Перейти до змісту

Ремо-о-о-о-онт!!!


Tani4ka

Рекомендовані повідомлення

Дуже хочеться швидко привести в порядок(зробити косметичний ремонт) однокімнатну квартиру, точніше кімнату!!! Термін 3 тижні :blink: . Основні проблеми - ціни, нормальна бригада і термін! Основна увага приділяється стелі і стінам. Стелю треба вирівняти і побілити, а стіни змити, теж вирівняти і перенести вхід. Може хтось може порадити недорогу, швидку і совісну бригаду, або просто одну людину. Будьте такі ласкаві! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такий сезон це анріал поєднання найти не скупого але совісного...у них зара грибний сезон - ніхто без роботи не сидить..

перспектива або сама робиш або роблять за нормальні гроші совісний ремонт))) на цьому краще не скупитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таничка ты хоть бы телефон оставила, чи шо :)

Таничка ты хоть бы телефон оставила, чи шо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовут Микола Володимирович, номер тел. 73-80-74. Делал мне то что ты описала. Делал оч. быстро, работал даже в праздники, очень пунктуальный. Суперский дядька. Взял мало. Но клиентов у него много, так что звони сама и договаривайся че как и почем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добросовестные ребята, бригада из 5 человек.

Вот контактные телефоны тех, с кем можно решить организационные вопросы:

8(096)9575012, 8(066)2214641 - Иван Михайлович

8(096)9575078, 8(066)1961886 - Сергей Михайлович

8(097)6536704 - Виталий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max-2, эт точно.. я лично наблюдал несколько раз варианты типа "вот мне все сделали вкривь и вкось, так пусть и еще кому-то". менталитет, хули..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі друзі, всі дуже вдячна за інфо))). ДЯКУЮ, що відгукнулись! :angry: Всі телефони позаписую.

Ремонт поки робимо самостійно, власними силами. Як то кажуть "повільно, але впевнено"! Звичайно без спеціалістів не обійтися :lopata: . Але дуже сподіваємося, що все встигнемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все я теж буду робити ремонт! Дякую за натхнення! Сам робити буду! Підкажіть лишень де в Луцьку, будматеріали можна за розумну ціну купити! (Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все я теж буду робити ремонт! Дякую за натхнення! Сам робити буду! Підкажіть лишень де в Луцьку, будматеріали можна за розумну ціну купити! (Дякую)

на такие вопросы личка данА...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 The_Sentinel ;)

Будматеріали ми купували в БУМі 2 (біля Глобуса) і на базарі дещо докупляли. Напевно на базарі вигідніше, бо там присутня "здорова конкуренція". Але в БУМі не так страшно.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...