Перейти до змісту

Продам телефон samsung galaxy Y


Макс

Рекомендовані повідомлення

Добрий день ,хочу продати свій samsung. Купляв його за 1349грн в Мобілочці 14.05.2012. В комплекті : оригінальна коробка ,оригінальний зарядний пристрій ,карта пам'яті (micro sd) на 2 гігабайти ,оригінальний шнур до компютера і резиновий чохол. Стан майже відмінний є не велика потертість. Завжди носився у чохлі і з плівкою на екрані. Сколів ,тріщин ,подряпин нема. Працює відмінно ,звук і графічне меню покращене ,тому що прошивався ,не глючить ,не вісне. Ціна 1100грн. Можливий (аргументований торг). Колір чорний ,фото на жаль зробити не можу. Якщо зацікавив , звертайтесь за телефоном 0661587618 (Максим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так але пів року тому він був значно дорожчи

ціна на сьогодні + майже рік у користуванні.... чи не бажали б зменшити ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адекватна ціна це ціна нового -25% від неї, як мінімум, принаймі я так вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25% з тієї ціни за скільки я його брав буде 1010 з копійками. За 1000 віддам. Він прошитий +звук і графіка не такі як у стандартного(покращені) +комплект більший бо окремо докупляв до нього аксесуари. В подарунок дам дві карти пам'яті (одна з них нова ще не була у використанні з картрідером).

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-25% не від тої ціни за якою ви його купляли, а від теперішньої, тбто 839 грн, після неважких математичних обрахунків можна визначити, що ціна буде 630 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок... Тепер якшо так подумати без ваших правил ,ви б продали відмінний по вигляду телефон ,який рік тому почали виготовляти і зі всіма оригінальними "прибамбасами" за шістсот грн?! За такі гроші я краще сам з ним буду ходити. Кого зацікавив пишіть (тільки не сюди) дзвоніть скажете свій варіант ціни))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, ви дивний!!!!! Ви хоч розумієте суть вашого торгового "барыжничества"??? Ви хочетие продати річ б/у (!!!!!) за 1000 грн. (з врахування всього там чого додаєте: супероновленне і гіпермодифіковане), тоді як новий в тій самі розетці 839 грн. Навіть станом на 05. 12 року ,він вже був морально застарілий. І абсолюто згідний, що його ціна близько 600 грн. Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою Соньку Х8 купував за 2200. А зараз більше як за 350 гривень її продати нереально. Буквально за чотири місяці ціна впала на 700 гривень. Прикро, але вже як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...