Перейти до змісту

фітолампа,як зібрати?фікус 0.9м


Oli

Рекомендовані повідомлення

хоч для фікуса і непотрібно багато світла але він стоїть(стоятиме) в темнішому місці.

хочу якусь лампу поставити щоб він тягнувся, чув що підходять акваріумні лампи для рослин.

мені потрібно щось малопотужне, кругле...

хочу зібрати на світлодіодах, але які кольори потрібні не розумію, в неті пишуть різне...

синій трохи зеленого та червоний думаю норма?

так яке має бути світло??? фікус 0.9м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Ось тут гарно написано

http://www.lakor.com.ua/LED-lampy-dlya-pidsvitky-roslyn.html

Теж цікавлюся цим питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже зібрали свою лампу? А світлодіоди тільки сині бувають чи голубі також? Тобто одного кольору, чи є різні відтінки? Те ж саме й щодо червоного.

Просто зустріла інфу, що потрібен помаранчевий частково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в мене вдома такі є))))). Ну майже такі, на 25 ват. Все, йду поставлю настольну біля суниць, побачу як впливатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так в мене вдома такі є))))). Ну майже такі, на 25 ват. Все, йду поставлю настольну біля суниць, побачу як впливатиме.

суниці невибагливі до якісного освітлення. у мене в акварумі стояли лампи "спец_типу " для рослин, виходило дорого, стояли дксь 2 роки, зараз замінив на звичайні енергозберігалки під патрон різниці немає стало думає краще бо вазони повернули листя до акваріума.

а фітолампа це просто викинуті на вітер гроші, сам шукав складав тестував лише переплачені гроші.

зараз хочу зібрати фітофільтр на кришці акваріума але це трохи інша тема, та сама гідробіоніка але вода з акваріума...

5_____________________.jpgMQ9HpwT0.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно))). В мого знайомого цибуля так росла. Він просто шматок пінопласту на воду поклав, зробив в ньому дірки й туди маленькі цибулинки всунув.

Теоретично, рослини мають почувати себе чудово. Вологість, повітря, поживні речовини в легкозасвоюваному вигляді. . . Головне, щоб коріння нічого шкідливого в воду не виділяло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...