Перейти до змісту

Брутальність!


Iron Death

Брутальність  

37 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Причом тут музика стала агресивною? Смотря які групи слухати. Я знаю дуже багато неагресивних груп. Хотя в кожного це своє поняття. Агрессія була давно.. Грайндкор давно вже грають. Дет тоже. Нада шукать неагресивне. Пост-рок послухайте - і тоді перестанете так думати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Причом тут музика стала агресивною? Смотря які групи слухати. Я знаю дуже багато неагресивних груп. Хотя в кожного це своє поняття. Агрессія була давно.. Грайндкор давно вже грають. Дет тоже. Нада шукать неагресивне. Пост-рок послухайте - і тоді перестанете так думати ^_^

+1)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех хлопці,

все одно ми його любимо і будемо любити, навіть якщо там будуть страшні голоси, бєшениє рітми, маски, гров*яра та інше г..но.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет я не втыкнул, какой такой музыкальный образ? Понятно там шмотки, макияж и причендалы это и есть тот самый образ. Лирика. То же.

Но музыка? Или ты хочешь сказать что в метале больше паряться с соблюдением стиля и не отходят от него ни на йоту?

якраз в металі зачасту наоборот поєднують і експерементують шукають нові образи...

Метал набагато експерементальніша музика ніж Рок, з металом зачасту набагато більше ніж з роком поеднують не рокові стилі! (вобщем експерементує більше ніж рок)

ІМХО Образи в мералі році (в металі особливо) прості, мало не баян :smile-zachot:

тематика доволі заїжджена але все одно цікаво слухати

та й ради музики варто

в металі прості образи ну я б так не сказав в металі зачасту є один образ! назви мені хоч одну хорошу метальову групу що не згадала демонічних перетворень! оце один заїджений образ яким пугають дітей в садочку! Метал експерементуе з образами це я замітив залежно від стилю металу але не завжди...

2 металевої смерті))

+1 за топік.

і -1 за розділення року і металу.

ой як би ти знала шо в металі е таки стилі які до року немають відношення ніякого!

да яскажу шо логічно шо метал пішов від Року далеко...

-1 за розділення року і металу.

раньше тоже так думал, но если ПО СУТИ взять, многие стили метала уже далеко далеко ушли от рока и представляют собой что то вершенно неврорятное и «в себе» ... хотя канешно, по энциклопедии метал это поджанр рока, но так и тот же пинк флойд рок ... хотя ПО СУТИ не рок нифига...

согласен

ужас. звиняйте тьотку за непродвінутість.. шось за прослуховуванням старих добрих хеві метал я й втикнула всякі довбані грайнди (уеее) і пр.

шкода, що чим далі, тим більш агресивна стає музика у даному руслі.

абідна.

на фіга?

Та не аргресивна музика стае а прогресивна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корни в своїх дурацьких масках -- це вже занадто

Корн відрізняється хіба що спідницею у Девіса. Мова йшла про Slipknot.

А ще з відомих груп у масках виступають MushroomHead, а в Limp Bizkit гітарист був мальований сантиметровим шаром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корни в своїх дурацьких масках -- це вже занадто

Корн відрізняється хіба що спідницею у Девіса. Мова йшла про Slipknot.

А ще з відомих груп у масках виступають MushroomHead, а в Limp Bizkit гітарист був мальований сантиметровим шаром.

йоооооп... з тебе для мене мінус 1.

за Корн.

добре, хоть написала Корн..а не КоЯн ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джонатан Девис имеет шотландские корни....и сдесь нет ничего такого что он носит шотландскую юбку ;) ....дань предкам))))

а почему бы не написать и KoЯN???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джонатан Девис имеет шотландские корни....и сдесь нет ничего такого что он носит шотландскую юбку ;) ....дань предкам))))

а почему бы не написать и KoЯN???

то справа в жарті типу такому "слиш, а ти не знаєш, шо ета за автарітєт в луцке аткой паявілсо... на всєї стєнах єво паганяла тарчіт "КоЯн"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторые даже грят от незнания КолЯн)) а не КоЯn))

если фсе надписи на стенках читкать есче не тагое мона узнать...

