Перейти до змісту

Обмін смартфона Motorola MB501


LEXUS470

Рекомендовані повідомлення

пропоную обмін Смарта Motorola MB501 (чорна) варіанти з моєю доплатою так і з вашою вітаються!

прохання писати в приват бо сюди рідко захожу!

motorola-mb501.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную обмін Смарта Motorola MB501 (чорна) варіанти з моєю доплатою так і з вашою вітаються!

прохання писати в приват бо сюди рідко захожу!

Обмін на що? На картоплю, буряк? Де Фото самого девайсу,? Який комплект, стан, ПЗ, рус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна?.... А в приват ти заходиш чаще ніж на сам борд?)))))

да бо в мене налаштовано коли приходять повідомлення і зарзу на пошту тому бачу шо хтось написав і тоді захожу і відповідаю або звоню якшо вказав номер! а так хто там відписав в темі то можу й не побачити - - ясно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ціна в районі 950грн так як новий кошту є в магазині 1650грн

пропоную обмін Смарта Motorola MB501 (чорна) варіанти з моєю доплатою так і з вашою вітаються!

прохання писати в приват бо сюди рідко захожу!

Обмін на що? На картоплю, буряк? Де Фото самого девайсу,? Який комплект, стан, ПЗ, рус?

ти вже так не нервуйся я розумію що Четкий перец але не треба тут показути себе добре, якщо не цікаво то проходь мимо......

комлект зарядка тел акб фото чисто фізично зара не можу зробити. стан на 4 укр.

Android 2,3,2 Смартфон CLIQ XT оснащен процессором Qualcomm MSM7201A 528 МГц, память 256 Мб ОЗУ и 512 Мб ПЗУ, поддерживает стандарты передачи данных GPRS, EDGE, HSDPA 7.2 Мбит/с, работает в частотных диапазонах GSM 850/900/1800/1900, UMTS 900/1700/2100, также поддерживает интерфейсы Bluetooth 2.0+A2DP, microUSB 2.0, Wi-Fi 802.11 b/g, имеет камеру 5.0 Мп, карты памяти формата microSD (максимальный объем до 32 Гб), есть встроенный чип GPS с функцией A-GPS.за не зручності! фото чучуть пізніше, вибачте за незручності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стан на 4
Android 2,3,2 Смартфон CLIQ XT оснащен процессором Qualcomm MSM7201A 528 МГц, память 256 Мб ОЗУ и 512 Мб ПЗУ

З такими, морально застарілими, х-ми, ціна явно завищена!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІЧОГО СОБІ МОРАЛЬНО ЗАСТАРІЛІ ПРОСТО МАРКА МАЛО ВІДОМА І МАЛО ПОПУЛЯРНА, А ХАРАЕТЕРИСТИКИ ЦІЛКОМ ХАРОШІ В ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС! ТИ ПОДИВИСЬ НА ТІ ВСЯКІ ГАЛАКСІ ДЖІО МІНІ І Т.Д. ТИ ДУМАЄШ ТАМ ТОБІ БУДУТЬ ДВОХ ЯДРЕНІ ПРОЦЕСОРИ ЧИ ШО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якому магазині їх продають??? Подивись на характеристики тих самих самсів б/у чи хтц за таку ж ціну??? Різницю відчуваєш?? Сорі не втримався! І про два ядра ніхто не говорив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІЧОГО СОБІ МОРАЛЬНО ЗАСТАРІЛІ ПРОСТО МАРКА МАЛО ВІДОМА І МАЛО ПОПУЛЯРНА, А ХАРАЕТЕРИСТИКИ ЦІЛКОМ ХАРОШІ В ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС! ТИ ПОДИВИСЬ НА ТІ ВСЯКІ ГАЛАКСІ ДЖІО МІНІ І Т.Д. ТИ ДУМАЄШ ТАМ ТОБІ БУДУТЬ ДВОХ ЯДРЕНІ ПРОЦЕСОРИ ЧИ ШО?

Caps, ознака поганого тону! Я не рівняв його з іншими телефонами, а сказав що х-ки на рівні звичайної звонилки, а не смарта, і відповідно аргуметував завищену ціну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІЧОГО СОБІ МОРАЛЬНО ЗАСТАРІЛІ ПРОСТО МАРКА МАЛО ВІДОМА І МАЛО ПОПУЛЯРНА, А ХАРАЕТЕРИСТИКИ ЦІЛКОМ ХАРОШІ В ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС! ТИ ПОДИВИСЬ НА ТІ ВСЯКІ ГАЛАКСІ ДЖІО МІНІ І Т.Д. ТИ ДУМАЄШ ТАМ ТОБІ БУДУТЬ ДВОХ ЯДРЕНІ ПРОЦЕСОРИ ЧИ ШО?

в теперішний час 1Ггц процесор це норма і як мінімум 512 оператівки. навіть мій х10 Вже важаєтся тормозом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пишіть свої пропозиції в приват, а не будемо тута спросити в кого який кращий............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...