включення, ще й адресу запалили.

Тупо повезло.

Навпроти живуть батьки однокласника сина.

Вони згідні покращити тариф за наш рахунок.

Залишилось прокинути дріт.

Тему можна рахувати вирішеною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...