Перейти до змісту

У Львові ще один "колядник"


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Центральна влада покриває злочини корупціонерів-високопосадовців, зокрема начальника управління податкової міліції Державної податкової служби у Львівській області Руслана Плюща. Про це заявив народний депутат Михайло Блавацький, інформує www.032.ua.

Як зазначає народний депутат, ще 1 березня цього року працівники управління внутрішньої безпеки при ДПС у Львівській області та прокуратури провели слідчі дії в кабінеті начальника УПМ ДПС у Львівській області Руслана Плюща. За інформацією Михайла Блавацького, під час обшуку було вилучено 2 мільйони гривень, 200 тисяч доларів США, понад 70 документів про право власності на об’єкти нерухомості та рухоме майно, а також довіреності на користування цим майном, оформлені на різних осіб, наближених до Плюща.

"Відтоді минуло 11 днів, а начальник обласної податкової міліції і далі залишається на своїй посаді, далі ходить на роботу, - зазначає Михайло Блавацький. – Очевидно, керівництво правоохоронних органів вкотре намагається спустити цю справу на гальмах. "Свобода" неодноразово наголошувала, що Руслан Плющ – це хабарник, який займається на своїй посаді переслідуванням, шантажем підприємців. Більше того – він виконує політичне замовлення, за що й отримав у серпні минулого року генеральські погони".

Народний депутат заявляє, що звертатиметься до Генеральної прокуратури щодо притягнення до відповідальності за корупцію та зловживання начальника податкової міліції ДПС у Львівській області Руслана Плюща.

http://expres.ua/news/2013/03/12/83682-golovnogo-podatkovogo-milicionera-lvivshchyny-pid-chas-obshuku-znayshly-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все показуха ! Реальних дій я не бачу ! Начальник ДПА був затриманий тимчасово, так як мало "колядував". Тепер же "все буде не так", а ще краще. Покращення життя вже сьогодні почалось !!! Далі буде! Опозиція, правда без Кличка на два місяці протестуватиме ! Тягнибок і Яценюк йдуть за підтримкою до людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Песня будет хорошей, якщо ми їх за зраду будем вішати в центрі Києва на автокрані !!! І щоб дня три вони висіли-сушилися !!! Все було б добре !?! Хочу вірити в майбутнє України. Якщо ж люди будуть "тушканчиками" ще 5-10 років , прийдеться думати про переїзд в іншу державу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я казав вже, ідемо і відкопуй мо що в кого є тай гайда, козаки :0121: :0121: :0121: Ну не буде нічого мирним шляхом))) Не боятся вони нічого. А засвітили тільки тому, що десь комусь заважав чи не знав табличкі діленя)) Сміх бере коли затримують партію наркотиків на купу зелених, прикриваючі це роботою доблесних органів))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я казав вже, ідемо і відкопуй мо що в кого є тай гайда, козаки :0121: :0121: :0121: Ну не буде нічого мирним шляхом))) Не боятся вони нічого. А засвітили тільки тому, що десь комусь заважав чи не знав табличкі діленя)) Сміх бере коли затримують партію наркотиків на купу зелених, прикриваючі це роботою доблесних органів))))

Питання добре поставлене ! Одного не розумію, чого сидять Яйценюк і Тягнибок ? Як мені стало відомо, і у Тягнибока появилися гроші !

Бояться відповідальності? Європейські масони не хочуть бачити націоналістів при владі ??? Іншого виходу немає і крапка ! Нехай добре продумають свої дії наперед, щоб заднього ходу не було!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Песня будет хорошей, якщо ми їх за зраду будем вішати в центрі Києва на автокрані !!! І щоб дня три вони висіли-сушилися !!! Все було б добре !?! Хочу вірити в майбутнє України. Якщо ж люди будуть "тушканчиками" ще 5-10 років , прийдеться думати про переїзд в іншу державу.

Я так розумію, що себе до тушканчиків Ви не відносите?

