Перейти до змісту

Прошу оцінити ПК


Rockbesst

Рекомендовані повідомлення

Процесор: AMD Athlon 4800+ 2.41GHz

Відеокарта: Asus GeForce 8600GT 512Mb

Оперативна пам'ять: DDR2-667MHz, 1.512Mb (виробника не пам'ятаю) 2. 1024Mb (теж не пам'ятаю)

Мат. плата: Asus AsRock Alive NF6G-DVI

Вінчестер: 1.WD 80Gb, 2.WD 320Gb

Блок живлення: 330W

Монітор: LG L1953S

Комп купувався в 2006р.(здається) без відеокарти і з одним вінчестером на 80Гб. Ще один вінчестер і відеокарту купував 2 роки тому.

На відеокарті не працює штатне охолодження, тому до неї прикручений стандартний 80-мм кулер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне питання - чому монітор так дешево?

Тому що новий тепер вартує 750 грн. З гарантією і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне питання - чому монітор так дешево?

Тому що новий тепер вартує 750 грн. З гарантією і т.д.

еммм... ткніть мені пальцем, де саме такий монітор коштує 750грн.? Я там такої моделі не знайшов взагалі, а Філіпси стільки коштували ще коли я цей монітор купляв.

З.І. Це не претензія, просто я цю тему створив щоб мою конфігурацію оцінили адекватно, справедливо, і, по можливості, пояснили чому так, а не інакше. Ви ж оцінюєте LG, рівняючи з Philips. Я от подивився в неті - середня ціна на новий такий монітор 1600-1700грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еммм... ткніть мені пальцем, де саме такий монітор коштує 750грн.? Я там такої моделі не знайшов взагалі, а Філіпси стільки коштували ще коли я цей монітор купляв.

Коли я купляв свій терабайтний перший вінчестер він коштував більше 200 у.о. Зараз вінт вартує 500 грн (60 у.о.) б/в, а 600 грн (75 у.о.) новий. Якось так.

1) Моніторів форматом 4:3 уже не випускають. Майже.

2) По ссилці нижче під словом "новий" є ще кільканадцять моделей НОВИХ моніторів із гарантією. За ціною ВІД 750 грн. Діагоналлю 19". Правда уже 16:9 та із LED підсвіткою.

3) за 1500 грн я купив монітор 23" із IPS матрицею, LED підсвіткою. Новий із гарантією. І інтерфейсами HDMI / DVI / VGA.

4) 550 грн красна ціна.

5) те, що ви бачили в інтернеті - немає в наявністі. І ціна, яка була остання зафіксована на момент продажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш-менш розжували, дякую=)

А де можна купити терабайтний вінт за 600грн.?о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш-менш розжували, дякую=)

А де можна купити терабайтний вінт за 600грн.?о_О

http://hard.rozetka....oam_hash=list 558 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...