Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Гетто, когда ты закончил школу в Украине часные вузы только появлялись а на государственные (даже платные) были чумовые конкурсы. Могу спорить - отменят призыв в армию и конкурсы еще поубавятся, ведь многие призывники идут учиться чтоб не загребли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2) Ті що обирали професію за прибутковістю. Такі як правило стають чиновниками, держслужбовцями і т.п. Вони прибутки получають, але забувають що це не надовго + ночами погано сплять)

Не всі держслужбовці отримують високу зарплату. Більшість рядових держслужбовців отримують зарплату в середньому до 2000 грн. Хочу зауважити, що до 2000 грн. Всі люди дивляться на зарплату нашого Гаранта, міністрів, депутатів чи того самого Клімчука і рівняють всіх держслужбовців до їх зарплати. Це трохи помилкова думка.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Ті що обирали професію за прибутковістю. Такі як правило стають чиновниками, держслужбовцями і т.п. Вони прибутки получають, але забувають що це не надовго + ночами погано сплять)

Не всі держслужбовці отримують високу зарплату. Більшість рядових держслужбовців отримують зарплату в середньому до 2000 грн. Хочу зауважити, що до 2000 грн. Всі люди дивляться на зарплату нашого Гаранта, міністрів, депутатів чи того самого Клімчука і рівняють всіх держслужбовців до їх зарплати. Це трохи помилкова думка.

тож всі знають, що наприклад в ДАЙшника чи митника заробітна плата 2000 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serg49 (28 грудня 2012 - 14:58) писал:

Nikandr сказал: 2) Ті що обирали професію за прибутковістю. Такі як правило стають чиновниками, держслужбовцями і т.п. Вони прибутки получають, але забувають що це не надовго + ночами погано сплять)

serg49 Не всі держслужбовці отримують високу зарплату. Більшість рядових держслужбовців отримують зарплату в середньому до 2000 грн. Хочу зауважити, що до 2000 грн. Всі люди дивляться на зарплату нашого Гаранта, міністрів, депутатів чи того самого Клімчука і рівняють всіх держслужбовців до їх зарплати. Це трохи помилкова думка.

Nikandr сказал: тож всі знають, що наприклад в ДАЙшника чи митника заробітна плата 2000 грн...

Але ж не всі держслужбовці є ДАЙшниками і митниками, тобто не всі мають "премії" до зарплати. Багато з них живе на свою зарплату до 2000 грн. і їздить тролейбусом

Змінено користувачем serg49
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е нє. ВОни мають лівак у вигляді хабарів, а їздять на тролейбусі, бо їм сцуко там безкоштовно. ЕконоМЛЯТЬ.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е нє. ВОни мають лівак у вигляді хабарів, а їздять на тролейбусі, бо їм сцуко там безкоштовно. ЕконоМЛЯТЬ.

Я ж кажу, що не всі є ДАЙшниками і митниками і не мають "ПРЕМІЇ" до зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий задрочений чинуша, не всі є винятки, але винятків мабуть 5%, який має хоч якусь владу, навіть якщо його повноваження заключаються лише у підписанні довідки, використовує свої повноваження щоб наповнити свої кишені.

Я згоден що це все через малі ЗП. Але знаючи наш мен7талітет дай нашим керовнікам захмарну ЗП, вони всеодно будуть брати хабарі. Бо живуть за правилом як не вкрав то прожив день дарма.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий задрочений чинуша, не всі є винятки, але винятків мабуть 5%, який має хоч якусь владу, навіть якщо його повноваження заключаються лише у підписанні довідки, використовує свої повноваження щоб наповнити свої кишені.

Таких чиновників більше ніж 5 % і то значно більше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо живуть за правилом як не вкрав то прожив день дарма.

Чомусь у Вас стільки ненависті до держслужбовців, ніби вони мільярдери, які Вас об'їдають і забирають Ваші гроші.

А прикол в тому, що більшість реально живуть на мізерну зарплату і при тому лишаються чесними і порядними людьми. На жаль чи на щастя - не знаю. Знаю тільки, що матеріальних благ чесність сьогодні в цій державі не приносить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких чиновників більше ніж 5 % і то значно більше

Не можу не погодитись. Особисто знаю, і чесних працівників прокуратури, і суддів (з 20 річним досвідом, які заробили на авто Жигулі, і живуть у двокімнатній квартирі - бо живуть на зарплату), і інших держслужбовців, які не беруть хабарів.

