Перейти до змісту

amv convert tool


legolas_soi

Рекомендовані повідомлення

Стикнувся з невеликою проблемою.

Маю плеєр з 2" екраном і роздільною здатністю десь 196х196

У комплекті з плеєром йшла прога для конвертації відео в формат amv(який підтримується плеєром).

максимально допустима розд. здатність у програмі 160х128.. Після конвертування і запуску відео відображається не у весь екран..

Може хтось знає інші конвертори в формат амв чи знає інші способи вирішення проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти точно впевнений, що це спецформат amv? Може, таке тільки розширення файлу?

Виклади кусочок такого відео, або сам попробуй видрати з нього інформацію, який відеокодек, аудіокодек, і яким контейнером все це запаковано. Цілком можливо, що відеоформат - якийсь поширений (типу 3gp чи mp4), тільки розширення файла amv.

В мене є софтінка - Xilisoft Video Converter, імхо - найбільш обізнана з різноманітними відео форматами. І вона цей формат не знає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розширення amv. Більше всього що ти прав, але розібратись який це відеокодек і як добавити в конвертор більші розширення не можу... (може руки неоттуда ростуть.. хз)

викладаю конвертор (що йшов в наборі)+програвач амв файлів + файл

http://rapidshare.com/files/49737879/amv.rar.html (26 Мб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з фтп візора?

хто має можливість і швидкості - перелийте пліз на фтп фотакома архів

В пошуку якшо написати "amv convert tool" то найдеш весь цей конвертор думаю дуже швидко і без рапіди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз... попробував - там дійсно якийсь свій відеоформат. А в конвертері доступні не всі опції (наприклад, неможливо змінити фокус). Так що навіть не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...