Перейти до змісту

День народження


Luka

Рекомендовані повідомлення

Коллега, с Днём Рождения!

Удачи во всём, особенно в велоэкстремализме :)

:);):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лексик с бездиком тебя пусть звезди у тебя всегда крутятся в правильную сторону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дуже ДЯКУЮ за привітання. В неділю проставляюсь... зустріч на 8 біля парку. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, за ентот юбилей, чтоб жилося ладно

от колегов и друзей песни лились складно :blink:

Только эхо вдалеке, по привычке, видно

отвечало - "хрен вам всем", ишь, ему обидно... :blink:

<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%ля

я увесь пяний

було о%%%нно

ми ше з зіберсом поїбошили в земан де погомоніли зи якимись кубітами а потім попід зосею зустріли якогось таніного співробітника з лісапедістами, походу мого тезку...кароче рну шо тут скажеш, хто не був той завідуйте :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%ля

я увесь пяний

було о%%%но

ми ше з зіберсом поїбошили в земан де погомоніли зи якимись кубітами а потім попід зосею зустріли якогось таніного співробітника з лісапедістами, походу мого тезку...кароче рну шо тут скажеш, хто не був той завідуйте :P

Судя по текстуре :blink: ты парень точно оторвался по полной... Думаю модератор простит тебя за содержание данного текста... Простите его .. ведь с кем не бывает :blink:

А именинника С Днём варения... Здоровья и силы тебе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротко...

Біля 9 години виїхали з Луцька в напрямку Чебень, по дорозі пробився Мартенз і Я, в Рожищах затарились по повній програмі ;) по приїзді - привітання, вручення подарунків, а це, доречі, комплект кантрійної гуми максіс Flyweight 330 вагою 330 гр!!! :lopata:, яка була протестована заразу ж ;) і по піску і по асфальту, що принесло масу задоволення.

Далі П"ЯНКА...... :dont: , перепливання озера..... гра в "Корову" ...... я просто плакав, від сміху заливався сльозами..... по ходу уха, кури....... Далі, дорога назад - окрема тема :mdr: намалювався Зіберс з бутилкою водки, в Рожищах купили кавуна і на границі з Рожишенським район це було випито і з"їджено......... Швидкість зашкалювала за 40 стабільно, не опускалась нижче 34, середня за покатушку 28,8 (грунтовка, пісок, асфальт, зупинки,розгони). Діфото в Луцьку сказав "Я ждал когда же я умру.... наконец" :) . Слава Богу ніхто не вмер :) , всі доїхали......

Закінчилась покатушка п"янкою на Велозоні ;) намалювалась ще пляшка, потім друга.......потім ще пиво......... під піцу, деруни, і тушковану шпарагівку....... РЕСПЕКТ ВОВЧИКУ І ТАНЮШЦІ :angry: задушевні розмовами просто на сходах під магазином ........ і роз"їзд по домах з прекрасним настроєм. Всім хто приїхав РЕСПЕКТ ......... Кому не вишло......., дякую за усні, так би мовити привітання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя..відпочинок вдався, жаль що прощолкав своїм хл.балом і не зміг приєднатися раніше. За то настрій був пречудовий, купа жартів і сміху мішок,а на Зоні були присутні..сам винуватець цього дійства..-мої вітання іменинику- втомлені ноги і румяний Dr.Martenzzz :lopata:, мовчазний Студент, далекочутний ДіФото, загадочна Таня, Ліля гроза і страх всіх швидкостей (поки я догнав всіх таємничо зникла :angry: ), всіх годувавший Вовчик, великодушний Андрюха (респект за кружку :dont: ), веселі Славік з Людою, Лука втомлений і я самий легкій глист там був, пиво пив, водку мабуть, по бороді тікло а на велофутболку не попало не попало...і не попаде бо жалко пиво однако

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з пройденим святом, нажаль не зміг приєднатися до цього дійства - трохи погане здоров"я і багато алкоголю зробили свою злу справу. Але хай втебе завжди крутяться колеса :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эти хроники когда вотки бахнут - шпарят 40км/ч без остановок 15 км!!! И на ходу переговариваются: "Вовка, %ля, давай быстрей, %ля!!!"

еще по дороге туда Lexx с Калашниковым ,который был на шоссейном (!!!) Trek'е соревновался... катили под 50 км/ч!!!

А по приезду на озеро, когда Лекс приперся последним (по песку да на дюймовых сликах - ЖЕСТЬ!!! :) ) мы ему торжественно вручили более подходящую для таких покатушек резину(да еще и суперлегкую)

Ну вообще все было окейно. Кто не участвовал - сами виноваты. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня с утра Вовчик рассказывал что обратно шли 46 км / час.

Как хорошо что я раньше уехал :)) Сам шел 36 км / час.

Средняя за покатушку 28 км / час (85 км)

В общем 46 км всурьез заставили меня подумать о контактах :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да, думай. Тем более щаз начнутся скидки на обувь.

А 46 км/ч - это было мегаубийственно! Я уже не видел ни спидометра, ни природу, хотелось сдохнуть, но блин ВСЕ КАК-ТО ЕХАЛИ, значит и я могу! ;)

Уже когда въехали в город, я понял, что умер и больше потеть не буду. Это ж мы ехали быстрей, чем средяя скорость на Тур де Франс, у этих-то чуваков с шоссерами по 6 кг. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...