Перейти до змісту

Де маршрутка?


SG008

Рекомендовані повідомлення

jack74, поглянь на приборну панель більшості маршруток. ти помітиш закріплений в металеву рамку на пару шурупів звичайний дешевий смарт. по боках підключена ЮСБ зарядка і аудіороз'єм, через який софтина кричить в салон маршрутки яка наступна зупинка.

це ще дуже акуратне рішення. :) в 26а "нормальне" рішення від візора: системник невеликий, судячи з усього на атомі, в який воткнутий юсб свисток мтс, та виведена gps антена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 319
  • Створено
  • Остання відповідь
...

Хоча для відображення місцезнаходження маршрутки ніякого смартфона їй не потрібно, достатньо тільки GPS-трекера (невеличкий блочок, котрий може знаходитись будь де під панеллю, який збирає інфу про координату і передає її через GSM-зв'язок в "центр").

А ці "планшети PC", швидше за все, задумувались для оголошення зупинок, інформування водія про дотримання графіку, і таке інше, і, певно, мали підключатись до того ж GPS-трекера, тобто брати з нього інформацію про координати...

Подивився в них на сайті :) дійсно Андроїди
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, поглянь на приборну панель більшості маршруток. ти помітиш закріплений в металеву рамку на пару шурупів звичайний дешевий смарт. по боках підключена ЮСБ зарядка і аудіороз'єм, через який софтина кричить в салон маршрутки яка наступна зупинка.

увімкнений апарат має білий фон на екрані з поточним часом, часом контрольних точок, різницею часу (відстає, випереджає) і ще там шось…

наприклад в 47-мих ці штуки є, але вимкнені. відповідно на карті інфи немає. при нагоді тре якось написати лист в міськраду чи перевізнику, щоб дав коментар, чому система не працює.

я, значить не помічав.

Хоча для відображення місцезнаходження маршрутки ніякого смартфона їй не потрібно, достатньо тільки GPS-трекера (невеличкий блочок, котрий може знаходитись будь де під панеллю, який збирає інфу про координату і передає її через GSM-зв'язок в "центр").

А ці "планшети PC", швидше за все, задумувались для оголошення зупинок, і, певно, мали підключатись до того ж GPS-трекера, тобто брати з нього інформацію про координати...

Я до того, що те, що той "смартфон" вимкнений, зовсім може не означати, що маршрутка не відслідковується.

Для відображення місцяположення справді вистачить будь-якого трекера. А от для відслідковування графіковості та можливості відтворення зупинок, оновлення точок контролю, оновлення зупинок навіть реклами і т.д. трекер не підходить взагалі. Тому вибір впав спочатку на звичайні ПК на атомі, а зараз на смартфони. Вибір дешевих це вибір перевізників.

І якщо смартфон вимкнений значить водій порушує умови договору оскільки пристрій має бути ввімкненим для виконання поставлених завдань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Високий науково-технічний потенціал персоналу департаменту «Інтеграл» підприємства «Візор» дозволив створити таку систему «МАК», що по своїй функціональності і зручностях не має аналогів в Україні.

кхм… ледь не знудило від цих слів.

неозброєним оком видно що ці комплекти паяв студент пєтя по завданню керівництва, а втановлював електрик вася… ніякого професіоналізму і досвіду я не побачив. втім для наших маршруток ліпшого і не треба. головне аби витримували екстремальні умови.

eslyuk01, ви можете надати текст договору, або якусь іншу нормативну базу? це дійсно цікаве питання, і можна було б вплинути на перевізників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Високий науково-технічний потенціал персоналу департаменту «Інтеграл» підприємства «Візор» дозволив створити таку систему «МАК», що по своїй функціональності і зручностях не має аналогів в Україні.

кхм… ледь не знудило від цих слів.

неозброєним оком видно що ці комплекти паяв студент пєтя по завданню керівництва, а втановлював електрик вася… ніякого професіоналізму і досвіду я не побачив. втім для наших маршруток ліпшого і не треба. головне аби витримували екстремальні умови.

eslyuk01, ви можете надати текст договору, або якусь іншу нормативну базу? це дійсно цікаве питання, і можна було б вплинути на перевізників.

На рахунок професіоналізму можна і посперечатись. Хоча це питання виходить за рамки даного обговорення. До речі подібні комплекти в Європі вартують більше 3 тисяч євро тому на рахунок ціна-якість я думаю питань виникати більше не буде.

Щодо договору чи інших нормативних документів радив би звертатись до міської ради для того щоб повпливати на процес встановлення та підключення до "МАК" всіх перевізників міста Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так тормозить на планшеті під Андроїдом з single core 1,2ГГц і 1Гб озу?

Адже виходячи з дому мені простіше глянути на планшет ніж "заводити 4-х яйцевий" комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що у вас одне яйце… небось кітайське :D

Atrix 4G переварює нормально. заліз через вай-фай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так тормозить на планшеті під Андроїдом з single core 1,2ГГц і 1Гб озу?

