Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Поддержал

так їх не багато в рандомі гуляє. Не популярний танк. Хоча я недавно грав цілий вечір на ньому - фановий танк однако :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ак їх не багато в рандомі гуляє. Не популярний танк. Хоча я недавно грав цілий вечір на ньому - фановий танк однако :)

так так)) особливо коли стоїш кд-шиш барабан, а раки не пробивають))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, це точно. Куди його не пробивають не знаю, але в одному бою з 30хп я від двох повних танків 9 та 10 рівня лишив огризки, а вони мене не пробивали майже в упор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут на Т95 катаюсь повзаю . Прикольна ПТ . Якщо команда не зливається то можна гнути =)

Правда , часом не встигаєш доїхати до противника , бо зливаються .І барабанщик , якщо зайде ззаду , то зливай воду .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли бачу Т95 то завжди намагаюсь за нею сховатися :)

Я їй зад прикриваю а вона спереді прикривае :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут на Т95 катаюсь повзаю

бачив бачив :). Кричу: Микола світи, а ти ледь їдеш :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені, що таке "оленемір"?:)

в

бою показує % перемог кожного гравця і його кпд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені, що таке "оленемір"? :)

в

бою показує % перемог кожного гравця і його кпд

І що, якогось допомагає? Бо я хоч і зареєструвався в 2011-му, але втянувся лише місяць назад. :)

Видно скілованих гравців , яких треба відстріляти в першу чергу .

Ну і потролити раків , не без цього :_07:

Вчора воював на Леопарді , шанс 34% на перемогу . Але я відстріляв взвод з 2 леопардів з КПД 1600+ і противник злився =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це ?

ну як це? я бачу - своя людина на Т95. Кричу в чат - Микола світи, я прикрию! А ти собі не спіша повзеш і не світиш... от як с такими світляками воювати? :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це ?

ну як це? я бачу - своя людина на Т95. Кричу в чат - Микола світи, я прикрию! А ти собі не спіша повзеш і не світиш... от як с такими світляками воювати? :_07:

Стріляй в лоб :_07:

Доречі , я там фланг прорашив . Правда , противник був на іншому :boks2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до т95 потрібно купляти комплект валеріани.

або якщо заїжає любий ст 6-7 лвл і колупає тебе по 100 урона то це капец. хоть видаляй гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голдовий фугас . Там 2188 максимальний дамаг

Якраз через це я і покинув грати WOT. Після того, як ввели кумулятиви за срібло, гра втратила всякий смисл. На високих рівнях кожен другий валить голдою. Тепер в більшості випадків не потрібно вчити зони пробиття, броня перестала грати свою роль (лишився тільки ВБР), баланс, який так ретельно намагаються блюсти сябри, теж полетів в опу. Пам'ятаю, спочатку Маус був грозою гри, і в кінці бою, коли він залишався один, натовп ворогів човп його хором, щоб добити. Веселі часи були. А зараз Маус - це тупо великий жирний фраг. Імхо, голда за срібло - це одна з найбільших помилок разрабів. І зараз з кожним патчем гра теж стає все "гавніша і гавніша".

Змінено користувачем viperVS
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голдовий фугас . Там 2188 максимальний дамаг

Якраз через це я і покинув грати WOT. Після того, як ввели кумулятиви за срібло, гра втратила всякий смисл. На високих рівнях кожен другий валить голдою. Тепер в більшості випадків не потрібно вчити зони пробиття, броня перестала грати свою роль (лишився тільки ВБР), баланс, який так ретельно намагаються блюсти сябри, теж полетів в опу. Пам'ятаю, спочатку Маус був грозою гри, і в кінці бою, коли він залишався один, натовп ворогів човп його хором, щоб добити. Веселі часи були. А зараз Маус - це тупо великий жирний фраг. Імхо, голда за срібло - це одна з найбільших помилок разрабів. І зараз з кожним патчем гра теж стає все "гавніша і гавніша".

вважаю що ти не правий. якраз "голда за срібло" вносить деякий баланс. що за прикол грати коли проти тебе їде імботанк якого і вп'ятьох важко вбити, а якщо ти на 8 лвл. а що за прикол грати на такому танку, всеодно що на КВ-2 попасти до 2 лвлів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз через це я і покинув грати WOT. Після того, як ввели кумулятиви за срібло, гра втратила всякий смисл. На високих рівнях кожен другий валить голдою. Тепер в більшості випадків не потрібно вчити зони пробиття, броня перестала грати свою роль (лишився тільки ВБР), баланс, який так ретельно намагаються блюсти сябри, теж полетів в опу. Пам'ятаю, спочатку Маус був грозою гри, і в кінці бою, коли він залишався один, натовп ворогів човп його хором, щоб добити. Веселі часи були. А зараз Маус - це тупо великий жирний фраг. Імхо, голда за срібло - це одна з найбільших помилок разрабів. І зараз з кожним патчем гра теж стає все "гавніша і гавніша".

Не погоджусь. Навпаки, грати стало цікавіше. Уявіть, скільки гівна лилось на тих що задонатили/набрали на гк-акціях голди і пострілюють нею.

Зараз же дійсно - рачіла який пре на маусі по полю Прохоровки на вісімок і хвацько відгрібає від них голдою першим ділом кричить ГОЛДОД*****И!, бо раніше цим трюком він міг взяти розвідника і забрати базу, наприклад.

В мене товариш гоцає на Маусі, причому непогано гоцає (це типу відвертає башту і довертає корпус) і цим, звичайно, витанковує ух скільки. Каже "Кактус, бо повільний але танкує люкс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 1 бій зайшов а так власні нерви попсував:

idgZl.th.jpg mnQT4.th.jpg hOSQR.th.jpg

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голдовий фугас . Там 2188 максимальний дамаг

Якраз через це я і покинув грати WOT. Після того, як ввели кумулятиви за срібло, гра втратила всякий смисл. На високих рівнях кожен другий валить голдою. Тепер в більшості випадків не потрібно вчити зони пробиття, броня перестала грати свою роль (лишився тільки ВБР), баланс, який так ретельно намагаються блюсти сябри, теж полетів в опу. Пам'ятаю, спочатку Маус був грозою гри, і в кінці бою, коли він залишався один, натовп ворогів човп його хором, щоб добити. Веселі часи були. А зараз Маус - це тупо великий жирний фраг. Імхо, голда за срібло - це одна з найбільших помилок разрабів. І зараз з кожним патчем гра теж стає все "гавніша і гавніша".

а я навпаки згідний, все дуже гарно сказано, чесно дуже часто бісить що ти танкуєш, як книжка пише,і тримаєш фланг, і коли тебе не пробивають, наступний снаряд летить КУМ, зараз кожний рак, заряджає голду в не залежності чи він в "попі", чи в топі тому, бісить.Бо як вище написано навіщо знати зони пробиття коли є голда, і мені раку накласти куди цілити я буду уходити в мінуси, але гратиму на голді.

З.І.: Адже ж рук то для ББ нема... (в більшості із рандому..)

Змінено користувачем Set
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да та голда не пробиває частіше чим бб.

Особливо коли в борт танку лупиш, а тобі - Есть попадание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...