Перейти до змісту

Шукаю вчителя по Pascal -> Delphi


DMK

Рекомендовані повідомлення

Чому делфі? Тому що, з цього саме легше починати програмування, на скільки я читав, чув. Розуміючи цю мову - далі буде набагато легше

Ця мова проста. Проте кардинально відрізняється від C++, Java. Коли після делфі будете вчити C++, будете ламати власні стереотипи, набуті при вивченні делфі - і Вам буде ще важче, бо ви звикли до іншого, простішого.

Я б Вам рекомендував вивчити:

1. Алгоритмічна мова програмування, та ознайомитися з основними алгоритмами.

2. Вивчити С++

3. Вивчити QT

Або:

1. - // -

2. Вивчити Java

3. Вивчити Android API

Або:

...

залежно від того, що саме Вам потрібно.

На Delphi Ви грошей не заробите, бо навіть якщо напишете щось комерційне, то Вас задавлять за ліцензію (хіба що купите Delphi за 8000 грн. а не будете крякати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Чому делфі? Тому що, з цього саме легше починати програмування, на скільки я читав, чув. Розуміючи цю мову - далі буде набагато легше

Ця мова проста. Проте кардинально відрізняється від C++, Java. Коли після делфі будете вчити C++, будете ламати власні стереотипи, набуті при вивченні делфі - і Вам буде ще важче, бо ви звикли до іншого, простішого.

Я б Вам рекомендував вивчити:

1. Алгоритмічна мова програмування, та ознайомитися з основними алгоритмами.

2. Вивчити С++

3. Вивчити QT

Або:

1. - // -

2. Вивчити Java

3. Вивчити Android API

Або:

...

залежно від того, що саме Вам потрібно.

На Delphi Ви грошей не заробите, бо навіть якщо напишете щось комерційне, то Вас задавлять за ліцензію (хіба що купите Delphi за 8000 грн. а не будете крякати).

Можливо ви і праві, не вперше це чую, якщо чесно... Всі кажуть, що делфі - вже не той вік... Але й чув якщо досконало вивчити делфі - то зрозуміти другі мови - буде простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому делфі? Тому що, з цього саме легше починати програмування, на скільки я читав, чув. Розуміючи цю мову - далі буде набагато легше

Ця мова проста. Проте кардинально відрізняється від C++, Java. Коли після делфі будете вчити C++, будете ламати власні стереотипи, набуті при вивченні делфі - і Вам буде ще важче, бо ви звикли до іншого, простішого.

Я б Вам рекомендував вивчити:

1. Алгоритмічна мова програмування, та ознайомитися з основними алгоритмами.

2. Вивчити С++

3. Вивчити QT

Або:

1. - // -

2. Вивчити Java

3. Вивчити Android API

Або:

...

залежно від того, що саме Вам потрібно.

На Delphi Ви грошей не заробите, бо навіть якщо напишете щось комерційне, то Вас задавлять за ліцензію (хіба що купите Delphi за 8000 грн. а не будете крякати).

Можна одразу ж починати з С (той же Глинський), далі C++Builder (аналог Delphi), а далі вже вас само потягне в потрібний напрям (наприклад, Java)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому делфі? Тому що, з цього саме легше починати програмування, на скільки я читав, чув. Розуміючи цю мову - далі буде набагато легше

Ця мова проста. Проте кардинально відрізняється від C++, Java. Коли після делфі будете вчити C++, будете ламати власні стереотипи, набуті при вивченні делфі - і Вам буде ще важче, бо ви звикли до іншого, простішого.

Я б Вам рекомендував вивчити:

1. Алгоритмічна мова програмування, та ознайомитися з основними алгоритмами.

2. Вивчити С++

3. Вивчити QT

Або:

1. - // -

2. Вивчити Java

3. Вивчити Android API

Або:

...

залежно від того, що саме Вам потрібно.

