Перейти до змісту

Підкажіть де можна чіпувати авто?


Napasyk

Рекомендовані повідомлення

Чи є в Луцьку майстри які займаються чіп-тюнінгом? Хочу чіпувати audi a6 c4 2.5tdi 97р.в. де можна це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прошивав на Потебні в гаражі, в Андрія:

https://maps.google....&num=1&t=m&z=17

якщо не секрет що чіпував і який бютжет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не секрет - чіпував Aveo 1.5л, а от бюджет не памятаю... здається 600 грн, але це було рокі два назад, а може і три :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І який був результат чіповки? Я маю наувазі які зміни в роботі авто? (потужність, розхід палива) Читав що мені можна за допомогою чіповки з 140 к.с. зробити 170к.с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мотор став "еластичнішим" чи як сказати.... з приводу конячок - я не гнався за потужністю, ставив собі звичайну трошечкі покращену прошивку.

Napasyk, на Шкоді можна офіційно в мотора 1,8л, здається, отримати три види чіповкі з різною потужністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прошивав на Потебні в гаражі, в Андрія:

https://maps.google....&num=1&t=m&z=17

Андрюха вже не працює на Потебні,добудував хату десь на Рованцях,якщо кому треба ,то номер напишу!!!!

але Андрюха шиє тільки ланоси ,сенси,шевроле і тд,якщо не помиляюсь!!!!

Чи є в Луцьку майстри які займаються чіп-тюнінгом? Хочу чіпувати audi a6 c4 2.5tdi 97р.в. де можна це зробити?

ось є сайт http://st-auto.at.ua/index/audi/0-15 правда це не в Луцьку,але людина адекватна(мій одноклубник,я сам в нього брав прошивку) прошивки кльові !!!!!!!!!!!! ящо цікаво переговорю за знижку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха вже не працює на Потебні,добудував хату десь на Рованцях,якщо кому треба ,то номер напишу!!!!

але Андрюха шиє тільки ланоси ,сенси,шевроле і тд,якщо не помиляюсь!!!!

Напиши номер, будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а крутючомодні анти-крила на передньопривідні машини ставити? ;)

зато скажеш комусь - в мене не просто авео, в мене ЧІПОВАНЕ авео - і опа, +500 карми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха вже не працює на Потебні,добудував хату десь на Рованцях

я ж кажу - давно це було... телефон теж десь є в мене, якщо він з того часу не змінився.

b0rg, після чіпування моя Авео перестала дригатись на першій передачі при навіть плавному натисканні акселератора.... завжди був невеликий ривок уперед, а не плавне збільшення швидкості :(, тобто їхати на першій повільно було не реально....

і що такого в антикрилі на передньопривідному авто? В мене встановлено круте заводське GM антикрило спеціально для моєї моделі :) , а піздніше ще й заводській GM аєродинамічний обвіс :) - ну хтілося мені, і гірше не стало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, можливо ти про спойлер що є елементом дизайну? не путай поняття )

я про такі дива відчайдушних далбадятлів )

ruzanov-2110-3-03.jpg

ыы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, повір мені - в мене правильні поняття.... сказано було антикрило на передньопривідну машину, а не про колхозтюнінг :), я і відписав, бо рахую свій спойлер крутючо-модним і не зовсім елементом дизайну :), але це вже оффтоп получається, бо до чіповкі не має відношення... тому вибачайне

Робив для себе - бо хтілось шо капздець, і токо оригінальне... бо воно того варте

10426190i.jpg 11184791i.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки путаєш ) те що в тебе тільки спойлером і можна назвати, як елемент декору екстер'єру. антикрилом ну язик не повертається ніяк

а от про те фото що ти назвав "колхозтюнінг" - отам як раз і є антикрило, причому досить і досить недешеве. друга справа - воно там як на корові сідло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...