Не важливо де ти працюєш, головне залишатись людиною. Не можеш залишатись людиною на своїй посаді, то треба робити вибір, чи кар'єра, чи спокійний сон))))

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матеріальних благ чесність сьогодні в цій державі не приносить

думаю, що якщо це єдине що в людині є- то не приносить:)

це з категорії скромность украшает человека тогда, когда его больше ничего не украшает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь у Вас стільки ненависті до держслужбовців, ніби вони мільярдери, які Вас об'їдають і забирають Ваші гроші.

А прикол в тому, що більшість реально живуть на мізерну зарплату і при тому лишаються чесними і порядними людьми. На жаль чи на щастя - не знаю. Знаю тільки, що матеріальних благ чесність сьогодні в цій державі не приносить.

Прикол в тому, що нам то стільки чиновників і не треба. Роздули штат до неймовірних розмірів, понароблювали посад зам зам замів і ті людишки сидять перекладають бумажки з купки на купку, цлують попу начальнику і гордяться тим, що нічого крадуть, а чесно отримують свою зарплату.

Сам нещодано ходив на спібесіду в одну держконтору, то аж вернуло від того, як смиренні зами бігають на задніх лапках перед начальником і дякуть, коли він їх посилає нах**.

Змінено користувачем RePlay
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому, що нам то стільки чиновників і не треба. Роздули штат до неймовірних розмірів, понароблювали посад зам зам замів і ті людишки сидять перекладають бумажки з купки на купку, цлують попу начальнику і гордяться тим, що нічого крадуть, а чесно отримують свою зарплату. Сам нещодано ходив на спібесіду в одну держконтору, то аж вернуло від того, як смиренні зами бігають на задніх лапках перед начальником і дякуть, коли він їх посилає нах**.

По одному моменту роботи судити не можна. Можливо і хтось і бігає перед начальником на задніх лапах але такі люди є скрісь, в любій організації.

Стосовно того, що їх забагато, то я погоджуюсь що народних депутатів чи працівників Адміністрації Президента так, а державних службовців на місцевому рівні, які є, як правило виконавцями заплутаних законів, то їх не те що забагато, а навпаки - замало

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

державних службовців на місцевому рівні, які є, як правило виконавцями заплутаних законів, то їх не те що забагато, а навпаки - замало

замало дійсно СПРАВЖНІХ виконавців, а не тих, хто думає, кому би передоручити покладені на нього обов"язки.

Нещодавно випав сніг, так його не чистили з доріг, бо замало чиновників в апараті? чи просто одне відомство спихало на інше, хто відповідальний за кожен сантиметр дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замало дійсно СПРАВЖНІХ виконавців, а не тих, хто думає, кому би передоручити покладені на нього обов"язки. Нещодавно випав сніг, так його не чистили з доріг, бо замало чиновників в апараті? чи просто одне відомство спихало на інше, хто відповідальний за кожен сантиметр дороги?

Ви що пропонуєте, що працівники адміністрації, міської ради та ін., мають вийти з лопатами і прибирати сніг? :0016:

Наскільки мені відомо цим у Луцьку КП "Луцькспецкомунтранс" займається, у них спецтехніка, також двірники мали б чистити. І ці прості виконавці не держслужбовці)))))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь у Вас стільки ненависті до держслужбовців, ніби вони мільярдери, які Вас об'їдають і забирають Ваші гроші.

А прикол в тому, що більшість реально живуть на мізерну зарплату і при тому лишаються чесними і порядними людьми. На жаль чи на щастя - не знаю. Знаю тільки, що матеріальних благ чесність сьогодні в цій державі не приносить.

Прикол в тому, що нам то стільки чиновників і не треба. Роздули штат до неймовірних розмірів, понароблювали посад зам зам замів і ті людишки сидять перекладають бумажки з купки на купку, цлують попу начальнику і гордяться тим, що нічого крадуть, а чесно отримують свою зарплату.

Сам нещодано ходив на спібесіду в одну держконтору, то аж вернуло від того, як смиренні зами бігають на задніх лапках перед начальником і дякуть, коли він їх посилає нах**.

