Перейти до змісту

В великих містах тенденція до приватизації дахів багатоповерхівок.


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

як добре, шо борду читают эти наши избранники народные, депутаты горсовета,хоть кому то можно прям на форуме сказать свою думку по данным вопросам.

точка.Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Чекайте, хіба не враховують гроші, потрачені на ремонт даху, за утримання будинку? Кілька років тому у восьмому ЖЕКу так і було. Жителі дев'ятого поверху зробили дах за власні кошти/"рабсила" жеківська, то потім їм утримання будинку довго не треба було платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте, хіба не враховують гроші, потрачені на ремонт даху, за утримання будинку? Кілька років тому у восьмому ЖЕКу так і було. Жителі дев'ятого поверху зробили дах за власні кошти/"рабсила" жеківська, то потім їм утримання будинку довго не треба було платити.

Цілком можливо!

Але якщо начальник жеку адекватний і дощовий сезон не наступає!

П.С.

Я в такий спосіб заміну стояка організував літ 5 тому, правда не передодні вимкнув воду і з майстом жеку переконав сусідів словами: "згнило і топить, караул".

Зараз маємо пластиковий стояк!

Тому на мою думку варіант топить сусідів під час дощу цілком виправдає засоби!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю один чудовий спосіб, щоб уникнути ситуації як у nickel

Потрібно просвердлити каналізаційний стояк, трохи вище, місця власних підключень до нього.

Просвердлити потрібно наскрізь, тобто дві стінки.

На малюнку схематично показано принцип.

В отвори вставляємо шпильки з різьбою на кінцях, або болти.

На кінця ставимо прокладку, шайбу, і затягуємо це гайкою.

Принцип слідуючий: якщо хтось вище, кине в унітаз, щось "не те" - то затор трапиться на вашому "фільтрі", і витікати почне в сусідів вище.

В разі чого, "фільтр" можна розібрати.

Не знаю, наскільки це законно, але це діє. Сусідів зверху, можна попередити, і вони також можуть зробити теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, а якщо сусіди зверху відмовляться рушити стінку щоб щось там таке влаштовувать. І тут ситуація коли їх не буде дома а сусіди, які живуть ще вище кинули в унітаз яблуко (кілька). Сусідів топить, вони вас; риходять сантехніки розбираються, а тут "фільтр" ви влаштували хто ви думаєте буде винен?

А ще якщо ви їм скажете що ви таке зробили, то точно вам таке не пробачать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми пішли в жосткій офтоп. :0156: Розмова про дахи!

Офтоп про каналізацію. Нащо город городити? Є така штука, і всі щасливі. Взагалі жителям перших поверхів багатоповерхівок - must have!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно офтоп.

Тему треба було закрити після поста Йарчика. Він дав більш, ніж вичерпну відповідь на питання ТС.

Тему не закрили от і почалось про все наболіле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Юристи може поясните, хто може стикався.

Живу на 9 поверсі в панельному будинку, хочу добудувати ще один поверх, можливо приватизувати дах?

І якщо можливо, то наприклад він буде протікати, до мене можуть бути притензії в мешканців що до того, що він в не належному стані і протікає?

Чи я можу сказати мій дах, що хочу те й роблю?

Це вже взагалі повний піз.....ц!!! :0159:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви з дружиною наступного разу приготуйте пакет з піском, котрим затулите дирку в унітазі як попре ;) тоді бігати будуть ваші сусіди :D при чому в 2 рази швидше вас.

Звичайно це проблеми не вирішить, але коли наступного разу ситуація повториться то їм не буде вже так по*ігу на біду сусіда.

Якби ж то так все просто було. Закрию унітаз, піде через ванну, умивальники в ванній і кухні, стояк-то один. А якщо навіть закрию, і в них все попливе, то стікати воно буде в мене з потолка - хрєн редьки нє слащє. Та й потім все-рівно все це треба буде випустити, щоб прочистити трубу. І випускати одночасно три метра гімна в трубі прийдеться собі в квартиру, не варіант. Та й люди на другому поверсі, можливо, і не винуваті і, можливо, не зливали воду після прохання дружини, а я їм гімно пущу в квартиру?

:_07::g07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...