Перейти до змісту

проблеми з роутером Тр-Линк 741 від київстар


Рекомендовані повідомлення

Суть така, взяв роутер, налаштував через диск, але дуже поганий сигнал в інших кімнатах(відстань приблизно 5-8 м. по прямій одна 2 кіпчіні стіни) , майже не тягне (сигнал

45 % - 18 % ), й швидкість во Вай Фаю дуже ріже за мість 50 мб/с видає максимум 15 мб/с

що можна зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не партись,може просто поміняй.

типу роутер якийсь бракований попався?

а де його міняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де його міняти?

где брал, наверное...

ну... мені принесли його й встановили разом з інтернетом(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар на Київському майдані. Там видають і думаю там можна поміняти))). Ну якщо замінять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар на Київському майдані. Там видають і думаю там можна поміняти))). Ну якщо замінять....

а якщо не замінять, який другий метод вирішення даного питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо перепрошиють, налаштують... Для початку набери їх і повідом про проблему, можливо щось підкажуть. Телефон погугли)))) Не думаю, що важко знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який другий метод вирішення даного питання?

"посовать" роутер по хате, найти оптимальную точку для его расположения

и не забывать, что если вай-фай стандарт "Ґ" обещает теоретических 54 мегабита в секунду, на практике он редко превышает 30-ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й тупо відинамили на гарячу лінію, там протестувал типу кажуть все норм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї ти маєш 14 днів на повернення. Просто йди в офіс і кажи, що роутер бракований ( кажи пробував на інший роутер - добре працює, перестановлював вінду і тп)

ЗІ В мене також виникали проблеми з Київстаром , то скільки не дзвонив був винний я. То днс , то драйвера, то антивір , то вінда. Але після того як їх штурмував через день,два тижні ,бо інтернет з"являвся , то зникав, все працює ОК - 6 міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то да. Штурмуй..не працює толком і все, а перепрошити можеш і сам, нічогов цьому складного не повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть така, взяв роутер, налаштував через диск, але дуже поганий сигнал в інших кімнатах(відстань приблизно 5-8 м. по прямій одна 2 кіпчіні стіни) , майже не тягне (сигнал 45 % - 18 % ), й швидкість во Вай Фаю дуже ріже за мість 50 мб/с видає максимум 15 мб/с

що можна зробити

Для початку, можна зайти в налаштування роутера і подивитись, чи там раптом потужність передавача Wi-Fi не встановлена на мінімальний рівень.

Друге питання - швидкість максимум 15Мбіт\с - швидкість в значній мірі залежить від сигналу, при низькому сигналі використовуються більш завадостійкі модуляції, в яких одночасно передається менша кількість інформації. Тобто при 100% сигналу швидкість має бути максимальна (швидкість зазначається у властивостях підключення). Ще треба памятати, що 54Мбіт/с - це максимальна швидкість фізичного рівня, тобто реальна швидкість буде нижчою

Далі, читаємо специфікації

It has a maximum data rate of 54 Mbps (with usable throughput of about 22Mbps)

...

Keep in mind that the radio symbol rate (eg. 54Mbps) is never the actual throughput rating of the device (eg. about 22Mbps for 802.11g)

тобто реальна пропускна спроможність близько 22Мбіт/с.

Ну і не забувайте про сусідів, які теж можуть мати точки доступу, працювати на тих же (або сусідніх, які теж впливають) каналах і створювати перешкоди для вашої точки доступу

сигнал типу N - це 150 мб/с, швидкість від провайдера замовлена 50мб/с

сигнал просто катострофічно низький, в мене на роботі 340 тп лінк й то якість сигнал набагато краща

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если прошьёш могут не поменять по гарантии

скорее всего монтажники криво настроили

попробуй перенастроить его сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошив швидкість різати перестала, а хай попробують не прийняти, гарантію надає Тп-Лінк а не Київстар, а прошивка офіційна з іх нього сайту

Проблема залишилась тільки з одним в дальніх місцях хати (це від роутера метрів 10) сигнал дуже слабкий, пс можливо із за того що валить через несучу стіну, яка в 3 цегли, й поруч є броньовані двері, але вони не по прямій сигналу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тп-лінках є 3-х позиційне налаштування потужності сигналу. По ідеї повинно стояти в середньому положенні!

ЗІ. Аналогічним користувався декілька днів, було виявленно декілька багів внаслідок чого доплатив і придбав 941нд. Якщо не для квартири, то нижчої версіїї не рекомендую, але за 1 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тп-лінках є 3-х позиційне налаштування потужності сигналу. По ідеї повинно стояти в середньому положенні!

так а де той регулятор швидкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тп-лінках є 3-х позиційне налаштування потужності сигналу. По ідеї повинно стояти в середньому положенні!

так а де той регулятор швидкості?

VDuGB.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "системних инструментах" (System tools) подивитись на "обновление системного ПО" (Firmware), прінтскрін сюди. Або на ярлику апарата знизу FCC якісь цифри і в кінці після "V" буде вказана цифра версії (типу V4), правда на КС мутаторах незнаю , тому краще прінт.

В скрінах вище показано де на різних мовах шукати налаштування потужності.

Якщо прошитивка від дд-врт проблем неповинно бути, а якщо є то апарат під заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В оригінальный прошивці є:

Wireless => Wireless Advanced => Transmit Power

ще раз повторю вище э скрін

В тп-лінках є 3-х позиційне налаштування потужності сигналу. По ідеї повинно стояти в середньому положенні!

так а де той регулятор швидкості?

не швидкості а потужності Transmit Power (Расширенные настройки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...