Якщо ні, то чим, окрім форумних баталій Ви від них відрізняєтесь?

Питання добре поставлене ! Одного не розумію, чого сидять Яйценюк і Тягнибок ?

Вони сидять, бо сидить Юлька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Песня будет хорошей, якщо ми їх за зраду будем вішати в центрі Києва на автокрані !!! І щоб дня три вони висіли-сушилися !!! Все було б добре !?! Хочу вірити в майбутнє України. Якщо ж люди будуть "тушканчиками" ще 5-10 років , прийдеться думати про переїзд в іншу державу.

Я так розумію, що себе до тушканчиків Ви не відносите?

Якщо ні, то чим, окрім форумних баталій Ви від них відрізняєтесь?

Питання добре поставлене ! Одного не розумію, чого сидять Яйценюк і Тягнибок ?

Вони сидять, бо сидить Юлька.

Я за свій бізнес відстояв, коли до мене і 6-ка, і менти приїжджали! Мучили довго! Але коли вони побачили, що їх не бояться і знають закони, заспокоїлися на даний час. Я чітко заявляю будь-кому, що я вішатися не буду !!! Якщо помирати, так з піснею! Я патріот держави, в якій народився ! Прийде час і я заявлю про себе. Я готовий до реальних дій, а ви ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за свій бізнес відстояв, коли до мене і 6-ка, і менти приїжджали! Мучили довго! Але коли вони побачили, що їх не бояться і знають закони, заспокоїлися на даний час. Я чітко заявляю будь-кому, що я вішатися не буду !!! Якщо помирати, так з піснею! Я патріот держави, в якій народився ! Прийде час і я заявлю про себе. Я готовий до реальних дій, а ви ?

Мені здається, що тих хто переймається тільки за своє Ви і називали тушканчиками, чи я щось не так зрозумів? :)

Відмова вішатися і національні пісні це ще не ознака патріотизму ;)

Що стосується мене особисто, то я яскраво (чи не дуже) виражений тушканчик і буду відстоювати власні інтереси (акцент на першу фразу цього посту) та інтереси близьких мені людей.

А що стосується прийде час і я заявлю та я готовий до реальних дій, то це все форумні понти лірика. Чи може ви готові назвати лідера (чи самі ним являєтесь), який поведе народ на визвольну боротьбу? :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за свій бізнес відстояв, коли до мене і 6-ка, і менти приїжджали! Мучили довго! Але коли вони побачили, що їх не бояться і знають закони, заспокоїлися на даний час. Я чітко заявляю будь-кому, що я вішатися не буду !!! Якщо помирати, так з піснею! Я патріот держави, в якій народився ! Прийде час і я заявлю про себе. Я готовий до реальних дій, а ви ?

Мені здається, що тих хто переймається тільки за своє Ви і називали тушканчиками, чи я щось не так зрозумів? :)

Відмова вішатися і національні пісні це ще не ознака патріотизму ;)

Що стосується мене особисто, то я яскраво (чи не дуже) виражений тушканчик і буду відстоювати власні інтереси (акцент на першу фразу цього посту) та інтереси близьких мені людей.

А що стосується прийде час і я заявлю та я готовий до реальних дій, то це все форумні понти лірика. Чи може ви готові назвати лідера (чи самі ним являєтесь), який поведе народ на визвольну боротьбу? :_06:

До жодної з політичних партій я не відношуся. Проста людина,яка не може дивитися на тих, хто нами править . Тільки хтось доривається до верху- стає таким самим ! Я не такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, пісеньок національних я практично не знаю. А шкода!!! Трохи знаю лише:"Ой там, під Львівським замком!" та "лента за лентою... !!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До жодної з політичних партій я не відношуся. Проста людина,яка не може дивитися на тих, хто нами править . Тільки хтось доривається до верху- стає таким самим ! Я не такий.

Ще жоден з таких не сказав, що він такий :)

Добренько, надоїло Вас тролити ... скукатіща.

По сабджу - банальна зміна кадрів у жирному регіоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...