Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ArduinoUnoFront.jpg

Де можна купити даний мікроконтролер, бажано, щоб довго не чекати, і не переплатити купу грошей.

Начитався статів на цю тему, хочеться самому щось зібрати.

Звісно, тема зроби сам приваблює, але Arduino має купу всякіх фішок які я міг би використати, і про які я ще навіть не знаю...

Буду радий любим порадам що до покупки :)

ЗІ Хочеться, щоб приніс до дому під'єднав, залив код і відразу мігаєш світлодіодами, а не возитись із налаштуванням, розшуком деталей і т.д...

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ну ти розкатав губу, може ще хочеш щоб в луцьку Raspberry Pi продавався? :)

А щоб блимати світлодіодом достатньо одного транзистора (це якщо звичайний світлодіод бо ще є такі що самі блимають причому різними кольорами)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починається...Малина вона і в африці малина, мені не треба такого... поки.

А я що вказав що хочу купити мікроконтролер для того щоб тільки мігати світлодіодами і все?

Ну не вірю що ніхто не купував із нашого міста собі таку цяцю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував грався. Висновок - набагато дешевше зробити все самому. Заодно і досвіду прошивки контроллерів наберешся. ІМХО.

З.І. http://habrahabr.ru/post/146489/ - раджу почитати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. http://habrahabr.ru/post/146489/ - раджу почитати

Читав. А ще десь бачів вже прошиті мікрухі продаються, звісно заманчіво але поки хочеться побавитись із готовими рішеннями. А там потихеньку буду в'їжджати в тему, от тобі можна і зібрати самому.

http://www.ebay.com/...=item27ce7ad4ba можу привезти

Єбей то довго, я і так скільки часу чекав поки підзбираю.

Але все рівно дякую.

Гугл направив на цей сайт http://arduino.shopi...arduino-uno-r3/ ціна ніби нормальна, буду розглядати як крайній варіант...

Ах да, дивлюся у сторону Arduino UNO, такий як на фото у першому пості, на такому багато проектів зроблено, вже буде від чого відштовхуватись.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля. Заберіть назад можливість видаляти пости, шибко умним людям. А то виходить шо говорю сам з собою...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або можна просто затерти свій і все... На крайняк виправить.

Змінено користувачем HWman
  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ви батюшка буржуй, віддавати 200грн за девайс який без юсб конвертора мона зібрати за 60грн разом із пивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще десь 60 грн, або можна знайти б/у USB-COM конвертор за копійки.

А от тільки нафіга той ЮСБ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто на UNO є досить таки велика кількість ніжок, достатньо пам'яті, мало лі шо я буду робити... мені без різниці, чи СОМ чи ЮСБ...

Взагалі було би чудово якби був такий собі набір типу готова пічятна плата + мікрухі + кварц, все остальне можна дістати і припаяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, кількість пам'яті там рівно стільки скільки має ATmega328, кількість ніжок теж рівно стільки скільки має мікроконтролер, плюс живлення. А UNO то тільки гарна обложка для цього таки мікроконтролера.

А взагалі ІМХО ардуніо то тільки на погратися, якщо потратити трохи часу на вивчення С для мікроконтролерів, то можливості різко розширяться, хоча б тим що не будеш прив'язаний до одного МК з кучею ненужної обв'язки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ebc4c8c202cef099016b57044a3fd8e8.jpg

У ПП прийшла пропозиція від якої я просто не міг відмовитись, до недавна планував зробити власноруч ось по цій статті, вже навіть прикинув вартість деталей на космодромі. Але запропонували як мені здається вигідну пропозицію по ціні звісно дорожче чим зробити самому проте не треба шукати з ким купити деталі, чекати поки привезуть, дихати каніфолем...

Пішов вивчати документацію...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Пішов вивчати документацію...

Вітаю з покупкою!

Як йдуть справи ???

Щось вже сам зробив ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hello морзянкою вимигує, зараз поки не займаюсь, там нада купу всього ще докупляти, серви, дисплей, датчикі... нада би щось самому зробити бо ціна шилдів м'яко кажучи неадекватна...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транзисторний ключ, але його легше спалити.

І знов таки для управління реле потрібне транзисторний ключ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у випадку з реле - транзисторний ключ спалити тяжко... дилема scratch_one-s_head.gif

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовувати завжди потрібно те що найбільш підходить в даному випадку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ардуіно, фрідуіно і ще купа інших дуіно то фігня повна для тих хто знаю що таке алгоритм і вміє паяльник тримати. Ціна неоправдовується. Грубо скажу для чого купувати контроллер за 150 грн, коли його ж можна купити в десять разів дешевше. ІМХО.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...