phantom Опубліковано 25 Січня, 2013 в 16:34 #26 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 16:34 Все це звичайно цікаво, але не дає відповіді на головне запитання: хто і за що їх вбив?
odna Опубліковано 25 Січня, 2013 в 16:39 #27 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 16:39 Від себе коментар - гм... І покоївці не дивно, коли займаються сексом старий дід і молода дівчина? Це там "в порядке вещей"? Коментарий коментария: гм... она не разглядела простреленных голов, но должна была разглядеть, что ему 68, а ей при этом 16? И если бы углядела факт педофилии, что должна была делать при этом простая уборщица?Вообще сплош по теме нелепые комментарии. Детективов много смотрим, реально жизнь и не воспринимаем иногда по этому.
AK88 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 16:57 #28 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 16:57 За попередньою інформацією, в порядку особистого конфлікту чоловік застрілив дівчинку, після чого застрелився сам. У руках літнього чоловіка знайшли зброю. Ну-ну... З таким калібром 99,9% "ствол" з руки випадає...Основи балістики, трасології і криміналістики... З повідомлень ЗМІ випливає, що стріляли із пістолета "Smith & Wesson" калібра 10,4 мм. Такого калібра нема. Натомість є калібр 10,2 мм (.40 S&W). З якої саме моделі були постріли, не уточняють. Якщо припустити, що це був Smith & Wesson M&P (доволі поширена модель), то чи випав би ствол з руки - питання дискусійне. По отзывам владельцев, это оружие удобно приятно держать в руке. За счет низкой, глубокой, посадки в руке, отдача не велика и подброс при выстреле минимален, даже если используются патроны .40 S&W с пороховым зарядом высокой мощности. Удобство удержания и стабильность хвата сравнима со спортивными моделями. Небольшая отдача не надоедает при длительной стрельбе. http://www.armoury-o...ols/usa/sw-mp9/ Відео пострілів з такого пістолета:
Гетто Опубліковано 25 Січня, 2013 в 17:32 #29 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 17:32 как всё мутно.Начиная от персонала отеля, и заканчивая вывозом тел, и экспертизами.Страшно,ибо бабло побеждает правду.
odna Опубліковано 25 Січня, 2013 в 17:36 #30 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 17:36 А чего вы не допускаете банальную бытовуху - "не доставайся ж ты никому" и "нет жизни без ненаглядной"? Вам жить скучно?
nataljka Опубліковано 25 Січня, 2013 в 17:50 #31 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 17:50 Мда...в "Світязі" за два місяці 2 вбивства, списані під "самогубство". Готель здобуває собі репутацію не " по дням, а по часам".
Гетто Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:02 #32 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:02 может и бытовуха, но действия персонала отеля,мягко говоря,,, в лучшем случае замять,бабло побеждает правду.
Tolik_lt Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:07 #33 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:07 Вова. а які мали бути дії персоналу??не селити дєдушку і внучку разом? настукать в міліцію про акт розтління?
fedot Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:25 #34 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:25 Якщо припустити, що це був Smith & Wesson M&P (доволі поширена модель), то чи випав би ствол з руки - питання дискусійне.Дискусію можна перевести в практичне русло. При такому ураженні, де зносить добру частину голови, смерть настає миттєво. Відповідно - розслаблення всіх м'язів і т.д і т.п.Так от. Якщо Вам вдасться максимально розслабити руку, і при цьому натиснути на курок - можу запропонувати для "відчуття" револьвер з патронами Флобера (калібр 4). Я не зміг повністю розслабити руку, але так звана "віддача" від цієї "пукавки" явно викинути з руки його хотіла...
REVERS Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:39 #35 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:39 Якщо припустити, що це був Smith & Wesson M&P (доволі поширена модель), то чи випав би ствол з руки - питання дискусійне.Дискусію можна перевести в практичне русло. При такому ураженні, де зносить добру частину голови, смерть настає миттєво. Відповідно - розслаблення всіх м'язів і т.д і т.п.Так от. Якщо Вам вдасться максимально розслабити руку, і при цьому натиснути на курок - можу запропонувати для "відчуття" револьвер з патронами Флобера (калібр 4). Я не зміг повністю розслабити руку, але так звана "віддача" від цієї "пукавки" явно викинути з руки його хотіла...Хто-зна,може в стані афекту можливі заціпеніння м'язів!
fedot Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:44 #36 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:44 Хто-зна,може в стані афекту можливі заціпеніння м'язів!В стані афекту - ні, але 1 випадок із 100 (щоб не казати з 1000) спричиняє різкий "спазм" м'язів. Пальці тоді треба було б ледь не ломіком розгинати. Це коли куля попадає саме в "кубло" нервів, які відповідають у мозку за опорно-руховий...Тоді так.
Lisovic Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:46 #37 Опубліковано 25 Січня, 2013 в 18:46 fedot, в адреналіні можна постріляти з 9мм пістолета, і віддача там геть маленька, і якщо врахувати що розслаблення м'язів настає не миттєво, то геть не факт що його виб'є з рук при пострілі.І судячи по відзивам на форумах, то в того ж глока .45 калібру віддача значно менша ніж в макарова в якого 9мм. Тому судити по віддачі лише по калібру то не дуже правильно.
Volyniaka Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 06:56 #38 Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 06:56 Драма в Луцке. 16-летняя Лолита стала роковой для 68-летнего плейбоя Оливия и Ратко. За год тайных встреч пожилой любовник завалил пассию дорогими подарками. Фото: Facebook Джерело
Tolik_lt Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 07:03 #39 Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 07:03 може получитись неплоха мелодрама
odna Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 07:13 #40 Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 07:13 може получитись неплоха мелодрама И не более. Скорее всего. А то тут у народа воображение разыгралось
VelViTi Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 07:19 #41 Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 07:19 Залишатися в руці вогнепальна зброя може тільки за особливих обставин. Це буває звичайно тоді, коли рука, що тримала зброю, після пострілу опускається з невеликої висоти, коли постріл роблять у лежачому положенні або ж тіло людини знаходиться лише в ледь піднятому положенні. Ю.С. Сапожников, Судова медицина, ст.51
fedot Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 22:15 #42 Опубліковано 1 Лютого, 2013 в 22:15 Залишатися в руці вогнепальна зброя може тільки за особливих обставин. Це буває звичайно тоді, коли рука, що тримала зброю, після пострілу опускається з невеликої висоти, коли постріл роблять у лежачому положенні або ж тіло людини знаходиться лише в ледь піднятому положенні. Ю.С. Сапожников, Судова медицина, ст.51
Gendruk Опубліковано 7 Лютого, 2013 в 17:29 #43 Опубліковано 7 Лютого, 2013 в 17:29 Серб, якого знайшли в «Світязі», вчинив суїцид, – міліція. І справу можна закривати.http://www.volynpost.com/news/11105-serb-iakogo-znajshly-v-svitiazi-vchynyv-suicyd--miliciia
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.