Перейти до змісту

продам сосиски


oldwest

Рекомендовані повідомлення

Продам сосиски(Польша)-ціна 25 грн/кг post-13613-0-65988400-1355731238_thumb.j пачка кілограмова,в наявності 3 пачки

та сосиски за ціною 15грн за 0,5кг post-13613-0-18437500-1355731407_thumb.j,post-13613-0-18613800-1355731436_thumb.j-в наявності 1 пачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собакам хіба шо згодиться таке гі...но Ё! :( ( подівіться на склад там оде Е навідь 1% мяса нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На одній з упаковок напис: спожити до 22-12-12 то кому воно тра?!

ну тобі не тра, то не купуй, то ж ніхто не заставляє, і не ховає чи затирає дату.

собакам хіба шо згодиться таке гі...но Ё! :( ( подівіться на склад там оде Е навідь 1% мяса нема)

собакам, котам, а може й піраніям... Продавець же не пише, кому.

Там написано, що м'яса курки в перших 47%, а в других (поганенько видно) щось наче 53%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 на мій погляд дату спожиття в даному оголошенні потрібно писати червоним великим шрифтом на початку оголошення. Одна до 22, друга до 27. (я так розумію що через 5-ть днів верхні сосиски будуть так само виглядати як нижні).

Коти, собаки та піранії будут долго ср@ть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ти знаєш, якраз коти та собаки, буває, і не хочуть їсти те, що їмо ми, люди :)

А під горілку, бувало, я ще й не таке їв ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собакам хіба шо згодиться таке гі...но Ё! :( ( подівіться на склад там оде Е навідь 1% мяса нема)

Вас завести на виробництво наших"ковбасників"?

подивитесь що ви їсте....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...