Перейти до змісту

недорогий готель у м. Київ


Electronshik

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

Так вже доля розпорядилась що треба срочно їхати у Київ на декілька днів. Знайомих у Київі немає, думаю на цей час зупинитись у якомусь готелі. Якщо хтось знає якийсь недорогий готель (також я не звертаю увагу на кількість зірочок :))напишіть будь-ласка. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав колись таку справу знімав квартиру подобово доречі по інтернеті найшов жіночку подзвонив і домовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви з районом міста спочатку визначіться. бо якщо у вас справи в одному кінці міста, а найдете готель в іншому - то якби не дуже цікава буде вам іще 3-4 години добиратися туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви з районом міста спочатку визначіться. бо якщо у вас справи в одному кінці міста, а найдете готель в іншому - то якби не дуже цікава буде вам іще 3-4 години добиратися туди

аби б недалеко від метро, взагалі то треба біля станції Васильківська. Але на даний моментдуже важлива ціна, може хтось підкаже на 200 грн за добу чи щось близьке?

мав колись таку справу знімав квартиру подобово доречі по інтернеті найшов жіночку подзвонив і домовився.

Яка була вартість, не пам'ятаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Www.doba.ua - сайт з квартирами. Але специфіка ринку така, що для вас не сильно і бронюватимуть квартиру. Режим сьогодні вечором на завтра - то максимум. В районі метро Васильківська здається готелів немає. Гугл вам в поміч ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зупинявся пару раз міні-готель Рандеву за 195грн сутки.

www.Mini-hotel.kiev.ua

Умови : - в них є "квартири" в різних районах Київа, загалом це багатокімнатна квартира де здаються самі кімнати.Одна кімната 195грн. в ній є одне двуспальне ліжко ,телевізор і столик,+ в деяких квартирах був вай-фай(мені так попадалось).Навіть надають вісі документи(чеки,свідоцтва) для відрядження.

тел.044 58793

063 2444566

Як на мене ,зовсім недорогий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня.

Так вже доля розпорядилась що треба срочно їхати у Київ на декілька днів. Знайомих у Київі немає, думаю на цей час зупинитись у якомусь готелі. Якщо хтось знає якийсь недорогий готель (також я не звертаю увагу на кількість зірочок :))напишіть будь-ласка. Дякую.

був тут http://www.booking.com/hotel/ua/honey-rest-house.uk.html

сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, зміг договоритись по схемі родичі через родичи і так далі.

Але на майбутнє буту мати на увазі. :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...