Перейти до змісту

Віддам кішечку


Stalkerhit

Рекомендовані повідомлення

Віддам домашню кішечку, додається: лоток, мисочка для їжі та води, м'яке спальне ліжечко, царапалка для кігтів.

Кішечці 2 роки, дуже гарна і грайлива, "ходить" тільки в лоток. Зроблено декілька прививок та 2 уколи проти "хотючки" (не тягнутиме до котів ще близько року).

Віддавати не хочу, але немає виходу, народилася дитинка й кажуть, що кішка може негативно впливати на здоров'я немовляти.

Фото:

post-18913-0-73673600-1362825948_thumb.j

post-18913-0-18630200-1362825957_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И кто вам такую хрень говорит?!

Послушайте людей, которые ростили детей с кошками и собаками и с прочим зверьем, что были в доме. А не использовали детей, как отмазку для совести, чтобы избавится от обузы в виде лохматого питомца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немовлята і домашні тварини (коти... собаки... риби :_02: ... і т.д) нормально співіснують.

Перевірено :0040: (маю двох синів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коти і собаки аж ніяк не можуть нашкодити дітям.

Читала про випадки, що тварини допомагали заспокоювати діток, коли ті плачуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черепаха, кішка, рибки - ніяких проблем, малюку 1,1 рік.

Кожен день лякаєм рибок, смикаєм кішку за вуса і заганяєм черепаху в коряги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Была на восьмом месяце, мы жили в чужем городе, снимали квартиру, кота/собаку завести нельзя было, я завела крысу. Ребенок родился и рос при ней. Когда вернулись домой, тогда завели и щенка. Потом и кота. И я, и мои дети всегда жили в компании различных зверушек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради, дружині наговорили, що обирай: або здоров'я дитини, або кішка в домі... що може бути алегргія на шерсть і котячі випорожнення містять якийсь вірус, що може передаватися по повітрю, особливо немовлятам, у яких і так слабкий імунітет. А мій народився 8 місяців ще не було (передчасні пологи). Буду думати. Але пропозиція в силі. Може кому потрібна хатня тваринка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маячня. тра з лікарем порадитися якщо вже так. Алергія якраз рідко буває у тих, хто зростає з тваринами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас кот фактически научил дочку ползать :smile3: и вообще, самая мягкая и терпеливая игрушка – это про него.

я так понимаю, все боятся токсоплазмоза, переносчиком которого являются кошки? да, нас тоже пугали этим, но в действительности опасно только, если заражение кошки произошло во время беременности, а определить наверняка может только ветеринар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усіма згідний........в нас кішка з самого народження сина і для нього зараз лише радість (нам вже 10 місяців).....саме головне - не вірити всякій нісенітниці.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...