Перейти до змісту

Шукаю вчителя по Pascal -> Delphi


DMK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Хотілось би освоїти мову програмування Pascal та згодом перейти на Delphi. Шукаю людину, яка могла б допомогти мені з цим. Є варіанти викладати уроки онлайн (Skype + TeamViewer). Є декілька бажаючих. Як варіант - можна зробити "міні групу" та проводити уроки. Цікавить досконале вивчення мови з нуля. Дякую.

ЛС або аська в профілі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго дня!

Хотілось би освоїти мову програмування Pascal та згодом перейти на Delphi. Шукаю людину, яка могла б допомогти мені з цим. Є варіанти викладати уроки онлайн (Skype + TeamViewer). Є декілька бажаючих. Як варіант - можна зробити "міні групу" та проводити уроки. Цікавить досконале вивчення мови з нуля. Дякую.

ЛС або аська в профілі

Для чого тобі Pascal, якщо ти хочеш перейти на Delphi?

Починай одразу на Delphi писати консольні програмки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маючи базових знань паскалю - буде важко зразу писати щось на делфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз - Специалист - Программирование Delphi 7.0. Базовый курс [2011, RUS]

Два - Специалист - Программирование Delphi 2010 / 7.0. Базы данных. Технология ADO и dbExpress [2011, Самородов]

Три - Специалист - Программирование Delphi 2010 / 7.0. Создание клиент - серверных приложений [2011, Самородов] PCRec

Приятного обучения. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому делфі? Для себе чи для універа?

А чому делфі? Для себе чи для універа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому делфі? Тому що, з цього саме легше починати програмування, на скільки я читав, чув. Розуміючи цю мову - далі буде набагато легше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, де ви такі ціни знайшли?) За таку суму, можна місяць вчитись, уроків з 7-10 точно.

Не обгрунтована ціна, а чисто так, аби відписати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн за годину роботи? де ви шановний бачили щоб програміст на таке погодивсь?

ціна по 1С в Луцьку зараз від 100 до 200 грн година

отакої

навчання напевно навіть складніше за програмування буде :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але це мова про діючого програміста і напевно для навчання азів - це буде стрільба по горобцях з гармати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому делфі? Тому що, з цього саме легше починати програмування, на скільки я читав, чув. Розуміючи цю мову - далі буде набагато легше

Ну я б починав з .Net C# наприклад. Легше, здається, важко найти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я б починав з .Net C# наприклад. Легше, здається, важко найти.

Підтримую, я б теж почав з .Net C#. А легше за нього по синтаксису хіба що .Net VB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся складність у тому - що в нас, в Луцьку - нічого подібного немає. І людей мало, щоб пояснили хочаб ази, за що вхопитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ось активно проповідую всім знайомим самоосвіту. Скачати книжки, уроки в неті і т.д. Мову, як на мене, справді краще вибрати ту, якою хочете займатися, простіше, складніше - це все відносно і залежить більше від того, що плануєте робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся складність у тому - що в нас, в Луцьку - нічого подібного немає. І людей мало, щоб пояснили хочаб ази, за що вхопитись

Ази вім підкажуть навіть на цьому форумі за бесплатно.

Просто тобі треба правильно поставити питання і визначитись яка твоя кінцева мета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся складність у тому - що в нас, в Луцьку - нічого подібного немає. І людей мало, щоб пояснили хочаб ази, за що вхопитись

Ази вім підкажуть навіть на цьому форумі за бесплатно.

Просто тобі треба правильно поставити питання і визначитись яка твоя кінцева мета.

Мати додатковий заробіток на цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку пропоную зайти в магазин "Знання" або "Освіта" чи іншу книгарню, спитай книигу "Паскаль. Turbo Pascal і Delphi / Глинський Я. та ін", коштує вона зараз в районі тих же 30-40 грн., написана доступно, реально розібратися не знаючи жодної мови програмування (це як букварик), багато прикладів. Потім можна вже читати щось серйоніше залежно від завдань. На рахунок інсталяцій - то дійсно достатньо поставити Delphi і в консолі писати програмки на Pascalі, так як все крім досовської графіки можна робити й в Delphi, а я так розумію що та графіка не треба буде. Будуть питання - пиши ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...