Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

головне вдало сховатись в кінці боя

а Суперколобанова не дають? А то я виграв проти дев"яти :_08: , ніфіга не зробивши для команди.

http://www.youtube.com/watch?v=4bsQQ-UYMW4&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сорі, мав на увазі "нічхто так не дамажить".

а КВ-2 з шайтан-трубою не забув? Декілька раз 100% КВас лопався з пострілу...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а КВ-2 з шайтан-трубою не забув? Декілька раз 100% КВас лопався з пострілу...

моя улюблена цаца для фану :)

накупив кумулятивних снарядів по акції ;), в бочину квас з фугаса ваншотиться часто, кумулятивним в лоб майже дохлий стає, а часом і ваншот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя улюблена цаца для фану

теж тримаю в ангарі для фану :), кумулятивів накупляв, але паляти ними вигідно на малих відстанях, бо пушка не снайперська...

ніфіга не зробивши для команди.

чого ж ніфіга - ти дуже гарно тікав, щоб отримати перемогу :), я б теж так само робив в такому випадку.

Мені здається, що в якомусь з патчів змінять умову отримання медалі, дописавши мінімальну кількість фрагів 5 (мало лишитись проти пятьох - їх треба ще й завалити), тоді не буде таких "халявних" Колобанових

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, мав на увазі "нічхто так не дамажить".

а КВ-2 з шайтан-трубою не забув? Декілька раз 100% КВас лопався з пострілу...

Сам його не купляв через башню яка пробивається легко, та і майорить як мішень з написом "Ми все зробили для того щоб ти в мене попав" та певно ніколи під його "кріти" не попадав. Для мене КВ-2 завжди був м"ясом на полі бою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

800 боїв на КВ-2 с гаубицею , з них 700 , коли він був на 5 рівні . Шайтан рулить :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ж ніфіга - ти дуже гарно тікав, щоб отримати перемогу

Це типу нагорода "как нае_ать пятерых танкистов". А ще я не тільки гарно тікав, але й терпляче беріг ХП 9 хвилин, незважаючи на спокусу спуститися і наваляти комусь.

Хоча реально їхній арті - незачот, могли накінути на хід, збити гуслю і дасвідос. Я до тої арти до речі чуть не добрався, але вчасно вирішив не зв"язуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене КВ-2 завжди був м"ясом на полі бою.

я для тебе точно не буду таким :)

А то я виграв проти дев"яти :_08: , ніфіга не зробивши для команди.

нада взять на замєтку тактіку гри на СТ під час штурму в Малинівці, посидіти на горці, а потім на тапки :_07:, нєбось тоже Колобанова дадуть ))), а чо, пріятно :)

А що то в тебе за мод такий, який пише коли йде атака ?

Змінено користувачем Fantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, та да, всі 9 хвилин откровєнно д*очив в кущах, оскільки кути вертикального наведення не дозволяти обстрілювати спуск, довелося б трохи виїхати вперед і спалитися. Ну хіба троха насвітив і по цьому світлу надамажили.

До речі схожа тактика на Вестфілді

de1c6e433f5f2a995fded16596303c6d.jpg

при штурмі (я в обороні). Д*очу майже до кінця бою, далі, залежно від ситуації (треба бути на ст, лт або франц арті) або розстрілюю самих сміливих недобитків і виграю, або розстрілюю тих недобитків і тікаю від живого тяжа з розрахунку що він не встигне захопити, або тупо вигрібаю плюху від свого об.704 (це також з практики), якому не подобається що я нічого не роблю лише очікую зоряний час. Так чи інакше за моєї пам"яті таких ситуацій (коли я будучи на ст дронькав сидів вкущах весь бій) на Вестфілді було десь 5-6 і при такій моїй поведінці програли ми вроді разок максимум 2. Два рази моя тактика реально визначала результат бою. Тому в танках як і в реальному житті (місцями) - не на*беш - не проживеш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в такій ситуації сидів світляком в кущах - світив трубою і не робив жодного руху та пострілу, потім виїха і поїхав геть від ворогів, фактично базу ми втримали і один я вижив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

800 боїв на КВ-2 с гаубицею , з них 700 , коли він був на 5 рівні . Шайтан рулить :0123:

у мене виявляється 910 боїв на кв2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, конспірація в тебе просто п_здєц

Скриншот сохранен в D:\Леся Володимирывна\World_of_Tanks\screenshots\shot_006

Вітаю, ти отримав негласну медаль Кіркорова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, а коханка в мобільному зашифрована під іменем "Элеонора Никифоровна - жек" :_07:

да-да, я всьо знаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще чуть-чуть ;)

ну да, якщо посеред ночі зателефонує Елеонора Нікіфоровна з жеку, то це буде дивно, а якщо Вася з покраски - то йому просто скучно на нічній зміні :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти дайош!

ЗЮ. Бля,хоч би не забути натиснути "Выход", в правому верхньому кутку. А то будуть мені і Васі,і Ели,і Кіркорови з медалями.Все в купі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не питайте що робили "союники"...

Поразка

Руінберг 19 січня 2013 р. 11:46:07

КВ-5 Отримано:

опит: 1 603

Срібло: 144 877

Медаль Редлі-Уолтерса, «Воїн», «Лев Сінаю»

Ремонт: -8 459

Боєкомплект: -1 890

Загалом: 134 528

Отримав досвіду більше всіх за бій - навіть ніж переможці.... :)

post-1796-0-33281600-1358589672_thumb.jp post-1796-0-03287800-1358589707_thumb.jp post-1796-0-00195600-1358591525_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але полудурки... порізали ХП на арті... і так шансів в ближньому бою майже не було, а тепер взагалі нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після патчу XVM мод не хоче показувати нормальні назви китайських танків. Як лікувати?

Сам мод оновив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...