Перейти до змісту

Вирус-квартирус Webalta


Дартаньян

Рекомендовані повідомлення

Поймал сиё чудо менежерской мысли от команды поисковика Webalta.

Поисковик, вешается домашней страницей в рабочий браузер,

после чего его хр.н выкинешь.

//-----------------

Выкидывается последовательно:

- снести с реестра всё webalta;

- снести с диска все файлы с webalta;

- убрать с ярлыка запуска браузера приписку webalta.

//-----------------

Детально там: http://websound.ucoz.../2012-02-06-296

//-----------------

Пост для информации;

сейчас наблюдается весенний всплеск этой вебальты;

а я не один такой щелкунчик мЫшей.

//-----------------

© Bartek byt jak Lulek :)

Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тещі був цей вірус, пів години його вичищав. Поміг третій варіант "- убрать с ярлыка запуска браузера приписку webalta." Ярлик - права кнопка- свойства - в полі обьєкт стерти приписку вебалти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію. В неділю мав забавку. Схоже зловив на торент-трекері чи під час скачування архіва з книжкою. Здається позбувся. Першим ділом викинув з допомогою функції "Установка/удаление програм". Потім вичистив адресну стрічку у ярлику Опери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в оперу вгризається... як кліщ! :) Установка/удаление - удалить webalta toolbаr - питається чи удалить/оставить поисковую систему по умолчанию (галочка) - вибрати потрібне.

Ну програмкою hijack this пройтися. Все, де є Вебальта - убити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панель управления - установка удаление программ (программы и компоненты) - там шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том то і прикол що вебалти небуло були яндекс-тулбар і ще якась херня . все удалив і вебалта пропала- УРРААА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл*я. Народ, ви як ставите проги, особливо малознайомі - ви не дивитиеся, що там питає програма? Що вона пропонує встановити?

Я розумію, що ліцензійну угоду не читає НІХТО, але кастомна інсталяція рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панель управления - установка удаление программ (программы и компоненты) - там шукати.

теж так видалив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я читаю наприклад, але ця хєрня - це тобі не якийсь Яндекс бар, воно йде "паровозом" по замовчуванню і виявляється коли вже все встановлено...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуууже вже фрішний софт

шось типу того :)

Точно не пам"ятаю, але разок його підхопив навіть нічого не встановлюючи - просто скачавши якийсь файлик (потрібний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт :) Або хіба шо ізначально дуууже вже фрішний софт !

таких ще не бачив, народ в основному вибирає стандартна установка ("рекомендуется") о тут і часто ставиться по дефолту така фігня. Тому на майбутнє вибирайте користувацьку установку ("для опытных пользователей" :D). Хоча вже дістали оті яндекси бари, мейл ру і т.п., той же ж download master вже 2-а рази пропонує встановити, от перший раз познімав всі галочки, а при другому кроці установки, на автоматі, ледве не поставив :D

На рахунок вебалти, то не забудьте ще в regedit почисти все де зустрічається те погане слово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панель управления - установка удаление программ (программы и компоненты) - там шукати.

Не у всіх так встановлена, останні версії вебальти мають деінсталятор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2135-0-61604900-1361876539_thumb.pn

побачив сьогодні такий сайтик..

і полюбому хтось перелякається і почне качати і встановлювати все що пропонують

а там фік зна шо може бути ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також Webalta сиділа... Позбувся неї шляхом видалення з реєстру та з свойств... + до всього для пеерстраховки просканував антивірускою... Avira знайшла хробачка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2135-0-61604900-1361876539_thumb.pn

побачив сьогодні такий сайтик..

і полюбому хтось перелякається і почне качати і встановлювати все що пропонують

а там фік зна шо може бути ))

В мене на роботі жіночка говорить, щось типу, що віруси комп понаходив(цей самий сайт, що вище). Вилізло вікно: щоб вилічити ваш комп!ютер, відправте певну кількість грошей, і радиться з своїми колегами, що! треба напевно відправляти. Я почув краєм вуха, підійшов до неї, та просто закрив сайт і все стало на місце. Як легко старших жіночок наїпати, таким примітивним методом, вона навіть не догнала, що це все відбувається в браузері!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2135-0-61604900-1361876539_thumb.pn

побачив сьогодні такий сайтик..

і полюбому хтось перелякається і почне качати і встановлювати все що пропонують

а там фік зна шо може бути ))

тільки в суботу з таким стикався, закрив браузер і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, тим що ця зараза прописується у властивості ярлика і підтверджується що відать при інсталяції якогось фрішного софту галочок малувато було)))

Жодного разу не бачив щоб була галочка "изменіть свойства ярлика?" ну чи типу того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...