Перейти до змісту

проДам Samsung Galaxy S II (репліка) новий


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Продам Samsung Galaxy S II (репліка) новий. 1 Sim-ка, плівку не здирали, все працює.

1500 + Аргументований торг.

деталі в ЛС, прохання писати лише бажаючих придбати, а не "зівак".

post-9398-0-36146000-1361738625_thumb.jp

post-9398-0-00382300-1361738628_thumb.jp

post-9398-0-94169200-1361738630_thumb.jp

post-9398-0-08844100-1361738634_thumb.jp

post-9398-0-02983500-1361738637_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в версіях не розбираюсь, у мене WM6, android-ами ніколи не користувався, це репліка, як на мене - таки дуже непогана за свої гроші... гугл поможе з тестами і т.д.

можете в руках потримати та самі покльоцаєте що там і до чого, оскільки то телефон не мій, то щось там копирсатись і налаштовувати чи тестити небуду.

П.С. картки памяті там не було і камера вродь не 8Мп а менше (моя суб'єктивна думка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в версіях не розбираюсь, у мене WM6, android-ами ніколи не користувався, це репліка, як на мене - таки дуже непогана за свої гроші... гугл поможе з тестами і т.д.

можете в руках потримати та самі покльоцаєте що там і до чого, оскільки то телефон не мій, то щось там копирсатись і налаштовувати чи тестити небуду.

П.С. картки памяті там не було і камера вродь не 8Мп а менше (моя суб'єктивна думка).

Того я і питаюсь про пз і х-ки, бо гугль видасть сотні варіантів на S2 репліка!!! В оригінала взагалі android!

P.S. А репліка "гугл поможе з тестами і т.д."- як мінімум неповага до потенційного покупця, тел ж не за сто грн. продаєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не андроїд, як на мій хлопський розум, і ТАК - Чайно 100%, але класна зборка, не люфтить, без бачин на корпусі та дисплеї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

700 grn

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...