Jump to content

Продам телефон samsung galaxy Y


Recommended Posts

Добрий день ,хочу продати свій samsung. Купляв його за 1349грн в Мобілочці 14.05.2012. В комплекті : оригінальна коробка ,оригінальний зарядний пристрій ,карта пам'яті (micro sd) на 2 гігабайти ,оригінальний шнур до компютера і резиновий чохол. Стан майже відмінний є не велика потертість. Завжди носився у чохлі і з плівкою на екрані. Сколів ,тріщин ,подряпин нема. Працює відмінно ,звук і графічне меню покращене ,тому що прошивався ,не глючить ,не вісне. Ціна 1100грн. Можливий (аргументований торг). Колір чорний ,фото на жаль зробити не можу. Якщо зацікавив , звертайтесь за телефоном 0661587618 (Максим)

Link to comment
Share on other sites

25% з тієї ціни за скільки я його брав буде 1010 з копійками. За 1000 віддам. Він прошитий +звук і графіка не такі як у стандартного(покращені) +комплект більший бо окремо докупляв до нього аксесуари. В подарунок дам дві карти пам'яті (одна з них нова ще не була у використанні з картрідером).

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

Link to comment
Share on other sites

Ок... Тепер якшо так подумати без ваших правил ,ви б продали відмінний по вигляду телефон ,який рік тому почали виготовляти і зі всіма оригінальними "прибамбасами" за шістсот грн?! За такі гроші я краще сам з ним буду ходити. Кого зацікавив пишіть (тільки не сюди) дзвоніть скажете свій варіант ціни))

Link to comment
Share on other sites

Але, ви дивний!!!!! Ви хоч розумієте суть вашого торгового "барыжничества"??? Ви хочетие продати річ б/у (!!!!!) за 1000 грн. (з врахування всього там чого додаєте: супероновленне і гіпермодифіковане), тоді як новий в тій самі розетці 839 грн. Навіть станом на 05. 12 року ,він вже був морально застарілий. І абсолюто згідний, що його ціна близько 600 грн. Без образ.

Link to comment
Share on other sites

Я свою Соньку Х8 купував за 2200. А зараз більше як за 350 гривень її продати нереально. Буквально за чотири місяці ціна впала на 700 гривень. Прикро, але вже як є.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...