Перейти до змісту

Підкажіть бабусю для замовляння на продаж авто.


crafter

Рекомендовані повідомлення

Тут треба яйцями викачувати. Але попередеь знайомого щоб не було так що до пупка дотягнули і чувак загнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

До речі про яйця! Мені ото минулого літа якесь пад.. хтось яйцями в машину жбурляв. То це мені хтось вже назаклинав? А я думав, що на парковці місця мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про яйця! Мені ото минулого літа якесь пад.. хтось яйцями в машину жбурляв. То це мені хтось вже назаклинав? А я думав, що на парковці місця мало...

То комусь викачували, а яйця в твою машину били. То точно не через мало місця на парковці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в нас всеукраїнський пердусь Азіров так зробив, що двадцятирічне авто (яке в німців іде прямим ходом на утиль) коштує хорошу річну зарплату.

До речі таку Омегу я продав за 7 тис. ,але в 2007 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опель омега 1996р.в. 2.0 бенз, мкпп, накат 220тис.км., в хорошому стані за виключенням прищів на задніх арках. 6,5-6$ (ціни захмарні)

куплю за 4.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в одного знайомого авто ніяк не продавалось. Йому хтось підказав що тре машину тьощиними трусами помити. Помив - і відразу продав. :_09::_04:

:0155: :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора патентувати нову торгову марку ,,Tescha Trusars,, засоби догляду за авто, теле ,аудіо, мобі технікою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий неможе продати автомобіль. якось не складається. Чули що є бабусі які замовляють на продаж авто. можливо ви підкажете адрес\номер?

Нажаль адреси і телефона нема в мене знайомі років 5 назад за допомогою бабкі продали "непродаваємоє" ефект 100% брала 300 зелених за "послугу" Координати бабкі тиримають в таємниці Раджу пошукати! Реально такі "помічники" є :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продали "непродаваємоє" ефект 100% брала 300 зелених за "послугу"

за 300 баксів я також допоможу.

ефект 101%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продали "непродаваємоє" ефект 100% брала 300 зелених за "послугу"

за 300 баксів я також допоможу.

ефект 101%

давай, поможи мені. заплачу 300 баксів, якщо до кінця місяця продасться моя машина по ціні, що я вкажу. Ссилку дам в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, гроші вперід))

без питань, заплачу . Але якщо не виконаєш умови продажу - штраф в 10-тикратному розмірі від отриманої суми. Годиться? В тебе ж гарантія 101 процент, чого тобі боятися ?

П.С. машина в нормальному стані, ціна не дуже космічна, проблем з доками нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо не виконаєш умови продажу - штраф в 10-тикратному розмірі від отриманої суми. Годиться? В тебе ж гарантія 101 процент, чого тобі боятися ?

а де ти бачив, щоб бабкі-гадалки та інші гроші повертали?

звичайно нічого не повертатиму, а гарантія 101%.

тому або плати, або й далі намагайся продати своє авто. без допомоги ж ніяк))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... в мене знайомі років 5 назад за допомогою бабкі продали "непродаваємоє" ефект 100%...

це що ж таке "непродаваємоє"? невже та сама тьоща без трусів що фігурувала в попередніх порадах
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бабку йому бля треба, мозгі йому то точно треба і не барижнічати до прєдела. По перше хватить продавати корчі 15-20 лєтньої давності по космо цінам вище 5-ти штук зелених, по друге не наобувати людей як ви всі автопродавці це вмієте: там шось приховав, підмазав, підшпаклював, підшаманив і всьо на продаж але воно все видно коли продаєте і якшо це не говорити продавцю то обовязково це випливає і тоді вже ніхто нічого не купує. І останнє і головне, лохів з кожним днем стає все менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, гроші вперід))

без питань, заплачу . Але якщо не виконаєш умови продажу - штраф в 10-тикратному розмірі від отриманої суми. Годиться? В тебе ж гарантія 101 процент, чого тобі боятися ?

П.С. машина в нормальному стані, ціна не дуже космічна, проблем з доками нема.

така наївність! якій штраф шо ти йому зробиш? наубе тебе і правильно зробить, бо покупцям певно при продажі ви тож будете обвішувати лапшою на вуха, або ви просто хочете корча старого втулити по ціні шоб купити зразу нове авто :) І як бабці то дасте 300 баксів без притензій і условій, а як Андрію Віталійовичу то штраф в 10-ти кратному розмірі а може він тоже вміє чаклувати на яйцях і кофєйній гущі, знає чарівні віршикі скоромовкі, має кухоль свяченої води і заговорені 20-ти лєтні трухани, Чому так не пойму? Чому недовіра до Андрія Віталійовича більша ніж до бабки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, гроші вперід))

без питань, заплачу . Але якщо не виконаєш умови продажу - штраф в 10-тикратному розмірі від отриманої суми. Годиться? В тебе ж гарантія 101 процент, чого тобі боятися ?

П.С. машина в нормальному стані, ціна не дуже космічна, проблем з доками нема.

така наївність! якій штраф шо ти йому зробиш? наубе тебе і правильно зробить, бо покупцям певно при продажі ви тож будете обвішувати лапшою на вуха, або ви просто хочете корча старого втулити по ціні шоб купити зразу нове авто :) І як бабці то дасте 300 баксів без притензій і условій, а як Андрію Віталійовичу то штраф в 10-ти кратному розмірі а може він тоже вміє чаклувати на яйцях і кофєйній гущі, знає чарівні віршикі скоромовкі, має кухоль свяченої води і заговорені 20-ти лєтні трухани, Чому так не пойму? Чому недовіра до Андрія Віталійовича більша ніж до бабки?

Так в тому-то і суть,якшо вміє нехай береця за роботу,а не пустозвонить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...