Перейти до змісту

У КОЛОМИЇ НЕ СВЯТКУВАТИМУТЬ "РАДЯНСЬКІ СВЯТА" 8 БЕРЕЗНЯ ТА 9 ТРАВНЯ


LinerLutsk

Рекомендовані повідомлення

Як неа мене, то самі чесні 2 свята, це День матері та День батька. І нікому не обідно!

А то,14 лютого, 8 березня, шо це таке? 8Березня відмічають лише на просторах ПОСТ СРСР. У Європі уже давно перестали. Незважаючи, що Клара Цеткін німкеня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не є поводом для того, щоб лишати свята жінок та ветеранів на законодавчому рівні.. Це так, між іншим.

Я переглянув список державних свят і не знайшов жодного дня народження своїх друзів та родичів. Але це не заважає їм отримувати від мене вітання і подарунки. "Це так, між іншим" © ;)

Ану, активісти, всі, кого обурює ця ганебна подія, втріть носа Коломиї і насипте їм на хвіст перцю: почніть шанувати ветеранів не лише на 9 травня і жінок не лише на 8 березня, хай вони там луснуть, що через нас у Еуропу не попадуть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то на 8 марта чуть не поздравил женщин клиентов... с United Kingdom... задумался, обиделись бы)

Страны, в которых официально отмечается праздник 8 марта:

Армения, Азербайджан, Афганистан, Беларусь, Буркина-Фасо, Вьетнам, Гвинея-Бисау, Грузия, Замбия, Казахстан, Камбоджа, Киргизия, Кирибати, Китай (официально обыкновенный для всех рабочий день), Коста-Рика, Куба, Лаос, Мадагаскар (выходной только для женщин), Молдова, Монголия, Непал, Россия, Сербия, Таджикистан, Туркменистан, Уганда, Узбекистан, Украина, Хорватия, Черногория, Эритрея, Латвия.

Этот день объявлен национальным выходным также в Анголе, Конго (как «праздник конголезских женщин») и Северной Корее .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поважаю та розумію свято день Матері. а от 8 березня аж ніяк. ну як, мені подобається ідея порадувати маму, бабусю чи дівчинку квітами і невеличким подарунком. але НАВІЩО робити з цього ДЕРЖАВНИЙ вихідний? у нас в державі мало свят?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна подумати тут всі так яро святкують 9 травня... чи вивішування на авто/рюкзак/піджак георгієвської стрічки - це вже вершина святкування?

так і стрічка ця до Перемоги у ВВВ/2світовій немає ніякого відношення.

та й до 1960 року (15 років) свята такого, як День Перемоги не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно зробили. Такої держави вже нема, а її перемогу ми ще святкуємо. За таким принципом давайте ще перемоги Римської імперії святкувати будемо...

Тим більше, що війна 9 травня у нас ще не закінчилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як ви, народ, але я сьогодні на роботі ^_^

Правильно роблять: жіночий день - жінкам і вихідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...