Перейти до змісту

Попередження про недобросовісного продавця sheat


Basil

Рекомендовані повідомлення

Хочу попередити усіх про недобросовісного продавця sheat.

В цій темі він продавав телефон Samsung d780duos, де стверджував, що телефон "в робочому стані" і має "лише один маленький дефект на фото видно біля мережі і батереї є лінії, але екран там теж працює". 23 січня (середу) я мав необережність придбати цей телефон. Оскільки "сдєлка" відбувалась ввечері десь о 18.00-18.30 в Острожці (я туди приїхав автобусом) на вулиці присвітлі тмяної лампочки, було холодно і поскоріше хотілося вибратись звідти у тепло, то було домовлено про триденний манібек (четвер, п"ятниця, субота), в разі якщо виявляться якісь проблеми, то в неділю я підїду. Уже дома, при детальній перевірці, було виявлено не один "маленький дефект", а декілька, но з тим я був ладен змиритись (що хотіти від телефона за 150 грн.), якби не виявилось, що телефон неробочий, він "не бачить" сім карт, тобто вони спочатку є, а потім "відвалюються. На наступний день я написав, йому про це, він написав, що "добре". Прийшла неділя, я мав до нього під"їхати. Попередньо передзвонив (як відчував, передзвонив з телефону доньки) і тут він почав "морозитись", що він зараз не дома, а буде пізніше.... а далі стандартна пісня, телефон не піднімає, а як зателефоную з іншого, незнайомого йому телефону, то кидає трубку. Тобто виконувати домовленість про манібек відмовився зовсім.

Бачу він, тут ще багато "зломків" пропонує, тому будьте з ним обережніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо перестає бачити сімку то може бути шо місце під саму картку розшатане і вона просто неконтачить.

В мене таке було, коли корситувався переходніками на дві сімки (пам’ятаєте, така штучка де всовуються дві сімки). Довгий час я носився з нею, а потім перейшов на одну сімку і в мене сталась така халепа. Шо я зробив: просто взяв маленьку тоненьку щіпку від зубочистки і поклав між сімкою і кришкою. І всьо працює.

Може поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...