Перейти до змісту

Терміново потрібна мікросхема LM331N або KA331


igor_k

Рекомендовані повідомлення

А шо ринки сьогодні не працюють?

На Варшавці, Старому і Ратексі не має. Можливо хтось знає ще якісь місця, де може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Володі на варшавці був, в нього інколи попадаються такого плану специфічні деталюшки, правда щось останнім часом я його ніяк застати не можу. Ще в Лукіча спитати можна, чи запитати чи зможе привезти.

Річ досить специфічна, (я її спочатку з компаратором переплутав), то в нас можна і не знайти, враховуючи те що наші продавці перейшли в основному на ходовий товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Володі на варшавці був, в нього інколи попадаються такого плану специфічні деталюшки, правда щось останнім часом я його ніяк застати не можу. Ще в Лукіча спитати можна, чи запитати чи зможе привезти.

Річ досить специфічна, (я її спочатку з компаратором переплутав), то в нас можна і не знайти, враховуючи те що наші продавці перейшли в основному на ходовий товар.

На варшавці вчора і сьогодні зачинено.

Я її вже замовив, але вихідні і т.д., в кращому випадку на середу приїде. А штука потрібна терміново. У нас вона вилетіла в обладнанні, і вже другий день простій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це дуже специфічна хрень. Precision Voltage-to-Frequency Converter. Навіть не знаю, де таке приміняється. Можливо в платах якихсь котлів модних. Навряд чи в наших продавців місцевих вона є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...