Я вас скажу одне - держСЛУЖБОВЕЦЬ - це не тільки НАЧАЛЬНИК, ЧИНОВНИК!!!, це і звичайні робочі які дійсно багато хто працює на зарплату в 2000 грн., от для прикладу в обл. раді, там знайомий працював ДЕРЖСЛУЖБОВЦЕМ рік тому і получав зарплату в 1200 грн. і не сидів в носі колупався, а виконував свою роботу як годиться... Ах да -він їздить не на тролейбусах, а на маршрутках - чи це також прирівнюється до мажорів?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше не зрозумів, за що тиснуть "Пітримав" під мої постом. За лінк, да? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас скажу одне - держСЛУЖБОВЕЦЬ - це не тільки НАЧАЛЬНИК, ЧИНОВНИК!!!, це і звичайні робочі які дійсно багато хто працює на зарплату в 2000 грн., от для прикладу в обл. раді, там знайомий працював ДЕРЖСЛУЖБОВЦЕМ рік тому і получав зарплату в 1200 грн. і не сидів в носі колупався, а виконував свою роботу як годиться... Ах да -він їздить не на тролейбусах, а на маршрутках - чи це також прирівнюється до мажорів?

Я вам скажу так, якщо звільнити половину отих держслужбовців з зарплатою 1200 грн, то швидкість і якість кінцевої роботи не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба підміни понять, я мав на увазі, що у нас зараз ситуація як на картинці

366.jpg

на одного працівника 10 начальників, і то не дуже компетентних, бо по блату влаштувалися

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь у Вас стільки ненависті до держслужбовців, ніби вони мільярдери, які Вас об'їдають і забирають Ваші гроші.

А прикол в тому, що більшість реально живуть на мізерну зарплату і при тому лишаються чесними і порядними людьми. На жаль чи на щастя - не знаю. Знаю тільки, що матеріальних благ чесність сьогодні в цій державі не приносить.

Прикол в тому, що нам то стільки чиновників і не треба. Роздули штат до неймовірних розмірів, понароблювали посад зам зам замів і ті людишки сидять перекладають бумажки з купки на купку, цлують попу начальнику і гордяться тим, що нічого крадуть, а чесно отримують свою зарплату.

Сам нещодано ходив на спібесіду в одну держконтору, то аж вернуло від того, як смиренні зами бігають на задніх лапках перед начальником і дякуть, коли він їх посилає нах**.

Я вас скажу одне - держСЛУЖБОВЕЦЬ - це не тільки НАЧАЛЬНИК, ЧИНОВНИК!!!, це і звичайні робочі які дійсно багато хто працює на зарплату в 2000 грн., от для прикладу в обл. раді, там знайомий працював ДЕРЖСЛУЖБОВЦЕМ рік тому і получав зарплату в 1200 грн. і не сидів в носі колупався, а виконував свою роботу як годиться... Ах да -він їздить не на тролейбусах, а на маршрутках - чи це також прирівнюється до мажорів?

цілком погоджуюся. я сама була держслужбовцем. отримувала 900 грн. і при цьому працювала в контролюючому органі, який штрафував організації за порушення ЗУ на десятки, а то й сотні тисяч грн. Повірте, пропозиції щодо хабарів були. Як у матеріальному, так і в грошовому еквіваленті. Не погоджувалася, бо було якось не тойво :)

а ще додам, що моя мама пропрацювала державним службовцем в ОДА 35 років (!!!) від простого спеціаліста до начальника відділу. І скажу відверто - ніяких пільг ні вона, ні сім"я не мали. Жили 4 дорослих людини в однокімнатній квартирі 36 кв.м. І транспортом користувалися теж на загальних підставах.

І повірте, таких знаю багато. Отож не думайте, що коли настають сутінки, то чиновники підганяють вантажівки, щоб погрузити туди усю свою з/п.

А якщо посадовець більш-менш мажорить, то впевнена, що за цим стоять не лише хабарі, а бізнес. Просто що записаний він на жінку-тещу-свата-брата, бо ж згідно закону держслужбовець ні-ні.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але і далі тримаю хвіст "пісталєтом", і ніс "по вєтру", в пошуках свого "малєнького свєчного заводіка", є деякі заощадження для старту, щоб вдача не застала зненацька. Не лякає робота на чужого дядю, лякає відсутність розуміння в дяді, про причини моєї праці на нього. Після прочитаного, навіть не знаю чи то знову шукати іншу роботу чи знову наступати на граблі підприємництва...

Я за це підтримав)))) Теж думаю про старт....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ви спочатку спробуйте "влізти" (отримати години) без блату :0114: вчителем в Луцьку школу. Ніхто не пробував? Мість 0 і вже не перший рік.

По цій причині я працюю в селі в Ківерцівському районі :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблю електронщиком на одній досить великій фірмі. З/П 3-4к. 5-ти дений робочий тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...