Перейти до змісту

У Макіївці школярки побилися стінка на стінку


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

У Макіївці Донецької області побилися стінка на стінку старшокласниці і студентки.

Перемогли старші - четверо школярок госпіталізовано. Одну побиту досі лікують, інших - відпустили додому, повідомляє НТН.

Єдиними свідками бійки стали водії маршруток, які стояли на кінцевій зупинці.

У міліції факт масової бійки підтвердили і відзначили, що триває перевірка. Про причини дівочого побоїща - поки жодної інформації.

"Наразі до органів внутрішніх справ звернулися три старшокласниці. Даний факт внесено до ЄРДР, попередня кваліфікація за ч.1, ст 125 "Умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень", - сказала прес-офіцер Макіївського управління міліції Вікторія Лавренова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херня. Драка в школах - это нормально. Особенно туса на тусу. Все через это проходят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херня. Драка в школах - это нормально. Все через это проходят.

Хєрня? Всі? Дівчатка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херня. Драка в школах - это нормально. Все через это проходят.

Хєрня? Всі? Дівчатка?

Ну не знаю как у вас, но у нас девки дрались между классами (10-11). На встрече выпускников, вспоминали с хохотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю как у вас, но у нас девки дрались между классами (10-11)

Пиши місто і школу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04,

а що, ти не пройшла ? )))

Ніби й не вчилася))) Ні, жодного разу. Не те що сама участь не приймала, а навіть і не бачила такого)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю как у вас, но у нас девки дрались между классами (10-11). На встрече выпускников, вспоминали с хохотом.

i отi от подобiя жiнок, мабуть теж хочуть уваги, ласки й чоловiчоi уваги да ? тьху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю как у вас, но у нас девки дрались между классами (10-11). На встрече выпускников, вспоминали с хохотом.

i отi от подобiя жiнок, мабуть теж хочуть уваги, ласки й чоловiчоi уваги да ? тьху

Не говорю что это правильно. Но это еще дети. Для них многое важно то, что для нас уже не имеет значения. У нас, если мне не изменяет память, одна подруга что то не поделила с другой, из другого класса. Надыбали встречу после школы и устроили махач - в основном только волосы рвали друг другу. Правда, такое было только один раз. И участвовали не все.

Ну, драться за призедента это конечно же гон. Но, если речь идет о том, чтобы отстоять честь подруги или всего класса и без драк никак... а обычно в таком возрасте, без драк как раз таки и никак. Нам их уже не понять.

Можно попытаться объяснить, что так проблемы не решаются. Но все равно, останется только надеяться что поняли.

Детский мир - жестокий мир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учась в 11, на перемене растянул двух девушек, - потом и виноватым остался, и нажил проблем и недруга! Мол, я одну держал, а другая её била...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після кожної бійки залишаються наслідки, а шрами не прикрашають "гарну" половину людства. На заході України такі дійства є поодинокими можливо тому, що ми ближчі до національних традицій та культури. Битися дівчатам - це ганебно !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...