на соборе написано КоЯn ***** ужаснах... ;)

у мну каг у ярого поклонника ихнего творчества не повернеццо языг тагое сказать))) :)

каг у них поднялась рука тагое написать))) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторые даже грят от незнания КолЯн)) а не КоЯn))

если фсе надписи на стенках читкать есче не тагое мона узнать...

на соборе написано КоЯn ***** ужаснах... :smile3:

у мну каг у ярого поклонника ихнего творчества не повернеццо языг тагое сказать))) :)

каг у них поднялась рука тагое написать))) :)

мамо, рожіть мене назад)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кагие слова тебя поддали сомнения??

абсолютно ніякі.

просто не бачила такого гм гм ..надпису...

вішенка в шокє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені коЯн сподобався саме через свою небрутальність, хоча спідниця у Джонатана викликає у декого певні асоціації.

P.S.

Рамон вибач пишу однією рукою ;)

P.Р.S.

Щутка

P.Р.Р.S.

В себе на балконі кілька років тому на стіні надряпав напис KoЯn, слово прикольне, значення взнав пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за "гоніво" в тлумаченні слова брутальність.

Я не зрозумів,....

Яке гоніво?

Брутальність всмислі брутальність в рок музиці, а ще всмислі які елементі ви вважаєте брутальними в рок музиці. Чи може Рок музика ваще сплошна брутальність? Кожен висловлює свою думку що він вважає брутальним в цій музиці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

гітаркє і барабанчики безперечно - приклад можна навести, порівнявши будь-який грайнд з дарк транквіліті)

але взагалі найбрутальнішими вважаю hatesphere - слова у drinking with the king of the dead у поєднанні з мелодією просто брутально виривають брутал з моєї частково брутальної душі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iron Death,

давй мені сюди суттєву різницю між металом і роком тоді.

Буду просвєщаццо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за тексти пісень ібо :)

З.І. Вокал...ги...гроулінг і скрімінг - бальзам для душі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давй мені сюди суттєву різницю між металом і роком тоді.

Та якось, наприклад, Mesrine чи The Berzerker назвати роком язик не повертається.

Рок-онсамбль Anal Cunt :):D Інша справа, всякі там Квіни, У-2 та інші Океани Ельзи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якось, наприклад, Mesrine чи The Berzerker назвати роком язик не повертається.

Рок-онсамбль Anal Cunt <_<:D Інша справа, всякі там Квіни, У-2 та інші Океани Ельзи.

мдя....дуже суттєво.. ;):lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Брутальна музика , то поннята відносне в часовому вимірі .На початку 80-х коли ще таке понятя як Metal тільки формувалось і The Number of The Beast -Iron Maiden ще не вийшов  <_<  , і всі меломани були виховані в кращих традиціях хард і арт року (панк ніхто не слухав і за повного примітивізму) ,а до пілорамщиків типу Judas Priest відносились ну дуже скептично , попав до мене вініловий альбом MotorHead 1991 No Sleep Til Hammersmith ,і треба було його продати  :lol:  ,доречі тоді я купив Pink FloydThe Wall за 120 радянськіх рубліків, а тай  MotorHead і за 20 рублів ніхто так і не купив , таму що музика була сильно дика , хто чув той альбом ,там є такий момент,коли Лемі верещить ,як ніби йому яйця в тісках зажали  ;)  , оце було дійсно на той час брутально .

Возив я той вініл в машині біля заднього скла і за пару тижнів зскрутився він в самбреро :D  і повісив я його на цвяшок. а  з конверта вийшов плакат. :lol:

а порівнянно з теперішніми групами той альбом просто детскій лепет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, а шо тут суттєво пояснювати ? Є, наприклад, транспорт, а є автобуси, є миючі засоби, а є шампуні, є засоби зв"язку, а є телефони, є рок, а є різні "метали". Так зрозуміло ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...