Перейти до змісту

Під'єднуємо безпроводні джойстики XBOX 360 до комп'ютера


Crishti

Рекомендовані повідомлення

Ця тема створена для людей, в кого є XBOX 360 з безпровідними джойстиками Wireless xbox 360 controller, та хочуть використовувати їх на ПК. Використовувався XBOX 360 FAT. Відразу попереджую,що потрібно паяти.Хто не вміє і не розуміється, краще цього не робити!!!

Що для цього потрібно: розібрати XBOX 360 та дістати Xbox 360 RF Module 0081b1e39940t.jpg(відкручуєм три болтики і РФ модуль знятий),отримуємо ось таку плату d3f0d7feb176t.jpg

Далі потрібно припаяти USB кабель до RF модуля.Зачищуємо проводки на USB кабелі та припаюємо по схемі 91394c36103at.jpg,Ставимо офіційний драйвер на комп'ютер для Xbox 360 Wireless Controller for Windows,під'єднуємо припаяний USB до комп'ютера.Включаєм джойстик і він працює на ПК.

Далі вирішив поставити цю плату з припаяним USB назад в Бокс.Ось,що з цього вийшло:

Джойстики працюють і на XBOX 360 і на ПК.Коли граєте на ПК приставку відключайте,і навпаки.Я люблю експериментувати,тому вирішив зробити таке чудо=). Ще раз попереджую-все це ви робите на свій страх і ризик!!!

da527604ccda.jpg

ca59b88f2b80.jpg

8c605b691856.jpg

cb8bd21af411.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не подобається коли лишні дроти з девайсів стирчать, краще на мою думку купити для пк беспровідний джойстик(їх є навалом) який хочеш, під себе підібереш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не подобається коли лишні дроти з девайсів стирчать, краще на мою думку купити для пк беспровідний джойстик(їх є навалом) який хочеш, під себе підібереш!

Це ваше право.Хочете-купуйте.Навіщо мені викидати 400 грн на цей джойст,якщо він в мене є.Простіше купити вже Ресівер до цього джойста за 150 грн. Але ця тема називається:"Зроби сам / ОчУмелые ручки" і я нікого не переконую робити так як я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Довелось підпаяти таку штуку для gta5, на клаві незручно дуже, але в автора теми схема неправильна, бо подається напруга 5В, а треба 3.3В, тому потрібно використовувати таку схему:

RFMODULE_simplewiring.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім того модуль не може синхронізовуватись з геймпадом без консолі, тому потрібно допаювати Arduino, який буде керувати модулем і синхронізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...