Перейти до змісту

комедія, безкоштовні зошити від політиків


serega

Рекомендовані повідомлення

страсть нашого народа до халяви ніколи не викоріниш.... Коли я ше вчився в школі (десь 5 років назад) нам насильно втикували зошити з Прем'єром Якубовичом... все би нічого... але зошити з ФІЗКУЛЬТУРИ :D:D:D і сказали шоб ми їх обов'язково заповнювали... гиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

це точно... халява є халява :D))))

але такої комедії я ще не бачив.. вже навіть зошити роздають... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Розумно було б прямо в шклах на 1 вересня роздати учням а не влаштовувати черги :D, дико.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба такі всякі вибори кожного року проводити! Може хоть в якомусь напрямку держава буде розвиватись... зошити нахаляву, те се...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумно було б прямо в школах на 1 вересня роздати учням а не влаштовувати черги :D, дико.

Серега - просто таки верх рационализма! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був ото на днях у селі, то дітям У ШКОЛІ перед першим вересня щоденники "від Юльки" роздавали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був ото на днях у селі, то дітям У ШКОЛІ перед першим вересня щоденники "від Юльки" роздавали...

та в луцьку їх теж повним ходом розповсюдили. юлька на моцику аля матриця :) дома відсканую, виложу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, в мої-то часи в школах щоденники з Януковичем роздавали по одному на руки (там в щоденниках треба було писати про свої добрі справи), нас всього то вчилось 200-250 учнів, а щоденників було більше, то ми ще своїм класом з бібліотеки тихенько винесли 2 пачки (40 щоденників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждый пиарится как умеет. регионалы музон какой-то гипнотический крутят, юлисты раздают кепки с надписью типа "защита от регионалов". а ты налогами оплачиваешь процент от этого беспредела

ps. в тему с того же источника :smile3:

post-32-1189109876.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...