На Delphi Ви грошей не заробите, бо навіть якщо напишете щось комерційне, то Вас задавлять за ліцензію (хіба що купите Delphi за 8000 грн. а не будете крякати).

Є безкоштовний аналог Дельфі - Лазарус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є книга Глинського С++ Builder - не те що треба?

Думаю, що для початку підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є книга Глинського С++ Builder - не те що треба?

Думаю, що для початку підійде.

Просто ви казали спочатку потрібно С++, а вже потім Builder

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на обкладинці зверху пише С++, а знизу С++ Builder - так? Тобто книга реально по С++, а по білдеру лише кілька вправ вкінці. Builder - це конструктор грубо кажучи, для складання якого потрібен С++. Освоїте цю книгу - стане зрозуміліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, а чем тебе видеокурсы не подходят? Тем более, что преподает не студент, а реальный препод со стажем.

Вот, отличный курс: http://www.ex.ua/view/12719444 + книга. И ненадо никому ничего платить. Знания получешь теже что и за деньги.

Не понимаю, че так все рвутся бабло платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо шукаєте книгу для початківців по C++, C#, то рекомендую Эндрю Стиллмен, Дженнифер Грин - "Изучаем C#", второе издание, те що за 2012 рік, все розжовано і показано, де що кнопати і де що писати.

По Delphi кращі книги що читав то Стив Тейксейра, Ксавье Пачеко - "Borland Delphi 6. Руководство разработчика".

Але вже якщо хочете вчити C++, C#, то Delphi не чіпайте, бо буде дуже важко, сам став на ті ж граблі, вчив Delphi, зараз вчу C#, приходиться ламати стереотипи і заново переучуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вже якщо хочете вчити C++, C#, то Delphi не чіпайте, бо буде дуже важко, сам став на ті ж граблі, вчив Delphi, зараз вчу C#, приходиться ламати стереотипи і заново переучуватись.

Як на мене, нічого складного. Тиждень путанини з крапками/стрілками, а далі нормально. Працювати з динамічною пам'яттю на С легше, а от з типами даних треба бути уважнішим. Класи на С знов таки мені зрозуміліше. Якщо не принципово, то я б радила починати з С++, після цього вже з будь-якою мовою легше розібратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сьогодні літературу по C++ , буду вчитись :) дуже вдячний за поради та допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, а чем тебе видеокурсы не подходят? Тем более, что преподает не студент, а реальный препод со стажем.

Вот, отличный курс: http://www.ex.ua/view/12719444 + книга. И ненадо никому ничего платить. Знания получешь теже что и за деньги.

Не понимаю, че так все рвутся бабло платить.

Скачал даный видеокурс, кодеки вроде стоят - но только звук. Сейчас буду разбиратся, в чем дело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, переставил опять же кодеки - всё так же, видео нету, только звук (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня проигрывается только через Виндовский плеер. Другие не берут.

У меня никаким не читает ( звук есть - видео нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чем помочь. Разве что, видео перекодировать.

https://evlanoff.wor...om-g2m-to-wmv3/

Обрати внимение на коммент №4. Облегчит работу. Я пробовал. Конвертит. Даже файл размером меньше получается и качество вполне хорошое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ТС. Перечитати декілька раз і зробити висновки

ЗІ. У Львові часто компанії беруть на навчання, але, наскільки мені відомо, треба мати хоч якусь елементарну базу знань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ТС. Перечитати декілька раз і зробити висновки

ЗІ. У Львові часто компанії беруть на навчання, але, наскільки мені відомо, треба мати хоч якусь елементарну базу знань.

Дякую, вже вирішив саме йти у цьому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ТС. Перечитати декілька раз і зробити висновки

ЗІ. У Львові часто компанії беруть на навчання, але, наскільки мені відомо, треба мати хоч якусь елементарну базу знань.

а в Луцьку є такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ж цікаво було б отримати інформацію від тих, хто займається програмуванням в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...