Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Уважаемые игроки, 1 апреля в 4:00 (МСК) без остановки игровых серверов будет выпущено специальное обновление, в рамках которого в игру будет возвращена собака.

Обратите внимание: данное обновление устанавливается в автоматическом режиме только через игровой лончер. Размер обновления — 15 МБ.

http://worldoftanks....il_upd_special/

Дійсьно в ангарі собака виє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Уважаемые игроки, 1 апреля в 4:00 (МСК) без остановки игровых серверов будет выпущено специальное обновление, в рамках которого в игру будет возвращена собака.

Обратите внимание: данное обновление устанавливается в автоматическом режиме только через игровой лончер. Размер обновления — 15 МБ.

http://worldoftanks....il_upd_special/

Дійсьно в ангарі собака виє!

чесно кажучи, вже та собака задовбала! краще б її не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на 4к боїв 52% це звичайно зачотно і тут тобі респєкт, але це не означає що на 10к боїв ти збережеш цей відсоток. Якось так.

На 2к боїв було в районі 50%, на 3к 51%, на 4к 52% ... наразі 52.5. Не факт що тенденція збережеться, але "якось так".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден -

плюси Тирга Р

+ 200 хп

+ лоб корпуса 200 мм проти 102

+ проиття ББ + 5 мм

+ перезарядка 8,6 проти 11,4 с

+ Всі види "разброса" і точність краща

+ дешеві снаряди 252 проти 1000

+ один заряджаючий

Не скажу що однозначно кращий за Т29, але точно не гірший, залежить від стилю гри

мій вибір Тигр Р

Так то воно так,але: в тигра основна бронь в лобі корпуса і башта досить "картонна", тоді як в Т29 навпаки. Ну і, звичайно, в Чебурашки прямо таки фантастично-американські кути вертикальної наводки.

О, першоквітневі танки.

Змінено користувачем Demeter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, першоквітневі танки.

я за вільний прокачав відразу Объект Сфера. Парочку боїв звикав до нього, але вцілому це танк підтримки. Можно воювати, і фармить непагано.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, першоквітневі танки.

я за вільний прокачав відразу Объект Сфера. Парочку боїв звикав до нього, але вцілому це танк підтримки. Можно воювати, і фармить непагано.

Супер! Рекошетна машинка, тільки арти боїться. А ще сподобався барабан на 2 снаряди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затащив бій з половиною ХП проти фулового VK3601H. Як закінчив то аж руки трусились :)

http://youtu.be/b42ojB3q-Ns

Шось не можу знайти як зробити щоб фулл скрін можна було увімкнути без переходу на Ютуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, тобі теж не звично паляти відразу з обох гармат? Перша гілка танків, де розробники застотували багатогарматність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден -

плюси Тирга Р

+ 200 хп

+ лоб корпуса 200 мм проти 102

+ проиття ББ + 5 мм

+ перезарядка 8,6 проти 11,4 с

+ Всі види "разброса" і точність краща

+ дешеві снаряди 252 проти 1000

+ один заряджаючий

Не скажу що однозначно кращий за Т29, але точно не гірший, залежить від стилю гри

мій вибір Тигр Р

Так то воно так,але: в тигра основна бронь в лобі корпуса і башта досить "картонна", тоді як в Т29 навпаки. Ну і, звичайно, в Чебурашки прямо таки фантастично-американські кути вертикальної наводки.

О, першоквітневі танки.

а де взяти ці "шаротанки"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден -

плюси Тирга Р

+ 200 хп

+ лоб корпуса 200 мм проти 102

+ проиття ББ + 5 мм

+ перезарядка 8,6 проти 11,4 с

+ Всі види "разброса" і точність краща

+ дешеві снаряди 252 проти 1000

+ один заряджаючий

Не скажу що однозначно кращий за Т29, але точно не гірший, залежить від стилю гри

мій вибір Тигр Р

Так то воно так,але: в тигра основна бронь в лобі корпуса і башта досить "картонна", тоді як в Т29 навпаки. Ну і, звичайно, в Чебурашки прямо таки фантастично-американські кути вертикальної наводки.

О, першоквітневі танки.

а де взяти ці "шаротанки"?

Активуй код в профілі

"SharoTank1aprelya"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, тобі теж не звично паляти відразу з обох гармат? Перша гілка танків, де розробники застотували багатогарматність.

Так не звично, після пострілу з однієї потрібно коректувати приціл щоб вистрілити з іншої, але якщо звикнути можна зносити до 800 хп за декілька секунд.

