Перейти до змісту

FENOMania


fenom

Рекомендовані повідомлення

Звичайно, вам це може бути не дуже цікавим, але це буде моя тема, в якій я буду заливати свої фото, або фоти, які мені просто цікаві....

моє весілля....

4277f99de1f3.jpg

bfb08e2ff188.jpg

4846efd5b71f.jpg

4c9bfd9c21d5.jpg

030ed459c1a9.jpg

af11c9cfead7.jpg

8465543b742c.jpg

foto by Neo & Studio Rembrandt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки - безусловно, красивые и живые, но есть подозрение, что тут не обошлось без обаяния молодых.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спраляєте враження закоханих :) . Приємно дивитися на таку пару.

Перша якісна, подобаються кольори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знімав НЕО (NEO) своїм простим фотіком.... CANON POWERSHOT A630

4c134d00bdc1.jpg

859e477c2249.jpg

Увага, тут ще дві вакансії ;))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГИ. Ось вам ще один приклад використання у цілком комерційних цілях "продвінутої цифромили".

Треба відмітити - достатньо якісне використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, давно бы так. А то задрали эти фотографы, и свадебные в частности. За то, что от пуза нажрутся на свадьбе и нажмут спуск 500 раз, по разу за минуту за 10-ть часов, хочют не 10, 20 или 50 а по 300-1000 гривен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спраляєте враження закоханих wub.gif . Приємно дивитися на таку пару.

Перша якісна, подобаються кольори.

Первая наверняка в студии? В какой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не повнорозмірні.... Довожу до вашого відома!!!! Кожна фотка залита на окремий сервер, а тут лише превью, яке важить 50 кб!!!!

Вот, давно бы так. А то задрали эти фотографы, и свадебные в частности. За то, что от пуза нажрутся на свадьбе и нажмут спуск 500 раз, по разу за минуту за 10-ть часов, хочют не 10, 20 или 50 а по 300-1000 гривен.

Це точно а ще відеооператор жре як слон і музиканти граїть гірше ніж магнітафон що пилиться у кутку.

"Даешь свадьбу под магнитафоны, на мыльницы и видеокамеры на касетах"

Погоджуюсь..... На відео мені було не шкода 200 у.о., адже оператор першокласний, зробив всу супер!!!

7406e4d5eac1.jpg

Але музика така туфта... Колонки в середині весілля почали рипіти, музикант охрип непадеЦкі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По просьбе автора убил флуд

Никакого криминала в размере превьюшек я собсно не нашол, но ежели автор сочтёт возможных... таки да загнать их в бутылку... то аж мерси

Девушка ай хороша :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По просьбе автора убил флуд

Никакого криминала в размере превьюшек я собсно не нашол, но ежели автор сочтёт возможных... таки да загнать их в бутылку... то аж мерси

Девушка ай хороша :(

Перші фото дивитися зручніше чим останні, по яких ще треба клацнути щоб вони відкрилися в більший розмір ;)

Так, що якщо адміністрація і модератор не проти то нехай fenom постить фото в такому ж розмірі як і попередні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...