Перейти до змісту

Шукаю недорогого нотаріуса


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Зараз нотаріуси деруть за оформлення документів по дві-три мінімальних зарплати.

Різниця може бути в 500 грн, може хтось стикався і знайшов не дуже жадного ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Себастіянська Ірина Казимирівна. Навпроти міськради.

+380 50 957 8707

Співпрацюю з нею постійно, в т.ч. з огляду на хороші ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Себастіянська Ірина Казимирівна

дзвонив, бере 1300 грн

тут сказала бере 500

Грушевського, 5 (0332) 77-05-87, 050-196-33-58

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую нотаріуса

Офіс по вулиці Винниченка біля магазину Жасмін

тел. 050 986 16 46

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви ціну пишіть, нотаріуси вони однакові

ціна залежить від конкретної роботи. Ніхто ж не знає, яку Вам роботу треба зробити, і що означає "оформлення документів", а ціна може залежати навіть від кількості нотаріальних бланків, які треба буде використати для оформлення.

Дивно, що в Себастіянської така ціна в порівнянні з іншим нотаріусом. Я завжди робив у неї собі документи досить недорого, наприклад, довіреність десь 100-150 грн. обходилася. Інші клієнти теж були задоволені цінами. Щось тут не так, ну да ладно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви ціну пишіть, нотаріуси вони однакові

ціна залежить від конкретної роботи. Ніхто ж не знає, яку Вам роботу треба зробити, і що означає "оформлення документів", а ціна може залежати навіть від кількості нотаріальних бланків, які треба буде використати для оформлення.

Дивно, що в Себастіянської така ціна в порівнянні з іншим нотаріусом. Я завжди робив у неї собі документи досить недорого, наприклад, довіреність десь 100-150 грн. обходилася. Інші клієнти теж були задоволені цінами. Щось тут не так, ну да ладно...

можливо він хоче договір дарування або купівлі продажу зробити....

ви ціну пишіть, нотаріуси вони однакові

нотаріуси не однакові))), так як й юристи, адвокати, лікарі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довіреність може й так коштує, мені по нерухомості треба, на них багато поклали роботи по перевірці, і вони прирівняли себе до стахановців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довіреність може й так коштує, мені по нерухомості треба, на них багато поклали роботи по перевірці, і вони прирівняли себе до стахановців

все ясно ви хочете і рибку з'їсти і .... сісти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ясно ви хочете і рибку з'їсти і .... сісти

кому что болит, то о том и говорит..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись у цього нотаріуса була досить демократична вартість послуг. Зараз не знаю, давно не був.

Приватний Нотаріус Моравецький Володимир Романович http://toplutsk.com/pn_moraveckui_vr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був у Моравецького на тому тижні, то казав що після створення нового реєстру речових прав ще не почав працювати по нерухомості (певно, чекає обєкта без "нюансів", щоб провести свою першу реєстрацію).

а так, дійсно, досить таки недорогий нотаріус.

ще навскидку з невисокими цінами - Губик Зореслава Василівна, Грушицька Віталіна Віталіївна (телефони лінь шукати %) є в неті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...