Ще сподобалось що розворот на місці дуже швидкий.

Харош розігрувати)))))

Та ну, ти код активував? Невже в рандомі ніразу не зустрічалися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден -

плюси Тирга Р

+ 200 хп

+ лоб корпуса 200 мм проти 102

+ проиття ББ + 5 мм

+ перезарядка 8,6 проти 11,4 с

+ Всі види "разброса" і точність краща

+ дешеві снаряди 252 проти 1000

+ один заряджаючий

Не скажу що однозначно кращий за Т29, але точно не гірший, залежить від стилю гри

мій вибір Тигр Р

Так то воно так,але: в тигра основна бронь в лобі корпуса і башта досить "картонна", тоді як в Т29 навпаки. Ну і, звичайно, в Чебурашки прямо таки фантастично-американські кути вертикальної наводки.

О, першоквітневі танки.

Ви серйозно? Так - башта командира ахілесова п'ята (треба вміти ховати), але називати - башту "картоном" - язик не повертається. Лоб башти витримує -99% попадань, більш ніж достатньо.

Лоб - теж не без ослаблених місць -до речі.

У 29 весь корпус ослаблене місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден -

плюси Тирга Р

+ 200 хп

+ лоб корпуса 200 мм проти 102

+ проиття ББ + 5 мм

+ перезарядка 8,6 проти 11,4 с

+ Всі види "разброса" і точність краща

+ дешеві снаряди 252 проти 1000

+ один заряджаючий

Не скажу що однозначно кращий за Т29, але точно не гірший, залежить від стилю гри

мій вибір Тигр Р

Так то воно так,але: в тигра основна бронь в лобі корпуса і башта досить "картонна", тоді як в Т29 навпаки. Ну і, звичайно, в Чебурашки прямо таки фантастично-американські кути вертикальної наводки.

О, першоквітневі танки.

Ви серйозно? Так - башта командира ахілесова п'ята (треба вміти ховати), але називати - башту "картоном" - язик не повертається. Лоб башти витримує -99% попадань, більш ніж достатньо.

Лоб - теж не без ослаблених місць -до речі.

У 29 весь корпус ослаблене місце.

Башту Пигра потрібно довертати після пострілу щоб вона була під кутом, тоді взагалі пробити її буде тяжко, благо швидке зведення дозволяє це робити щоразу після пострілу.

Змінено користувачем kellax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, тобі теж не звично паляти відразу з обох гармат? Перша гілка танків, де розробники застотували багатогарматність.

Так не звично, після пострілу з однієї потрібно коректувати приціл щоб вистрілити з іншої, але якщо звикнути можна зносити до 800 хп за декілька секунд.

Ще сподобалось що розворот на місці дуже швидкий.

Харош розігрувати)))))

Та ну, ти код активував? Невже в рандомі ніразу не зустрічалися?

Про такі коди повідомляється офіційно. Я навіть пробувати не буду :р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про такі коди повідомляється офіційно. Я навіть пробувати не буду :р

про код VKM ніхто не повідомляв офіційно - а він був.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про такі коди повідомляється офіційно. Я навіть пробувати не буду :р

про код VKM ніхто не повідомляв офіційно - а він був.

Було вказано в офіційній групі ВК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кітайцем IS-2 не на тішусь, Просто танк нагібашка 7 лвл.post-6258-0-35445100-1364825124_thumb.jppost-6258-0-23084300-1364825147_thumb.jp я на ньому Е-75 в нуль розбирав , а про восьмі лвл.взагалі мовчу! ТІЛЬКІБ НЕ ПОРІЗАЛИБ В НАСТУПНОМУ ОНОВЛЕННІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви серйозно? Так - башта командира ахілесова п'ята (треба вміти ховати), але називати - башту "картоном" - язик не повертається. Лоб башти витримує -99% попадань, більш ніж достатньо.

Та ладно, шиється лоб башти аж гай шумить :), от тільки багато лосів стріляють не в башту, а в лоб корпуса, і не пробивають :), а башта під кутом у всіх погано пробивається.

p.s. у мну Тигра Р немає, але ті що зустрічав, в лоб башти пуляю, пробиття в 95%. (пуляв з ИС3, М103, ИС-8, Т-32), з нижчих левелів не пам’ятаю :), але точно пробивав льохко.

броня башти 120/80/80 і то під прямим кутом майже. вона просто не може витримати 99% попадань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...