Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

vetalforever, цей місяць нема аськошарів, токо той прем британець на цілий місяць і усьо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Непоганий бій, починався без надій...

Просто веселий бій.

Змінено користувачем init
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за діла, в мене провайдер Київстар і пінг 300-500.. В мене одного так? Вже не перший раз таке.

Потрібно точно знати чи це проблема саме в київстар..відпишіть як сьогодні гралось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за діла, в мене провайдер Київстар і пінг 300-500.. В мене одного так? Вже не перший раз таке.

Потрібно точно знати чи це проблема саме в київстар..відпишіть як сьогодні гралось

в багатьох гравців з україни були лаги але в мене за 20хв приблизно нормалізувалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за діла, в мене провайдер Київстар і пінг 300-500.. В мене одного так? Вже не перший раз таке.

Потрібно точно знати чи це проблема саме в київстар..відпишіть як сьогодні гралось

в багатьох гравців з україни були лаги але в мене за 20хв приблизно нормалізувалось

Досі такий пінг.. від 300 до 500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за діла, в мене провайдер Київстар і пінг 300-500.. В мене одного так? Вже не перший раз таке.

Потрібно точно знати чи це проблема саме в київстар..відпишіть як сьогодні гралось

в багатьох гравців з україни були лаги але в мене за 20хв приблизно нормалізувалось

А провайдер який в тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас теж київстар і теж пінг скажений. В укрепі викинуло з бою усю команду, після того і проблема, в декого наладилось, а у нас ні((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілька днів тому була схожа ситуація, почало лагати, пінг 470 (в мене Київстар), в товариша (совзводного) - 400 (Воля)

я так 4 боя відіграв і в чаті питав про лаги... жалілись на пінг лише ті хто був на території України, провайдери різні

пробував різні сервери....

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за діла, в мене провайдер Київстар і пінг 300-500.. В мене одного так? Вже не перший раз таке.

Потрібно точно знати чи це проблема саме в київстар..відпишіть як сьогодні гралось

в багатьох гравців з україни були лаги але в мене за 20хв приблизно нормалізувалось

А провайдер який в тебе?

uarnet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КС зара проблеми. У нас половина банкоматів полягала із-за нього, хоч там канал всього 256к по 3g. Пофіксять не скоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашні бої - це повна лажа.

Ніколи такого не було, щоб пінг нормальний а ФПС падав до 10-20...

Вчора із-за таких лагів на ГК вся команда поводила себе як боти..... програли як "школьнікі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв.

мастер на таракані, неперестає дивувати щей танк. просто тащер.

http://wotreplays.ru/site/5835738#self

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біда з задачою підпалити 2 рази, ніяк не виходить виконати. хтось може допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біда з задачою підпалити 2 рази, ніяк не виходить виконати. хтось може допомогти?

я на ст її виконував тиждень. Потім випадково виїхав на кромвелі, попав в саму с..., тобто знизу, виїха взбоку Т32, і два рази шмальнув (тобто встиг шмальнути))). І два рази він як сірник. причом був фуловий. Сам в шоці.і ЛБЗ виконане. Головне на них не сильно заморочуватися, і вони самі виконуються. А то як спецом робити, то ніфіга не буде. а як випадково то виконаються.

Змінено користувачем Nikitamega
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний брав у коріша акк то від миші склались самі позитивні враження, ідеальний танк для танкування (!5 ЛБЗ для тяжів)хайно якісь скідки почнуться теж планую почати качати гілку.

біда з задачою підпалити 2 рази, ніяк не виходить виконати. хтось може допомогти?

дивись пости ТУТ і ТУТ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

​виконав ТТ15 на АМХ50В для НТС :)

ПОБЕДА!

AMX 50 B

Монастир

Опыт за бой: 3 896 (x2)

Опыт экипажу: 3 896

Кредиты за бой: 85 909

Доход за бой: 37 851

Достижения: «Костолом», «Дуелянт», «Основний калібр», «Боєць», «Вогонь на знищення», Знак класності «Майстер»

Це завдання для мене було на порядок легше ніж танкування у два рази більше ХП...

post-1796-0-19992600-1436722019_thumb.jp post-1796-0-92812400-1436722043_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

​виконав ТТ15 на АМХ50В для НТС :)

ПОБЕДА!

AMX 50 B

Монастир

Опыт за бой: 3 896 (x2)

Опыт экипажу: 3 896

Кредиты за бой: 85 909

Доход за бой: 37 851

Достижения: «Костолом», «Дуелянт», «Основний калібр», «Боєць», «Вогонь на знищення», Знак класності «Майстер»

Це завдання для мене було на порядок легше ніж танкування у два рази більше ХП...

post-1796-0-19992600-1436722019_thumb.jp post-1796-0-92812400-1436722043_thumb.jp

а танкував теж на 50В??? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...