Перейти до змісту

Де купити Кубик-Рубика?


Tomson

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку купити хороший кубик-рубика? Цікавлять 3х3, 2х2 і 6х6.

Набридло замовляти їх в інтернеті, ціни нормальні, якість теж, а чекати доставки до 3 тижнів, навіть з Європи,США,Японії зовсім не хочеться.

Мій кубик вже тихенько помирає, максимум у мене жили вони 12 місяців(слідкував добре, змащував).

Хто знає де в Луцьку є нормальні кубики поділіться інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі якось надумав купити 3х3, то купував в звичайному іграшковому магазині, здається що нормальний, не жаліюсь хочаб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В звичайних я сумніваюсь що буде хороший кубик з металічним чи хочаб хорошої якості з пластику основою(внутрішнім хрестом), з кольорами(кубиками) не з наклейкою звичайною, а з якісною фарбою чи хорошою емаллю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох якщо ви за такі то я дуже сумніваюсь що вони є в нас в місті) Ніколи не зустрічав і не уявляю де такі можуть бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спортивний магазин "Олімп", що на Лесі Українки на та Волі. Є різні по ціні, можливо їх якість влаштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку покищо не знайшов, навіть в Олімпах і тд. В знайко що на ЛУ були колись неокуби і кубики-рубика, але зараз немає.

Ось український інтернет магазин, там купляв собі 6х6х6 і 7х7х7

ті самі куби що в мене були, тільки я їх не з цього сайтк замовляв, до того ж на сайті кубики як на мене з завищеною ціною. В інших місцях той самий 3х3 DaYan 2 Guhong gen2 можна купити не за 130грн а за 70грн-90грн десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись бачив в Тигресі (що біля Гостинця), по ціні і упакуванню ну дууууже відрізнялись від базарних.... Може і якість відповідна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас нормальные китайские кубики в магазинах не продаются. Или же я не встречал их там. Хотя критерий нормальности для каждого свой, конечно :)

Есть в наличии несколько штук DaYan 5 ZhanChi - новые, чёрный пластик. Наверное, лучший куб из практически всей серии перепробованных мной DaYan-ов.

Отдам за 100 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Есть в наличии несколько штук DaYan 5 ZhanChi - новые, чёрный пластик. Наверное, лучший куб из практически всей серии перепробованных мной DaYan-ов.

Отдам за 100 грн :)

ще є?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...