Адже виходячи з дому мені простіше глянути на планшет ніж "заводити 4-х яйцевий" комп.

А Відроїд небось 2.1-2,3 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небось небось...

Так 1, але не кІтайське, бо таких не буває, а з великого і піднебесного Китаю! :)

2 eleKtrik

дроїд 4.0.4

питаю бо хочу встановити чи це проблема планшета/заліза, чи з"єднання, чи софта, чи чого небуть іншого? карти то гугля грузить в рази швидше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь бачив статтю, що ці пристрої мають функцію роздачі WiFi. Правда, нею ніхто не користується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І якщо смартфон вимкнений значить водій порушує умови договору оскільки пристрій має бути ввімкненим для виконання поставлених завдань.

а водію який від цього резон?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І якщо смартфон вимкнений значить водій порушує умови договору оскільки пристрій має бути ввімкненим для виконання поставлених завдань.

а водію який від цього резон?

Резон в тому щоб людина яка стоїть на морозі і чекає маршрутку її дочекалась, бо водії часто недоїзджають останні рейси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І якщо смартфон вимкнений значить водій порушує умови договору оскільки пристрій має бути ввімкненим для виконання поставлених завдань.

а водію який від цього резон?

Резон в тому щоб людина яка стоїть на морозі і чекає маршрутку її дочекалась, бо водії часто недоїзджають останні рейси.

:) ти, певно, не зрозумів запитання
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slw28, не так давно перед новим роком всі маршрутки №47 (це переважно оранжеві i-van tata і декілька жовтих богданів включно з "інвалідним") повністю замінили на китайців. останні вже їздили на якихось маршрутах, бо були потаскані і мали на борту GPS.

Portegue, згадалась передвиборча програма

: вайфай у кожен трамвай, блютуз у кожен гарбуз! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Portegue, згадалась передвиборча програма

: вайфай у кожен трамвай, блютуз у кожен гарбуз! :)

Егеж :)

Цікаво було б знайти ту статтю, яку читав, і в додаток показати перевізникам. Йшлась мова про те що ці пристрої можуть працювати в якості точки доступу. Але перевізники про цю функцію чи то не знають, чи то просто "забили". Ніяких коментарів по цьому питанню так і не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

нарешті на тижні включили наші 47 маршрутки свої ГПСи =)

ось другий день пробую користуватись картою, щоб вийти на зупинку в потрібний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку були не всі включені маршрутки… можливо водій не зразу включив, а може ГПС довго кочегарився. Пропустив маршрутку =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня

Предлагаю посмотреть на реализацию

https://play.google.com/store/apps/details?id=tuba.utils.hicktraffic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якби М@К портувати на андроїд… а то сторінка з маршрутками дуже важка і довго грузиться через GPRS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу не спробував додаток, вибачаюсь. я думав програма показує тільки маршрути.

от тільки що відкрив, в програмі 4 маршрутки, на сайті 6… координати сходяться, але де пропало ще 2? =)

інша проблема — нема напряму руху. тобто треба вдивлятись в програму декілька хвилин, щоб зрозуміти куди яка маршрутка їде і чи підійде мені.

ну і якщо розробник прочитає мої слова, то було б добре додати опцію кешування карти. трафік звичайно не великий, але інколи могло б зекономити час і пару кілобайт. а ще розділення по кольорах…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також мінус - це реклама, але робити платний варіант без неї - поки зарано. От коли буде реально функціональний варіант, тоді й заплатити не шкода (в межах розумного, звичайно)

Adblock цю проблему вирішує.

Програма дійсно непогана, радує мале споживання трафіка і адекватна робота в умовах тугого edge.

Порада - зробити (якщо це можливо) маршрути руху - різними кольорами, оскільки 2-3+ напрями, в одному кольорі, накладаються і картинка стає ребусом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу не спробував додаток, вибачаюсь. я думав програма показує тільки маршрути.

от тільки що відкрив, в програмі 4 маршрутки, на сайті 6… координати сходяться, але де пропало ще 2? =)

інша проблема — нема напряму руху. тобто треба вдивлятись в програму декілька хвилин, щоб зрозуміти куди яка маршрутка їде і чи підійде мені.

ну і якщо розробник прочитає мої слова, то було б добре додати опцію кешування карти. трафік звичайно не великий, але інколи могло б зекономити час і пару кілобайт. а ще розділення по кольорах…

Реализация используетAndroid Map API v2 которое подразумевает кеширование векторных карт

Також мінус - це реклама, але робити платний варіант без неї - поки зарано. От коли буде реально функціональний варіант, тоді й заплатити не шкода (в межах розумного, звичайно)

Adblock цю проблему вирішує.

Програма дійсно непогана, радує мале споживання трафіка і адекватна робота в умовах тугого edge.

Порада - зробити (якщо це можливо) маршрути руху - різними кольорами, оскільки 2-3+ напрями, в одному кольорі, накладаються і картинка стає ребусом :)

Цвет маршрута весьма сомнителен, потому как картинка получается радугой с наслоениями и тоже нифига не понятно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...