Перейти до змісту

Секс і тренування


VilanS

Рекомендовані повідомлення

та й без 1-2К у.є.

Є ще така штука, як кохання, любов...

А ідеальний товарний вигляд потрібен коням на продаж.

Раби ще такі колись добре цінились.

А тіло звичайної людини таке, яке воно є. Який сенс вбивати години, дні, роки на ПІДТРИМУВАННЯ такої форми, яка тобі є неприродньою? Неприродньою, бо як тільки ти перестаєш над собою знущатись, твоє тіло все-одно природньо повертається до такого стану, який йому є природнім (звиняйте за тавтологію).

І років в 70, якщо до того часу машина не зіб'є, такого гарного і ЗДОРОВОГО (в розумінні ВЕЛИКОГО, МОЦНОГО) нарешті з'являється розум, і ти починаєш думати "а кому я віддав оті роки своїх тренувань?! снарядам? тренажерам? залам?"... Дивишся, а поряд сусіда, теж діда, тільки не качка, внуки і внучки обсіли, бавляться, слухають його цікаві розповіді, і ти починаєш розуміти, що не те ти цінував, не ту мету мав...

Ох і посперечався б я тут. Якщо витрачати часу на спортзал чи тренування 2 - 5 годин в тиждень, а на томість отримати цінну життєву енергію, а гарне тіло як додаток.. Природа штука така, люди в офіси пересіли років з 200 назад, а еволюція скінчилася з сучасною медициною. Фізичну зарядку кожного ранку? Так, це ще краще, але то треба себе примушувати, а вже як за спортивний зал заплатив трохи, то будеш ходити, та й атмосфера там.

П.С. "Качків" не розумію, людей, які їдять всілякий непотріб, щоб можна було себе у спортзалі заганяти до півсмерті теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
Козьма - це ти до чого? Щось аби пісануть?

За "пісануть" тут швидко банять. Це для "чітануть". В принципі можете і не читати, особисто мені пофігу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не люблю такого шо то капець! дрищі качкі ачкі,... зможу усім бажаючим хто на таке ведеться організувати безплатну качалку, називається будівництво, заливання бетону, до обєкта носити відрами вручну по можливості тачка + на другий поверх потім, ... при таких заняттях у вас відкриється повний потенціал вашої фізичної витривалості.

їй Богу.... нашо ото все? і до чього тут Ваше будівництво? :0160::0159:

ооо, будівництво то сильна штука! потискав колись руку натуральному будівельнику (не бізнесмену)?))) спробуй, там і сила тіла і сила духу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всьому повинен бути здоровий глузд.

tihiy, поясни мені глупому, нафіга мені той прес? Для кого? Для чого? Дружині я і таким подобаюся. (Якби не подобався,то сказала б: "Женя, ти набрав зайві кілограми, якби скмнув, виглядав би гарніше"). Мой роботі (ці кілограми, відсутність кубиків пресу) не заважає.

А от вІн, напевно, і пісяє сидячи, бо стоячи не дотягнеться...

body_bv3.jpg

А щодо сексу, то як казала одна гумористка по телевізору, що секс із бодібілдером, це як.. "на тебе падає 3-дверна шафа під стелю, а з неї випаддає малюююсінький ключик.." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це темка так для срачу між "качками" і "дрищами" ?

Такі да, не туди темка понеслась (я то чого туди поліз - мінуснули, погрожують банюю).

Після важкого тренування падає рівень тестостерону, що в свою чергу і для сексу не сильно перспективно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всьому повинен бути здоровий глузд.

tihiy, поясни мені глупому, нафіга мені той прес? Для кого? Для чого? Дружині я і таким подобаюся. (Якби не подобався,то сказала б: "Женя, ти набрав зайві кілограми, якби скмнув, виглядав би гарніше"). Мой роботі (ці кілограми, відсутність кубиків пресу) не заважає.

А от вІн, напевно, і пісяє сидячи, бо стоячи не дотягнеться...

body_bv3.jpg

А щодо сексу, то як казала одна гумористка по телевізору, що секс із бодібілдером, це як.. "на тебе падає 3-дверна шафа під стелю, а з неї випаддає малюююсінький ключик.." :)

ага а тиб це сказавби йому це в лице?? впевнений що ні, і про "пісяти"і про "ключика" .

кожна людина сама вибирає як себе розвивати. ти думаєш секс з жирним краще ніж секс з бодібілдером?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це крайність - на фото. Ще можу сюди приліпити 300кг чуваків в салі для противаги.

