Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Шановне панство, підскажіть будь ласка чи можливо "подружити" (щоб коректно працювало) наступні компоненти ?!

- манетки Deore SL-M590 (3х9)

- Задній перемикач Shimano DEORE XT RD-M773 (3x10)

- Передній перемикач Shimano XT FD 771-10 верхний хомут (3х10)

- касета Shimano Deore HG50 (9 Speed)

- шатуни Shimano Alivio FC-M431

- цеп Shimano Deore HG53 (9 Speed)

буду вдячний за відповіді та поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого юзати таку солянку?

- манетки Deore SL-M590 (3х9)

- Задній перемикач Shimano DEORE XT RD-M773 (3x10)

Це працювати не буде... шукай перекидку на 9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- манетки Deore SL-M590 (3х9) - Задній перемикач Shimano DEORE XT RD-M773 (3x10) - Передній перемикач Shimano XT FD 771-10 верхний хомут (3х10) - касета Shimano Deore HG50 (9 Speed) - шатуни Shimano Alivio FC-M431 - цеп Shimano Deore HG53 (9 Speed)

:0072: ну і ще Facepalm чим ти керувався коли ці деталі купував? взагалі разом це все може в паралельному вимірі і працюватиме але не тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YUR4IKLIM, там вообще другой шаг. но есть хорошая новость - перекидка Shimano 10-sp нормально работает с 9-скоростными манетками SRAM. а вообще, у меня есть на продажу манетки Shimano SLX 3x10, вдруг заинтересует - пиши в личку

ps. перекидка XT на 9 скоростей тоже имеется :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, кроме явных проблем, тут есть еще неявные, но с которым я столкнулся когда делал 2x9 из остатков 2x10. передняя перекидка от 10-скоростной системы имеет чуть уже рамку и 9-скоростная цепь будет чиркать. но, если и цепь купить 10-скоростную, то прийдется менять шатуны - 9-скоростные очень быстро разобьют узкую цепь :dont:

причина простая - хитрые производители, видимо помня историю с беспроблемным переходом 8/9 и совместимостью цепей/шатунов, решили максимально озадачить юзеров с 10-скоростными трансмиссиями поменяв всё, что только можно…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також можливий обмін моїх 10 хт на ваші 9, бажано теж ХТ або СЛХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...