Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В мене вискакує табличка,що directx нема чі не включений,і не пускає загрузку кліента.

Дай йому що він просить, ці терористи ніколи не відстануть без виконання їхніх умов))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може собі су - 5 прикупити ? :_09:

Хтось ставив на ноут ігру і граблі з directx були?Ноут не супер але повинна іти,стоїть 7.

Хто ставив? повинно все запуститись без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може собі су - 5 прикупити ?

арта прикольна й точна , але дуууже не вистачае бiльшого боекомплекту :) От би на прем арту таку точнiсть й швидкiсть зведення з ii боекомплектом, була б iмба ногебатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може собі су - 5 прикупити ? :_09:

звичайно можна, якщо знаєш як ним грати. у мене нічого не вийшло, бо я не артовод. а от MANJAK11, точно артманіяк ;)

Змінено користувачем tolik79
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може собі су - 5 прикупити ? :_09:

звичайно можна, якщо знаєш як ним грати. у мене нічого не вийшло, бо я не артовод. а от MANJAK11, точно артманіяк ;)

ну так куди ж нам простим смертним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй дрова поміняти на відео...було таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось сьогодн не ВБРить... :(

скромна перемога в мінус

EVm3u.jpg

то команда зливається як тут

l3hzV.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора просто розірвав рандом і довів до інфаркту ВБР - 100% перемог, два боя - дві перемоги :)

і стало рівно 12К боїв. Навіть якщо взяти, що в середньому бій триває 5 хв... рахувати страшно, скільки часу пройшло за компом за два роки гри в танки....

ПиСи. Знайшов інформацію: тривалість усіх боїв в мене складає 892 год. 34 хв. 43 сек, не враховуючи очикування, та час обирання техники, це більше місяця чистої гри !!! ЖЕСТЬ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, а може не тра? ти буш здивований :)

Інфу можно глянути Тут тільки треба зайти з компа на якому грав в гру, або хоча б зайти на хвильку в саму гру, щоб створився відповідний файл кешу гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно - розробники виклали першоквітневі файли для встановлення в гру. Я собі лишив відлітаючі "души" танків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна новина - тепер не потрібно постійно ганятися за тою медальгою :)

Изменения медали «Эксперт» (общей и отдельно по нациям):

Игроки, получившие медаль ранее (сейчас — неактивная медаль, обозначенная серым цветом), получат соответствующую активную медаль.

Ни медаль «Эксперт», ни медаль «Эксперт» по любой нации больше не будет становиться неактивной после появления в обновлениях новых танков.

У всех остальных игроков появится серый символ неактивной медали «Эксперт» (общей и по каждой нации), при наведении курсора на который будут отображаться оставшиеся танки, которые необходимо уничтожить для получения медали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна новина №2 -

Уничтоженные танки теперь не поглощают урон от фугасных снарядов. Теперь фугасы всегда взрываются на поверхности уничтоженных танков.

Таке явище дійсно кумарить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна новина № 1 !

херня война, главноє маньоври, ИС-7 вернуть історичні 60 км/год ! :0123: , Рандом, жді міня :0130: .

а ще голдові "росходники" тепер можна буде за кредити купляти, як і снаряди, поганяю на ис7... а то вже пилюкою припав :).

п.с. Звичайно після того як оновлення вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой не впевнений я що на швидкості 60 км/год з мого ИС-7 злетить вся пилюка та павутиння :). А розхідникі по 20К срібла не так потрібні, як снаряди голдові. Хоча на ГК звичайно вони будуть користуватись попитом... блін згадав... а я колись попродавав усі ці розхідники, які давались по акціям... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...