Щодо того, навіщо тобі воно напевно ні-до-чого - в тебе все є, і ти думаєш що в тебе інші пріоритети і тд і тп.

А інші ситуації не моделюєш, коли це "зло" (яке прес) знадобиться?

Чи ти вважає що прес це просто прес? З часом повилазять всі косякі по здоров ю (і в сексі в тому числі), яких би не було, якби був прес і тренування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це крайність - на фото. Ще можу сюди приліпити 300кг чуваків в салі для противаги.

Щодо того, навіщо тобі воно напевно ні-до-чого - в тебе все є, і ти думаєш що в тебе інші пріоритети і тд і тп.

А інші ситуації не моделюєш, коли це "зло" (яке прес) знадобиться?

Чи ти вважає що прес це просто прес? З часом повилазять всі косякі по здоров ю (і в сексі в тому числі), яких би не було, якби був прес і тренування.

як сказав мені мій тренер (знайомий) Прес, і спинні мязи це твій "м*язовий бронижилет"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foross, tihiy, А тепер спробуємо перечитати моє повідомлення ще раз! Перечитали? Нічого не помітили? А шкода...

Цитую сам себе: (гордість розпира..)

У всьому повинен бути здоровий глузд.

В мене є знайомий, як був худий зі школи так і є зараз. А інший як був товстий, такий і лишився.

Я вам хлопці оне скажу - кожен по-своєму з розуму сходить. Комусь важливо випендритися пресом чи там біцепс/трицепс/дельта і т.д. Комусь дороге авто, і пох*уй що він важить 150 кг. Зате в нього Інфініті чи Хаммер.

Важливо - не запустити себе. Не дати собі стати мішком з гівном.

І не потрібно когось осуджувати, що він в спортзал не ходить, чи в нього пресу немає.

Я б когось із таких качків запросив би гній викидати з під корови, де 2-3 місяці ніхто його не чіпав. Он де ваші м'язи покажуть себе. І скільки часу це у Вас займе.

Хочете сказати, що качатися це здорово? Не правда. Давайте не будемо плутати тепле з мокрим. Спорт це спорт. А фізкультура - то ЗООВСІМ інше. В першому випадку в 90% випадках травми і каліцтво і на фіналі інвалід. В іншому - це справді зхдоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорт це спорт. А фізкультура - то ЗООВСІМ інше.

Як казав тренер в залі, "Професійний спорт - одні травми, просто спорт - ніц здорового, фізкультура - те що треба" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-ха-хах....На рахунок ключику буде прикольно ляпнути в час пік в роздягалці спортзалу де стероіди на ура :)

Тоді ще раз: "прес" - це 80% дієта, 20% зкрючування, підйоми - фізкультура, та що в школі - штанга не потрібно - тільки Ваш сильний дух.

А де ти побачив осуд? Це відповідь на бажання просунути в маси ідею що прес "фуфло", а жирнуватий живіт це сексуально. А якщо ще і машина Хаммер то лібідо в два рази сильніше стає.

Аргументи один краще іншого - будівельником, асенизатором - що далі? Не всі, на щастя, можуть гамно місяцями вигружати, треба ще комусь качатись - тут з тобою погоджуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти, такі діти....

а тепер, як в садочку, на пальцях.

1) Для того, щоб бути успішним, не потрібно 100кг м'язів. Достатньо 100 кг жиру і ЗП в 10К грн. Це так показує життя. Бо в мене складається враження, що люди не мають що їсти і виправдовуються тим, що вони качаються і займаються спортом, плутаючи при цьому фізкультуру і спорт.

2) Кожен "качок" свідомо йде на те, на що він йде. Особливо на стероїди. І повірте він сам буде більше кайфувати від свого тіла ,яке воно "аху*єнне", аніж хтось так скаже!

3) Для чого це тобі? Попантуватися на пляжі перед малолітніми мокрощёлками?? Я вже це давно переріс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Як тобі такий варіант - бути успішним з зарплатою в 10К грн і мати 100 кг м язів? бути не успішним мати зп 1200грн і мати 100кн жиру.

2) В здоровому тілі здоровий дух. В слабкому - комплекси. Від здорового тіла всі кайфують

3) Пантуватись на пляжі, пантуватись не на пляжі, використовувати замість стіральної дошки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Як тобі такий варіант - бути успішним з зарплатою в 10К грн і мати 100 кг м язів? бути не успішним мати зп 1200грн і мати 100кн жиру.

я тобі приклад навів, що гора м'язів не завжди гарно і не завжди успіх.

