Перейти до змісту

Луцький збочинець у ВК!


igor_k

Рекомендовані повідомлення

Не у всіх кафе є відеонагляд, та й не обов'язково сидіти усередині, можна й десь поряд на лавочці підключитися, як біля кафе, так і інших закладів.

в таком случаи дрючить кафешку как пособника,

если раздают халявный ФиВи то пусть хоть маки подключившихся сохраняют

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

спакуха.Гетто бывает только один.И это я.Может кто то и пытался дублировать меня,но вряд ли кому то это удастся,ибо нет ничего на свете этом,что бы создать другого Гетто. :D

знач й буде Гетто лише один, правда забанений на мiсяць за клоноводство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші "органи" ловлять "шпигунів", які замовляють собі мікровідеокамери в китайців, їм не до збоченців, і інших там злочинців.

Так що не відволікайте їх від роботи, останнім часом часто бачу ППСніків, які ходять вже по четверо, напевно бояться ходити вже вдвох, а ви тут про збоченців, тут міліція боїться по ночам ходити, я вже не кажу про простих людей.

PS: я роздаю безкоштовний інтернет, і що тут такого, не буду ж я жаднічати, як багато хто "жметься" інетом поділитись. А клубу пофіг, їм що роботи нем макадреси зберігати, та й "збоченець" може сказати що так "прикалувався", це вже не та стаття, та й зараз "дітвора" ще може сама збоченця згвалтувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які ходять вже по четверо, напевно бояться ходити вже вдвох

ну да, коли 7-8 молодиків п'ють на лавочці пиво водяру і запивають пивом. До таких 2-є не підійдуть. 4-то шо надо. Вони по 4 вміють до 2-х підійти, і розповідати про Статтю №178 Адміністративнорго кодексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб описати результати роботи нашої міліції необхідно нову тему створювати і вона буде не менш популярною. Тут питання в іншому, якщо наші описи і кляузи їх затронуть за "живе" - напевно відреагують набагато швидше, аніж з пошуками збоченців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони самі путаються в статтях :)

нашим органам простіше зловити козла відпущення, посадити, і отримати личку собі на кітель :)

подивться на нащих генереалів, Брєжнєв отдихає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що в цій ситуації доречно застосувати правило: "Якщо нічого не робити ( не написати в прокуратуру, в міліцію і т. д.), то ніякого результату щодо педофіла і не буде. Якщо ж написати, то результат або буде, або ні". Так чи інакше, писАти в органи треба.

І з психологом бажано попрацювати. Дитяча психіка крихка, невідомо як потім усі ці "пропозиції" в житті дитини вилізуть.

Те, що міліція отримає лички, то само собою. Але часом і роботу роблять свою. Іноді. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, якщо сидіти "склавши руки" за принципом "мене це не стосується" - це лише сприяння у створенні затишних умов для діяльності подібних "виродків" (і як їх земля носить?). Хочете "позабавлятися" - платіть гроші і втілюйте свої "хворі уяви", для цього теж є спеціально навчені дівулі (вони обрали для себе цей шлях). Я не сторонник і цього - але все ж краще аніж діти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашу міліцію НІЧОГО не стосується доти, доки це не стає особистим! Або в когось є хороший вплив. Ну, або все подали на блюдечку із блактиною кайомочкою.

Якщо вже така фігня сталася - я писав (бачив по телевізору був репортаж), що вчинити. Заманити урода на "стрєлку". А там і мєнти в кущах (як рояль) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так переписка откуда взята? Может это вообще школьник который хочет насолить своему физруку такую мульку запустил? Что стоит создать фейковую страницу и подставить в соцсети сейчас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так переписка откуда взята? Может это вообще школьник который хочет насолить своему физруку такую мульку запустил? Что стоит создать фейковую страницу и подставить в соцсети сейчас.

На відео є перевірка дзвінків від педофіла: погодження зустрічі, набір номера на камеру і т. д. Підставу, звичайно, організувати легко, не сперечаюся. Однак і перевірити в реалі - не так трудно. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...