Перейти до змісту

шукаю роботу


pupsik

Рекомендовані повідомлення

шукаю роботу

Освіта: Луцький національний технічний університет. Технологічний факультет.

працював

ТзОВ "Завод будівельних конструкцій"

ТзОВ "Модерн-Експо"

остальне неофіційно.

Офісні програми: Microsoft Excel, Microsoft Word, Internet. Профільні програми: AutoCAD

Наявність водіймького посвідчення категорій: B;C.

перевагу надаю однозмінному графіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Модерну чого пішов?

закінчився контракт 3 місяці, і була зима,

хто працював, той знає які об*єми роботи там зимою,

і від скількох людей спекуються,

і більше туди іти бажання ніякого немає!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо є авто то:

зараз актуальні дві вакансії на торг. представників компанії АВК. ЗП високі (!реально високі!) + соц. пакет, але пашеш як "чорт".

як маєш авто та велике бажання працювати + підвішений язик - пиши, дам координати... (посади гарячі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Якщо є авто то:

зараз актуальні дві вакансії на торг. представників компанії АВК. ЗП високі (!реально високі!) + соц. пакет, але пашеш як "чорт".

як маєш авто та велике бажання працювати + підвішений язик - пиши, дам координати... (посади гарячі)

сорі не зміг відповісти 9 березня, бо 10 попав на операцію, авто мав, але сьогодні тільки продав, шкода,

і робота вроді непогана, да і машинка класна була))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер я не працюю на дану компанію (Продмаркет Волинь - АВК) і (тепер) нікому не рекомендую!!! при звільненні мене за власним бажанням по особистих причинах, заява, написана за 2 неділі та за традицією (нижче розповім) кинули на гроші.

Виявляється всіх попередніх працівників (з якими мені вдалося поспілкуватись) настигла така ж участь, по тих чи інших "причинах" вираховували з зарплати досить таку значиму суму в "нікуди". тож можу з впевненістю сказати, прийти на компанію не просто, працювати "морально" дуже складно, а звільнитись без втрат для себе неможливо. Мої слова можуть підтвердити колишні працівники даної компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...