Перейти до змісту

Відкручується болт кріпленння шатуна


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт:)

Ну, власне, як зрозуміло з назви самої теми, проблема наступна: відкручується болт кріпленння шатуна!

Що можете порадити??!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорее всего, придется менять шатуны. Шатун разбит, вовремя не был затянут как следует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАмаж його фіксатором різьби і все буде ок.

Як нема фіксатора.. намаж зубною пастою.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это на какое-то время поможет. Но, если шатун разбит, его придется поменять, в конце концов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обовязково... не заю чому.. але теж мав таку проблему... шатун був в нормі.. мазав.. то тримало.

Замінив гайки... вирішилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зганяй до тані на велозону вона тобі і подивиться і порадить шо робити це буде найкращий варіант.

Тань, я може в нього така сама проблема як в мене з шатунами, вставити шайбочку і нормально затянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорее всего, придется менять шатуны. Шатун разбит, вовремя не был затянут как следует.

ну цей варіант вже в останню чергу, якщо нічого більше ефективного не порадять!

а міняти доведеться лише сам шатун?? чи ще й в додачу каретку?!

Попробуйте шайбу-гровер такого типу:

пробував я зі звичайним гровером і шайбою, проте через деякий час знову та ж біда..

можна буде спробувати ще з таким гровером! а де їх можна купити??!

НАмаж його фіксатором різьби і все буде ок.

Як нема фіксатора.. намаж зубною пастою.))

теж думав про це! от тільки фіксатора різьби дійсно немає!)

а що реально, можна зубною пастою??! чи це жарт?:)

зганяй до тані на велозону вона тобі і подивиться і порадить шо робити це буде найкращий варіант.

цей варіант відпадає відразу, так як сам я не з Луцька:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну цей варіант вже в останню чергу, якщо нічого більше ефективного не порадять! а міняти доведеться лише сам шатун?? чи ще й в додачу каретку?!

я б радив повністю систему поміняти, не факт, що за шатуном не послідує каретка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю, у тебя левый шатун отваливается? В принципе, по правильному, они меняются комплектом, но не с кареткой, а с правым шатуном. На базарах можно поискать один только шатун. Если каертка в порядке, без шата и скрипа, то менять не нужно. Как правило, вал разбивает шатун, а не наоборот.

Правда, не исключено, что резьба в валу уже тоже не в порядке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю, у тебя левый шатун отваливается? В принципе, по правильному, они меняются комплектом, но не с кареткой, а с правым шатуном. На базарах можно поискать один только шатун. Если каертка в порядке, без шата и скрипа, то менять не нужно. Как правило, вал разбивает шатун, а не наоборот.

так, лівий!

ну я це зрозумів, що якщо міняти шатуна, то потрібно міняти комплект (пару)! Я просто думав, що можливо ще й доведеться міняти вал у каретці!

і взагалі, я не розумію, чому в цьому валові, куди кріпиться лівий шатун, не зробити різьбу лівосторонньою!??!

Правда, не исключено, что резьба в валу уже тоже не в порядке.

от і я щось не докінця впевнений, що там різьба нормальна :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі, я не розумію, чому в цьому валові, куди кріпиться лівий шатун, не зробити лівосторонньою!??!

Не требуется. Если бы шатун вращался, относительно вала, тогда конечно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно болт посадить на "жёсткий" фиксатор резьбы, например красный локтайт. по сути это цианакрилат с наполнителем. держит намертво, снять можно только прогрев до 200-250 градусов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може попробувати самоконтрящу гайку ???

Тема про болт, вообще-то :)

И все ж уже ясно. При этом оборудовании автору поможет только сварка.

Поменяет шатуны, каретку и все будет ок.(только на этот раз зажать хорошенько)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, о сварке :smile3: можно намертво закрутить вместо болта шпильку подходящего диаметра, хоть бы из аналогичного болта, только длиннее, а шляпку срезать болгаркой. у основания чуть прихватить сваркой чтоб точно не выкрутилось. и тогда уже можно действительно затянуть самоконтрящейся гайкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може попробувати самоконтрящу гайку ???

і куди ти її прикрутиш ? :)

може попробувати самоконтрящу гайку ???

Тема про болт, вообще-то :)

И все ж уже ясно. При этом оборудовании автору поможет только сварка.

Поменяет шатуны, каретку и все будет ок.(только на этот раз зажать хорошенько)

сорі....напевне не зрозумів дійсно.....про який саме шатун...і про конструкція кріплення без гайки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ну загалом зробив ось як: підмотав на вал каретки трішки скотчу (десь 2 оберти) після чого насадив шатуна і підстукав його, щоб добре сів. Далі під болт підклав шайбу. Шайба при цьому у мене не контактує із самим валом. Ну а вже потім закрутив добряче і сам болт.

Ах да, згадавши пораду Lexx_Giant, я на болт намазав зубної пасти, так як фіксатора різьби під рукою не було. :)))

Можу сказати, що оце вже скоро буде місяць, як це зробив, а шатун поки не шатається і болт кріплення шатуна не відкручується! І це при тому, що зараз по снігові треба добряче давити на педалі:)

тьху-тьку... сподіваюся, що більше проблем з ним не матиму!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У мене була та ж проблема, без шестигранника навіть не виїзджав) Поставив нові шатуни і забув про цю проблему)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...