Перейти до змісту

Плата за послуги від "Воля"


Amor

Рекомендовані повідомлення

Отож останніх 3 місяця приходить лист з проханням оплатити послуги які нам надаються компанією "Воля" хоча навіть не цікавились нічим і ніяких послуг не замовляли

Лист приходить на ім"я мого батька який вже 9 років на проживає на місці і те що він з ними і діла не мав я точно впевнений, та й цей лист як я бачив усім у будинку листоноша роздавав

На мою думку дзвонити туди і виясняти сенсу немає, я більше вважаю що це просто справа рук тих хто шукає легкої наживи

Може хтось знає що це може бути таке?

P.S. якщо тему розмістив не там прошу вибачити мене

post-3314-0-01261200-1355577142_thumb.jp

post-3314-0-25386500-1355577154_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам позавчора перший раз такий лист прийшов.

Я так розумію кабельне не буде включене в комуналку, і потрібно буде оплачувати окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на листі: Отримані платежі - 20 грн... знач ви оплачуєте =) чи як зрозуміти... мені от такі листи приходять 3 місяці також... але плачу як і платив за АВЕРС разом із комуналкою в Приватбанку... вроді все канає...а це типу як звичайни рахунок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам в Приватбанке сказали, что оплачивать эти счета не надо, так как оплата и дальше будет идти через ком.услуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора займався цим питанням,при оплаті комуналки гроші надходять "Волі" на протязі 10 днів.Щоб зняли оплату за кабельне телебачення в комунальних послугах,потрібно щоб "Воля" надала заяву на зняття в обчислювальний центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельне телебачення в мене від аверс, до "Волі" ми взагалі ніякого відношення не маємо, вони нам абсолютно ніяких послуг не надають, а рахунок приходить всерівно, мені здається що це якийсь розвод. 3 місяць вже ігноруємо цю штуку і кожен раз потрібно платити по 10 грн, якби було щось реальне то я думаю була б заборгованість, а не щоразу одне й те саме тільки місяць міняють :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельне телебачення в мене від аверс, до "Волі" ми взагалі ніякого відношення не маємо, вони нам абсолютно ніяких послуг не надають, а рахунок приходить всерівно, мені здається що це якийсь розвод. 3 місяць вже ігноруємо цю штуку і кожен раз потрібно платити по 10 грн, якби було щось реальне то я думаю була б заборгованість, а не щоразу одне й те саме тільки місяць міняють :angry:

Чувак почитай цю тему шолі....ато ти не вкурсі бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а знає хтось чому? і взагалі попереджень ніяких не було, да й аверс працює вроді

попереднього посту просто не побачив, сорі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

По-моєму в тих в кого був аверс, автоматично перейшли на Воля ?

Ви заключали догівід з Аверс чи "Завжди добрий продакшн" це перше, як так то прочитайде умови договору перш ніж підписати, як не читали то платіть 1 Аверсу 2 му "Завжди добрий продакшн" і 3 му Волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Таке добро всім приходить, це просто своєріна реклама, не сприймайте все так близько до серця)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...