Перейти до змісту

Где смотреть футбол, матчи Премьер-лиги


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

51557defa8f6f.jpeg

Чемпионат Украины, 22-й тур на ТВ

Пятница, 29 марта

19:15 - "Ворскла" - "Заря", канал "Футбол"

Суббота, 30 марта

13:30 - "Говерла" - "Ильичевец", канал "Футбол"

16:00 - "Металлург" (Д) - "Металлург" (З), канал "Футбол"

17:30 - "Арсенал" - "Таврия", канал 2+2

19:30 - "Карпаты" - "Шахтер", канал 2+2

Воскресенье, 31 марта

15:00 - "Черноморец" - "Динамо", канал "Футбол"

17:30 - "Волынь" - "Днепр", канал 2+2

19:30 - "Кривбасс" - "Металлист", канал 2+2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і лінки на сайти для тих, в кого ці канали не показують :)

Хороша ідея, однак сам би хотів взнати, де дивитись онлайн :) По суті, окремо онлайн канали можна знайти, погугливши, а от щодо IPTV трансляцій - то тут немає однозначної відповіді. Якщо раніше можна було знайти якусь програму, плейліст тощо зі списком каналів безкоштовно, то з виходом закону про платне онлайн ТВ, і, зокрема, прийняттям вартості ліцензій на IPTV, то зараз або по телику дивитись, або ж платити за надання послуги IPTV.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торент зона рулить, більшість українських та російських каналів в онлайн.

Деякі навіть в HD форматі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торент зона рулить, былішість українських та російських каналів в онлайн.

Деякі навіть в HD форматі.

Та ніфіга вона не рулить, крива прога на Java. Служби підтримки як такої взагалі не існує, ніхто не намагається доробити саму прогу, все тільки з інтерфейсом граються. Та й до того ж, я вище згадував, що в Україні законодавством заборонено безкоштовне IPTV, тож на мою думку, недовго Зоні залишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніфіга вона не рулить, крива прога на Java. Служби підтримки як такої взагалі не існує, ніхто не намагається доробити саму прогу, все тільки з інтерфейсом граються. Та й до того ж, я вище згадував, що в Україні законодавством заборонено безкоштовне IPTV, тож на мою думку, недовго Зоні залишилось...

Є така прога, яку, напевно, зустрічав кожен, користуючись ресурсами торрент-трекерів, зокрема http://www.torrentino.ru/. Торрент-клієнт, альтернатива Utorrent, пропонує дещо більші можливості, аніж той же таки Utorrent. Це, зокрема, онлайн перегляд фільмів і телеканалів, деяких у HD якості (на зразок IPTV). Ознайомитись з основними можливостями і звантажити можна з оф. сайту.

На мій погляд, досить непогана прога. Як альтернативу торрент-клієнта не використовував, а от для перегляду онлайн фільмів і телеканалів(а їх та чимало) особисто я не зустрічав кращого софту.

Чесно кажучи я просто тихенько фігєю, то одне, то друге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніфіга вона не рулить, крива прога на Java. Служби підтримки як такої взагалі не існує, ніхто не намагається доробити саму прогу, все тільки з інтерфейсом граються. Та й до того ж, я вище згадував, що в Україні законодавством заборонено безкоштовне IPTV, тож на мою думку, недовго Зоні залишилось...

Є така прога, яку, напевно, зустрічав кожен, користуючись ресурсами торрент-трекерів, зокрема http://www.torrentino.ru/. Торрент-клієнт, альтернатива Utorrent, пропонує дещо більші можливості, аніж той же таки Utorrent. Це, зокрема, онлайн перегляд фільмів і телеканалів, деяких у HD якості (на зразок IPTV). Ознайомитись з основними можливостями і звантажити можна з оф. сайту.

На мій погляд, досить непогана прога. Як альтернативу торрент-клієнта не використовував, а от для перегляду онлайн фільмів і телеканалів(а їх та чимало) особисто я не зустрічав кращого софту.

Чесно кажучи я просто тихенько фігєю, то одне, то друге.

Скажімо, в темі я описував свої перші враження від Zona, однак якщо ця прога постійно вилітає, то складається вже дещо інше враження. Або я просто не можу знайти шлях вирішення проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.football-russia.tv/

http://livefootball.ws/

Ссилки на онлайн трансляції практично всіх матчів. Дивитись через sopcast чи torrentstream

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...