В нашому житті на м'язи ніхто не дивиться. Дивляться на твій статок. МОжеш приїхати накачаний аж ппц на Лада Каліна, і товстий на Джипі. Розмовляти будуть по різному і з тим і з тим.

2) Накачане тіло - не значить здорове! В мого друга батько був здоровим все життя. Штангу совав, водою обливався. Молодчина. в 50 років в нього вперше голова заболіла. Він не знав що це таке! І здоровий же ж! Помер від раку.... але ж здоровий був! Штангу совав!

3) Я ще раз запитаю "нафіга це нада?". Потішити себе любімого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Як тобі такий варіант - бути успішним з зарплатою в 10К грн і мати 100 кг м язів? бути не успішним мати зп 1200грн і мати 100кн жиру.

2) В здоровому тілі здоровий дух. В слабкому - комплекси. Від здорового тіла всі кайфують

3) Пантуватись на пляжі, пантуватись не на пляжі, використовувати замість стіральної дошки....

Одне зауваження я маю 100 кг як Ви пишете жиру, але і врахуйте що я вище 180 см.і мене ніхто жирним не вважає. А в житті кубики пресу та біцуха десятки сантиметрів мені ні до чого. І питання за що інтелектуалам з 100 кг м'язів платять 10К грн, чи це може за пів року???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій дід курив з 16 до 90 і нічого....це не значить що інших це в 50 не вб є.

Не для того щоб потішити, а, для прикладу для себе, щоб бути взірцем дітям, для тогож секс-тонусу раз тема в "інтимі"

Morphius, я радий за тебе. Віриш, але зріст ми не враховували в цих дебатах. Якщо хочеш - можемо обговорити тут чи ти жирний.

Як би ти знав за що платять такі гроші - накачався би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би ти знав за що платять такі гроші - накачався би?

платять за те, що ти станеш інвалідом. Свідомо. ЧИ не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все таки як приємно, коли хлопець ходить в тренажерний (відповідно, качає м"язи), щоб подобатись тобі ще більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли хлопець ходить в тренажерний (відповідно, качає м"язи),

Не відповідно. А через те, щоб у нього ті м'язи не атрофувалися, бо в нього робота на 90% без руху. Сидить менеджер в кріслі замовлення робить.

Одиниці хочуть накачатися. Решта ж підтримує себе в формі, тонусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли хлопець ходить в тренажерний (відповідно, качає м"язи),

Не відповідно. А через те, щоб у нього ті м'язи не атрофувалися, бо в нього робота на 90% без руху. Сидить менеджер в кріслі замовлення робить.

Одиниці хочуть накачатися. Решта ж підтримує себе в формі, тонусі.

Коли людина тренується, то м"язи накачуються. Це фізика. Якщо це робити 2-3 рази в тиждень з помірною вагою, то вже через місяць з"явиться рельєф. А якщо більше... я вважаю для середньостатистичної людини більше й не треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно в принципі або треба, або ні. Кожному своє.

Якщо фізичні вправи для здоров'я - не заважає. Якщо вже "качатися" + сетроїди чи ще якась ху*та - то серце стане після 40. Якщо почати у 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все таки як приємно, коли хлопець ходить в тренажерний (відповідно, качає м"язи), щоб подобатись тобі ще більше :)

Дружина каже що їй дуже подобається коли я приходжу додому і займаюсь вихованням дітей, а не вирощую своє ЕГО. Але коли тобі 18 то все велике подобається.

Мій дід курив з 16 до 90 і нічого....це не значить що інших це в 50 не вб є.

Не для того щоб потішити, а, для прикладу для себе, щоб бути взірцем дітям, для тогож секс-тонусу раз тема в "інтимі"

    Morphius, я радий за тебе. Віриш, але зріст ми не враховували в цих дебатах. Якщо хочеш - можемо обговорити тут чи ти жирний.

    Як би ти знав за що платять такі гроші - накачався би?

Мене все влаштовує в нашому плинному житті, проте я мав на увазі, що вага не головне, а внутрішній світ людини від якого і залежить впевненість, а не від ваги м'язів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би ти знав за що платять такі гроші - накачався би?

платять за те, що ти станеш інвалідом. Свідомо. ЧИ не дуже.

Не те мав на увазі. Але цим аргументом "чи не дуже" поміняв мій світогляд:

- качання пресу 20хв посижу повтикаю мультіка;

- качалка 5год - нікуди не дінусь від пивасу з рибкою

- гроші за спортазал+спортхарч=Хаммер

Я все осознав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...